Her yöne 500Dk, 5000Sms, 2GB İnternet 23 TL - Avea Woops!

Bu konuyu okuyanlar

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Emin misiniz? Senin full artı full tarifen 47 tl gözüküyor.

Tamam işte YENIYIL yazinca 24 TL lik indirim girdi ve 1 gb ek olarak eklendi pakete :) detayları okuyun isterseniz AVEA faturali için. Gelen mesaj soyle;

Woops Yeni Yil Kampanyasi kapsaminda tarifendeki heryone 500 dakika,5000 SMS ve 1GB'ye ek olarak tarifede kaldigin sure boyunca yurtici 1GB cepten internet ve 24 TL tarife aylik ucret indirimin hattina tanimlanmistir :) Bilgi icin: www.woops.com.tr

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Hakkaten araştırıyordum siteyi buldum. Ayrıntı şurada.

24.12.2013 tarihi itibarıyla S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat alımı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olduysan, bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 19 TL aylık ücret indirimi ve tarife ek 1 GB sonrası hız düşümlü sınırsız internet veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 19 TL indirim veriyorum.*☺

Hemen yeni hat almam lazım ama bitiyor süre çarşıya çıkamıyorum. :/

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Beyler avea benim yok yere 3 liramı yedi, paketi otomatik yenilemek yerine önce var olanı bitirdi, yenilenene kadar arada 3 liram gitti internet kullanımından.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Avea kullanan arkadaslar simdi mobil veriyi açıp kullanıp bir süre sonra kapatıyorum. Sonra tekrar açtığımda net gelmiyor. Veri açık ama ama üst tarafta ne E var ne de H. İnternet ayarı Avea İnternet. Bir yardımcı olur musunuz nasıl düzelir bu?

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Avea kullanan arkadaslar simdi mobil veriyi açıp kullanıp bir süre sonra kapatıyorum. Sonra tekrar açtığımda net gelmiyor. Veri açık ama ama üst tarafta ne E var ne de H. İnternet ayarı Avea İnternet. Bir yardımcı olur musunuz nasıl düzelir bu?

Zaten üst tarafta E olmamalı H olmalı E çok yavaştır. Kapayıp açınca gelmemesi genel bir sorun değil bende hiçbir sıkıntı yok anında gelip gidiyor. Ben derimki müşteri hizmetlerini bir ara yapılandırmayı tekrar yaptır ya da başka bir çözüm bulsunlar.

İyi forumlar.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Zaten üst tarafta E olmamalı H olmalı E çok yavaştır. Kapayıp açınca gelmemesi genel bir sorun değil bende hiçbir sıkıntı yok anında gelip gidiyor. Ben derimki müşteri hizmetlerini bir ara yapılandırmayı tekrar yaptır ya da başka bir çözüm bulsunlar.

İyi forumlar.

Hangisinin yavaş hangisinin hızlı olduğunu biliyorum dostum. Mevzuyu anlamadın. Şimdi mobil veri açık ama açılmamış gibi internete girmiyor. Sinyal kuvveti simgesinin orda da veri aktarımı hareketi yok. Veriyi açmadığın zaman nasıl sadece sinyali gösteriyorsa açtığım zaman da aynı şekil. Ancak teli restart yapınca düzeliyor.

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
Hangisinin yavaş hangisinin hızlı olduğunu biliyorum dostum. Mevzuyu anlamadın. Şimdi mobil veri açık ama açılmamış gibi internete girmiyor. Sinyal kuvveti simgesinin orda da veri aktarımı hareketi yok. Veriyi açmadığın zaman nasıl sadece sinyali gösteriyorsa açtığım zaman da aynı şekil. Ancak teli restart yapınca düzeliyor.

Buna benzer bişey eski s2'mde de vardı. Bi süre gelmiyordu. Ama Wifi Hotspot s deniyorum derken geliyordu vs. Avea'dan kaynaklı olmayadabilir bu.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Buna benzer bişey eski s2'mde de vardı. Bi süre gelmiyordu. Ama Wifi Hotspot s deniyorum derken geliyordu vs. Avea'dan kaynaklı olmayadabilir bu.

İnternet ayarları ile alakalı mıdır artık nedir bilmiyorum ama telefonla alakalı olmadığını biliyorum. Vodafone'da iken bir sıkıntı olmuyordu.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11

Anladım. Restart yapınca gidiyorsa Avea tarafından bir sıkıntı yok. Şöylemi mesela her telefonu açtığında veri yi açıyosun kapıyosun ama birdaha açtığında gelmiyor taaki restart atmadan. Eğer böyleyse bence cihazdan kaynalı.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
İnternet ayarları ile alakalı mıdır artık nedir bilmiyorum ama telefonla alakalı olmadığını biliyorum. Vodafone'da iken bir sıkıntı olmuyordu.

