Facebooka girerken neden kasıyor?

Bu konuyu okuyanlar

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
diğer siteler girerken gayet hızlı we rahat ama faceye girerken bi duruyo kasıyo gec giriyo nedeni nedir ?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Şimdi denedim çok fazla bekliyor açılırken, dün böyle değildi, sanırsam yine yasak geliyor

zerkara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şimdi denedim çok fazla bekliyor açılırken, dün böyle değildi, sanırsam yine yasak geliyor

Facebook'a yavaş girmesinin yasak ile alakası yok. Nasıl bir mantık kurdun anlamadım. Neyse bunun sebebi facebook sunucuları çoğu zaman meşgul oluyor ve yavaş giriyor ben de defalarca bunu yaşadım. Bir diğer sebebi ise bağlantı hızın yavaştır falan. Yani yasak olursa siteyi direk kapatırlar yavaşlatmazlar. Bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın lütfen. :wink:

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Facebook'a yavaş girmesinin yasak ile alakası yok. Nasıl bir mantık kurdun anlamadım. Neyse bunun sebebi facebook sunucuları çoğu zaman meşgul oluyor ve yavaş giriyor ben de defalarca bunu yaşadım. Bir diğer sebebi ise bağlantı hızın yavaştır falan. Yani yasak olursa siteyi direk kapatırlar yavaşlatmazlar. Bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın lütfen. :wink:
dostum bende yasakdan süpelenmistim dns ayarımı değiştirip girdim kasmadı hemen girdi faceye ama normal otomatik al yapdım bu sefer ttnetin ıp adresinden girdiğim için girdi ama niyahet suan düzeldi :D

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Seninki bağlantın ile alakalı ama tecrübelerime göre halen evinde bilgisayar kullanan insanların büyük çoğunlugunda 1GB ram den yukarısı çok nadir en azından bana formata gelen bilgisayarlarda durum böyle, Facebook ram sömüren bir sitedir, aynı anda birkaç tane facebook oyunu açınca birçok büyük oyundan daha fazla ram kullanır.

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2

bende öle süpelendim daha düne kdar böle sorun olmuyo bgn ttnetin ip adresinden dolayı bi sorun oldu sanırım dns ayarımı özel olarak yapdım girdi tekrar cewirdim ttnet ip ine suan sorun yok düzeldi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Seninki bağlantın ile alakalı ama tecrübelerime göre halen evinde bilgisayar kullanan insanların büyük çoğunlugunda 1GB ram den yukarısı çok nadir en azından bana formata gelen bilgisayarlarda durum böyle, Facebook ram sömüren bir sitedir, aynı anda birkaç tane facebook oyunu açınca birçok büyük oyundan daha fazla ram kullanır.
faceye tarayıcıdan girerken kasma oluyodu normal face uygulamasından olmuyo yani sonuç olarak söyle ttnet ip adresinden girenler benm gibi bi sorun oldu genel bsy ama suan düzeldi sorun yok sadece facede bu olmasına sasırdım zaten eger böle bsy olursa dns ayarını değiştirip girince düzeliyor ama suan ttnet ipinden giriyorum düzeldiği icn

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
kasma tekrar başladı nedir sorun ttnet ip adresinde

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Genel bir yasaklama mı söz konusu acaba? Veya yurt dışı çıkışları mı sorunlu?