750 TL'ye telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
arkadaslar bir telefon almayi dusunuyorum max fiyat 750 tl dusundugm telefonlar nokia lumia 620-625 wp 8.1 guncellemesi gelr mi gelirse birini alcm diger dusumdugm telefonlar sony xperia m samsng galxy win s3mini gibi sizce hangisi neden daha iyisi var mi gmd demeyn sakn .d kullanm amaci uygulama ara sira internet cogu zamn oyun uygulama

edemhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyun ve uygulamada şuan için seni wp8 platformu seni tatmin etmeyebilir androide yönelmelisin oyun ve uygulama için

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Android bi sure sonra donma kasma fln oluyo diyo wp kasmiyo diye biliom ve lumia 620-625 wp 8.1 guncellemesi gelirse kesin birini alabilirm yksa android ise sony xperia m den sasmam

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arkadaslar bir telefon almayi dusunuyorum max fiyat 750 tl dusundugm telefonlar nokia lumia 620-625 wp 8.1 guncellemesi gelr mi gelirse birini alcm diger dusumdugm telefonlar sony xperia m samsng galxy win s3mini gibi sizce hangisi neden daha iyisi var mi gmd demeyn sakn .d kullanm amaci uygulama ara sira internet cogu zamn oyun uygulama
s3 mini kullanıyorum kesinlikle samsung tavsiye etmem valla alma kardeş sony htc lg al daha iyi valla inan bana hep aynı tip bide insanın kusası geliyo

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
250 ver General Mobile Discovery Elite al.3 Yıl çok rahat idare eder.Tabi sende ona iyi bakarsan.

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Gm almm nokia lumia 620-625 ve sony xperia m sizce hangisi ve nedn tel. Oyun ve uygulama icn kullncm genellikle tabi arada internet filn bide tel en az 3 yil gitmesi gerk

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Önyargı yapma çok iyi bir telefon gm. 650 tlye al 1000 tl olan s4 miniyi geçiyor. Ablamda var kesinlikle öneririm. Ekran kalitesi müthiş canlı. Ben replika note 3 alcam birebirürünlerden. GeT sistemi ile.:yes:

gtos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
General mobileyi niye dusunmuyorsun? marka takıntın mı var?
Sonucta gm verdigi ve verecegi guncellemelerle iyi firma olma yolunda ilerliyor.
Samsungda yaklasik 100 milyon adet sattigi s3 e 10 aydir yeni guncelleme getirdi. Onuda beceremedi.

kocenes97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence General mobile discovery al.hem guncellemeleriyle daha da iyi oluyor.hem kitkat da gelecek...

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Bence General mobile discovery al.hem guncellemeleriyle daha da iyi oluyor.hem kitkat da gelecek...

valla bilemiyorum ama bu ikisi daha yakin geliyo bna lumia 625 ve sony xperia m sizce hangisi ve neden kullanm amaci oyun uygulama

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
valla bilemiyorum ama bu ikisi daha yakin geliyo bna lumia 625 ve sony xperia m sizce hangisi ve neden kullanm amaci oyun uygulama

sony xperia m almaya karar verdm herkese hersey icn tsk.