Dediğim gibi sistem yapılandırması diye birşey var hat internete ve mms e açılıyor onu tekrar yaptırıp ve hattı kontrol ettirmeyi dene.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Anladım. Restart yapınca gidiyorsa Avea tarafından bir sıkıntı yok. Şöylemi mesela her telefonu açtığında veri yi açıyosun kapıyosun ama birdaha açtığında gelmiyor taaki restart atmadan. Eğer böyleyse bence cihazdan kaynalı.

-Veriyi aç
-bir süre kullan
-Kapat
-Tekrar aç >> ama bağlantı falan yok.
-Telefonu restart yap
-Veriyi aç
.....
...
..
.
Telefondan kaynaklı değil. Vodafone kullanırken problem yoktu.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
-Veriyi aç
-bir süre kullan
-Kapat
-Tekrar aç >> ama bağlantı falan yok.
-Telefonu restart yap
-Veriyi aç
.....
...
..
.
Telefondan kaynaklı değil. Vodafone kullanırken problem yoktu.

Aklıma hiçbirşey gelmiyor en iyisi yarın sabahtan 444 1 500 ü ara.

İyi geceler. İyi forumlar.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Benim de şu sıralar nadir de olsa oluyor öyle durumlar, bi kaç kere veriyi kapatıyorum açıyorum düzeliyor.

reveque

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben 57 tl e 5000dk ve sms sınırsız ınternet kullanıorum cok memnunum

todorov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar aylık 23 tl ye 650 dakika her yöne 5bin sms 2 gb olarak kullanabilirsiniz bu paketi. Yapmanız gerekenler diğer ay online işlemlerden genç avea tarifesine geçin.30 tl yükleyin 120 dakika her yöne gelir. Ve ARANKAZAN yazıp 1030 a gönderin her ay 60 dakika diğer operatörlerden aranın 30 dakika kazanın. 7 tl bakiyede kalır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Vodafone kullanıyorum suan. Hattımı avea ya geçirip kullanabilirmiyim bu paketi. Süresi doldumu. Dolmadıysa ne kadar öderim. 50bin sınırı falan demişler.

Anderian

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Oha ya bu kampanya'yı daha yeni gördüm .s boş yere 1 gb 150dk'ya 21 tl verdim .s D:

by_slmz

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
şuan için bende bu kampanyay geçtim 23 tlye daha kota dolmamış geçmek isteyen geçsin :D

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Super fırsat olayı bu woops ladım bende:) ilk 100.000 kişi için 500 dk,5000 sms her yöne ve 2gb data 23 lira.ilk 100.000 den sonra da 28 lira olacakmış.Ben abimi de uyandırdım bu kampanya için oda ilk 100.000 e girdi.Avea net açısından taşra da sıkıntılıdır ama merkezde yaşıyorsanız pek sorun yok bence tabi..

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Arkadaşım hattını taşıdı hattı bugün açıldı faturalı, herşeyi hallettik bu kampanyaya geçtik lakin şöyle bir durum var, hat bugün açılmasına rağmen kalan internet hakkını sorgulattırdığımızda 9 şubata kadar kullanabileceğin 2048 mb internetin var diyor, bugün ayın 5i 4 günde mi paket yenilenecek, 1 ay olması gerekmiyor mu? [MENTION=137719]madmex[/MENTION]

by_slmz

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşım hattını taşıdı hattı bugün açıldı faturalı, herşeyi hallettik bu kampanyaya geçtik lakin şöyle bir durum var, hat bugün açılmasına rağmen kalan internet hakkını sorgulattırdığımızda 9 şubata kadar kullanabileceğin 2048 mb internetin var diyor, bugün ayın 5i 4 günde mi paket yenilenecek, 1 ay olması gerekmiyor mu? @madmex
Musteri hizmetlerini aradinizmi

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Arkadaşım hattını taşıdı hattı bugün açıldı faturalı, herşeyi hallettik bu kampanyaya geçtik lakin şöyle bir durum var, hat bugün açılmasına rağmen kalan internet hakkını sorgulattırdığımızda 9 şubata kadar kullanabileceğin 2048 mb internetin var diyor, bugün ayın 5i 4 günde mi paket yenilenecek, 1 ay olması gerekmiyor mu? [MENTION=137719]madmex[/MENTION]

Faturalıda Hesap Kesimleri Ayın 9'unda Oluyor İlk Ay için Hattın 4 Günlük Ücretlendirilir Sonraki Ay Normal Tarifen üzerinden Ödersin . 4 Günlük 2-3 Tl bi Fatura Gelir Benim de 6 Güne 3.50 TL gibi bir Fatura Gelmişti

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Faturalıda Hesap Kesimleri Ayın 9'unda Oluyor İlk Ay için Hattın 4 Günlük Ücretlendirilir Sonraki Ay Normal Tarifen üzerinden Ödersin . 4 Günlük 2-3 Tl bi Fatura Gelir Benim de 6 Güne 3.50 TL gibi bir Fatura Gelmişti

Paket de fatura dönemiyle beraber yenilenecek yani, o zaman güzel 4 günde 2gb interneti kullanıp 3 5 tl fatura ödenecekse.