Galaxy S3 Duvar Kağıdı Kırpma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar telefonuma kilit ekranına vs. duvar kağıdı eklemek istiyorum,yapıyorum da ama şu kırpma olayı kısıtlıyo ya bu sorunu nasıl çözebilirim ?

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
bu bir sorun değil ki ekrana o şekilde sığıyor resim ?

slipknot44

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ama arkadaşın dediği gibi ekrana sığdığı kadarını alır. ama resmi bir programla orantılayıp o ayara getirirsen başka.

ama o zamanda resim basık veya geniş olur yani anlamı kalmaz

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Valla kardeşim bendede aynı sorun var.BEŞİKTAŞ amblemi resmi koyucaz olmuyor yarım yamalak çıkıyor bulursan ö.m bekliyorum.

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ama arkadaşın dediği gibi ekrana sığdığı kadarını alır. ama resmi bir programla orantılayıp o ayara getirirsen başka.

ama o zamanda resim basık veya geniş olur yani anlamı kalmaz

Onu diyorum ben de dostum :/

Valla kardeşim bendede aynı sorun var.BEŞİKTAŞ amblemi resmi koyucaz olmuyor yarım yamalak çıkıyor bulursan ö.m bekliyorum.

Aynen kardeşim ben de Fenerbahçe amblemi koyucaktım ama olmuyo öğrenirsem haberleşiriz.

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Telefonun çözünürlüğü oranında ayarlamayı dene? Ya da resmi atın ben uğraşayım belki yapabilirim. [MENTION=284848]scofield3599[/MENTION] [MENTION=303570]slipknot44[/MENTION]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Acil cevap verir misiniz galerideki fotoğraf nasıl duvar kağıdı yapılıyor. Yanlışlıkla başka bir duvar kağıdı koydum nasıl değiştireceğimi bilmiyorum...

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama zedgede her duvar kagidini kesmek zorunda kaliyorum ve cok kotu oluyor var mi buna bir çözüm bulan

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama zedgede her duvar kagidini kesmek zorunda kaliyorum ve cok kotu oluyor var mi buna bir çözüm bulan

Ben taa ne zaman açmışım konuyu ama çözüm bulamadım amblemden vazgeçtim,biraz daha araştırma yapmak lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar resmi kırp fotografı kırp menüsünde fotografı kırp seçeneğine her zaman dedim yanışlıkla .artık sormuyor direk fotoyu kırp çıkıyor eski haline nasıl getirbilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonunun kilit ekranını yada diger ekranı deıstırecegımde onceden herzman yada sadece sımdı diye soruyodu yanlıslıkla herzman dedim onu sadece simdiye nasıl geri doncercem herzmandan nasıl ckrıcam kardesler bı bkın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonunun kilit ekranını yada diger ekranı deıstırecegımde onceden herzman yada sadece sımdı diye soruyodu yanlıslıkla herzman dedim onu sadece simdiye nasıl geri doncercem herzmandan nasıl ckrıcam kardesler bı bkın
aynı sorun bende de var nasıl çözdün ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlardan uygulama yöneticisine girin uygulama tercihlerini sıfırlayın düzeliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar resmi kırp fotografı kırp menüsünde fotografı kırp seçeneğine her zaman dedim yanışlıkla .artık sormuyor direk fotoyu kırp çıkıyor eski haline nasıl getirbilirim?

Son mesajlar