Modem WiFi şifre değiştirme

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing:kardeşim ben şifre ve kullanıcı adını unttum bunları nasıl deiştirebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim benim modem P-600 series yazıyor
P-660R-T1v3s nereden bakıcam wifi şifresine yada nerelere giricem bi yardmcı olurmusunuz.?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş ben yaptım dierk kabule bastım şimdi değişmiştir demi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zyxel kablolu modemin var ben telefondan internete bağlanmak isityorum ama olmuyor nasıl yapabılırım ilgi ve alakanız için teşşekkür ederim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş yapıyorum gelmiyor internet bağlam diyom gelmiyor nağmem lazım bıktım ya birisi yardımcı olsun Modem markam TP-LINK

S

SDN Okuru

SDN Okuru
192.168.1.1 girin
sonra şifre bölümüne ttnet yazın
sonra şifre gibi bişi istiyor vazgeç de Taban yapılandırıcı açılıyor
sol ortada ağ var ona bas
sonra bişi açılacak kablosuz ağ de şifren gözüküyor
o şifreyi değiştirebilirisn..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler adres çubuğuna 192.168.1.1 yazıyorum bişey çıkmıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:bored::angry::sneaky2::hammer:ben dediğiniz uygulamayı yapıyorum fakat aldığım sonuş kullanıcı şifre yanlış diyor bu durumda ne yapabilirim bana yardımcı olurmusunuz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
admin ttnet olarak girdim şifre değiş dedi değiştirdim şimdi girmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SeLam ArKaDasLar ßen ADmİn MoDem Şifremi UnUtUm NasıL GireßiLirim Bana ßir YarDımCı oLurmuSnuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
baskasının bılgısayarından nasıl wifi sıfresı ogrenılır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mevcut şifreyi bilmior ve şifreyi bulmak istiyorsak ne yapmalıyız yardımcı olabilir misiniz ???

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
mevcut şifreyi bilmior ve şifreyi bulmak istiyorsak ne yapmalıyız yardımcı olabilir misiniz ???

İnternet bağlantı için gerekli kullanıcı adı ve şifresini biliyorsanız, modeme reset atıp fabrika ayarlarına getirebilirsiniz. Daha sonra kitapçığında belirtilen ilk kullanıcı adı ve şifresi ile arayüzüne girip gerekli ayarları yapabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben bilgisayarıma şifre koymuştum şimdi o koyduğum şifreyi yazmıyo ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eskidi kardes bu işler.. . eglencek baska seyler bul kendine. . ;)