Facebook Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Bu konuyu okuyanlar

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
alınmıyor alınmıyor... benim basıma geldi... mail attığımda ne sebebini söylediler ne hesabımı bir daha geri açtılar... sadece genel maddeler gönderip, kapanan hesaplar kesinlikle geri açılmaz diye mesaj attılar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnım hesabımda alındı :/ yenı bı e posta ekledım bnde grs yaptım snrada bı sure dndrayım dedım dndrdum ancak geri açılmadı sfremı unutmusum :( msn ye yenıleme gnderdım ancak msn ye de gremedım snradan.. :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar ya inanırmısınız şaka gibi ya inanmıyorum birşey yapmadan kapatıldı yazısını gördün inanmadım 8 senem boşa gitti napıcam bilmiyorum sebebsiz yere kapatıldı beni kıskananlar şikayet ettiler her gün yazıyolar nasıl kapandı ama diye gülüyolar bide ama ne yazık ki siz bunun farkında değilsiniz hiçbir zamanda olmicaksınız masum insanların facebookları kapanıyo bende bunlardan biriyim e-mail attım herkese facebook'a cevap yok 1 ay oldu yazık gerçekten yazık bir kez olsun kontrol etseniz nolur yani 8 senemi boşa harcamışım üzgünüm ....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimkini çaldılar şifreside değiştirilmiş ben napıcam ? :unsure:

Xaretius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Facebook'un boş zamanlarda internet ağı üzerinden arkadaş edinmek için kurulduğunu sanıyordum. Amacından saparak sadece birbirini tanıyan insanların iletişim içerisinde kalmasından ileriye gidemeği bir platforma dönüştü son zamanlarda. Anlamadığım şu, evimde otururken tanıdığım şahıslarla zaten iletişim içinde kalabiliyorum, neden internetteki potansiyel sosyal çevremin kısıtlanıyor ki?

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
evet yeni hesap acmak cok zahmetli degil mi?
dilekce verecen para yatiracan, gün bekleyecen. reklam verecen,
sanirsin dünyalar var icinde. ac yenisini

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hesabım kilitlendi.. ve ben neden kilitlendiğini bilmiyorum.. lütfen bi bilgi verin. lütfen hesabımı açın..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hesabım kilitlendi.. ve ben neden kilitlendiğini bilmiyorum.. lütfen bi bilgi verin. lütfen hesabımı açın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim basimada geldi ama kimliginizi dogrularsaniz belki face hesabiniz ac
ilabilir arkadslar..:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes bana yardım edermisin ben mail yollıcam ama gerekli bir kimlik istiyor resimi napacam yardım edermisin bana lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
facemin sifresini unuttum dıyer numara ve msn adresımın sıfresını bılmıyorum unuttum bıdaha gerı nasıl alabılırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim kapandı ben terbeyesizlik yapmadım sizin neden kapdınızda bilmiyorum benim ailemle görüşüyorumailem beni merak eder bu facebook acın lütfen... benim adresim gül fatma....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hesabım kapandı. geçici bi süre olduğunu söylediler. kimlik gönderdim ama olmadı. yardımcı olun nolur

D

dılşer sidoo

SDN Okuru
Hersey yalan ya durduk yere facem kapatıldı ben anlamiyirum bu facebok yönetimi niye buna bir care bulamiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
facede bir gazete ye yorum yazıp yolladım hemen facem kapandı saçmalık bugüne kadar ne facem kapandı ne bir uyarı ihtarı aldım,koca gün gazeteler başbakana ,cumhurbaşkanına hırsız diye bağırıyor suçlu olmuyor biz okadarda hakaret etmedik suçlu ilan edildik kınıyorum facebook u

Ş

şefket jıhevket

SDN Okuru
facebook hesabim kapandi nasil geri getirebilirim yardimci olurmusunuz

Son mesajlar