Telefonum kablosuz internete bağlanmıyor

Bu konuyu okuyanlar

aNTv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim kablosuz internetim sorunlu s3 telefon aldım, sadece benim telefonuma değil arkadaşım ace 2'sinede bağlanmıyor, başka bir şekilde bağlama şansım yok mu telefonu bilgisayara bağlama yoluyla bir şekilde halletme gibi veya programla halletme gibi bir imkanım var mı, anlamıyorum bu telefondan daha bu gün aldım. :)

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
modemin güvenlik türünü wpa/wpa2 ise web yap veya tam tersi durumu dene.
Veya Connectify-hotspot uygulaması işini görebilir

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
telefon boşsa fabrika ayarlarına döndür bendede olmuştu

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu Sorunu ben 1 yıldır çekiyorum. hala nasıl çözüleceğini bulamadım. Router alacam mecburen.

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
almışsın hayırlı olsun :) bu arada sorun modemin wifi ayarlarından kaynaklı olabilir mi ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

varsa başka bir modeme bağlanmayı deneyin.bu şekilde bulunabilir neyde sorun olduğu.

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Modem ayarlarına gir. Kablosuz ağ ayarlarından, şifreleme türünü "AES" olarak ayarla. TKIP ise telefonda görünmüyor olabilir. @aNTv

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim allah senden razı olsun başka şifresiz internete giriyor ama wpa wpa2 girmiyor nasıl web yapılır glaxy y telefonum yeni

S

SDN Okuru

SDN Okuru
wifi var baska telefonlar baglanabiliyor bir tek ben bagllanamiyorum fabrika ayarina dondurdum yone olmadi :S yardimci olun lutfenn

zerkara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Modemde kullanıcı engelleme var mı bilmiyorum ama olabilir. Ben modemi fabrika ayarlarına döndürdükten sonra yeniden kurulum yaptım ve girebildim. Muhtemelen sorunun çözülecektir.

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Telefonun yeni ip alamiyordur... Onun icin olmuyordur... Bazen benim telefonda baglamiyor modeme reset atiyorum ve baglanmaya basliyorum..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaw bnim internet kablosuz ama telefondan wifiyi açıyom gözükmüyor önceden gözküyordu ama şimdi gözükmüyor yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı problem bende de vardı; ilka başta defalarca internete bağlandığım halde bir gün bağlanamaz oldum. Telefonda bir tek kendi modemimi görmüyordum. Modemi kapatıp açınca sorun düzeldi. Telefon resetleme vb sıkıntılı işlere girmeden önce bunu denemenizi tavsiye ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba , evimdeki wireless a daha önce cep telefonumdan bağlanabiliyordum . Ama yaklaşık bir haftadır hiç bir cep telefonu wirelesstan bağlanıyor fakat veri alışverişi yapamıyorlar. İlginç olan evdeki laptop ile wireless a bağlanabiliyorum sorunsuz bir şekilde. Cep telefonları Bir tek whatsup a gelen mesajları alabiliyor onun dışında ineternet siteleri , e-mail yada facebook gibi programların hiçbirinde internete bağlanamıyor. Modemin güvenlik türü ve şifreleme türlerinin hepsini denedim (wpa/wpa2 , AES gibi) her seferinde de modemi baştan başlattım , yinede bir çare olmadı. Çözüm hakkında bilgisi olan var mı acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:yes:bizim internet kablosuz bazı telefonlar bağlanıyo bazıları bağlanmıyo acaba neden çözüm sizce nedir.....????????????????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:devil:bakın ben daha dün giriyodum bizim evin wifi sinden hatımı çıkardım tatktım girmiyo yanına geliyorum girmiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar Modemı resetledıkden sonra gırıyor. ama sıze bırsey daha onerebılırım arayuze gırıp modemın sıfresını degıstırın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
modemın guvenlık turunu nereden degiştircez bi anlatsana kardeess :) .. bi turlu gırmıyo ya :(

patlicanlidolma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benimde superonline modemi geldiğinden beri telefondan evde bağlanamìyorum. kardesimin telefonu baglaniyo sizce nedeni nedir.fabrika ayarlarina dondurdum root bile attim telefona

S

SDN Okuru

SDN Okuru
usb ile bilgisayara baglayıp ınternete gırebılırsın ama bunu ıcın bazı programlar ındırmen lazım :d

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumdan bağlanmaya çalışıyorum eskiden bağlanabiliyor dum şimdi ise bağlanılamıyor. modem arayüzüne girip şifreyi değiştirdim 1 günde bekleme süresi vardı o bitti yine denedim olmuyor, değiştirdiğim şifreyi yazdım yine olmadı şifremi kolayca ve değiştirmeden nasıl öğrenebilirim çok acill :(:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar
telefonum samsung S5233 star wifi modem wpa olduğu için bağlanamıyorum ne yapmam gerek lütfen yardım edin sanırsam wpa2 olması gerekiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde aynen bu şekilde oluyor. 2 tane telefoncuya götürdüm ama sorunun telefonda olmadığını söylediler. İnternetci gelip ayarlıyacak. Ve genelde herkes wifi veya modem ayarlarında sorun olabileceğini söylüyor. İyi Günler... :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aBLAMINki bağlanıyo benimki bağlanmıyo kapsama alanı dışındasınız operatörünüze başvurun diyo yardım edin ne olursunuz