Solidworks montaj ölçülü parçalar.

Bu konuyu okuyanlar

Nuri.alco.

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar.Solidworks öğrencisiyim.Çalışma yapmak için solidworks ölçülü parçalar lazım.Bir tane var onu yap yap yeter artık.Acaba elinde ölçülerle çizim bulunan varsa yardımcı olabilir mi?

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Ne gibi ölçülü parçalar istiyorsun okuyor musun yoksa kurs mu alıyorsun? Ben de Makine Mühendisliği okuyorum, elim de Solid 08 ve 11 ile bir sürü parça var.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Ölçüden kastın ne açarmısın biraz. Montaj içinmi arıyorsun.

Nuri.alco.

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Aynen 11,sınıf metal teknolojisi alanında okuyorum.Bana parçaların 2 boyutlu hali lazım ölçülü şekilde.bende oları çizicem solidde sonra montaj yapıcam.

needforspeed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tavla pulu kalıbı çiz 2 dk. 3 tane parçadan oluşuyor.

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
www.forum1923.com a gir üye olmalısın yoksa konular gösterilmiyor istediğin kadar her alanda montajlı parçalar veya tamamlanmış projeler var bulursun istediğini.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 11.sınıf Bilgisayar destekli makine ressamlıgı okuyorum,solid'i 5 aydır kullanıyorum neredeyse profosyenel dereceye ulaşdım. geçenelrde performans ödevi olarak kendi odamı çizdim solid'de. çok da ayrdıntılı idi hoca bunu mühendis ler bile bu kadar ayrıntılı çizemezs demizdi falan filan.
kısaca bana, beni zorlayacak parça ğösterirmisiniz ben kendimi zorlayarak solid'i öğreniyorum :)
(montaj parçası olursa sevinirim)
(simlasyon yapabiliyorum)

'muratteas' bende senin gibi makine mühendisliyi okumak istiyorum ne gibi zorlukları var. ne yapmam gerek?
şimdiden teşekkürler

Son mesajlar