Dizi-mag geri mi geliyor yoksa....

Bu konuyu okuyanlar

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Çamanın daniskası.
yabancidiziizle1 ve harikadizi yi tercih edin. Adamların en azından çevirmenleri var. Kazandıkları paranın bir kısmınıda çevirmenlere veriyorlar.

Diğer siteler 1 kuruş para harcamadan bunların içeriklerini paylaşarak para kazanma sevdasındalar.

cemgil05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dizi-mag değil o site benim üyeliğim vardı giriş yapamadım her şeye sazan gibi atlamayın

ben illa dizi mag o demedim, acaba dedim.Sitenin şeklini şemalini ona benzettim,kaldı ki site yeni kurulum aşamasında birçok yeri eksik üyeliği bile yeni eklemişler,belki DB yi entegre etmemişlerdir henüz,bilemeyiz.Birşey daha; yorum yapacaksan eğer usluba biraz daha dikkat et bence!

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Çamanın daniskası.
yabancidiziizle1 ve harikadizi yi tercih edin. Adamların en azından çevirmenleri var. Kazandıkları paranın bir kısmınıda çevirmenlere veriyorlar.

Diğer siteler 1 kuruş para harcamadan bunların içeriklerini paylaşarak para kazanma sevdasındalar.

yabancıdiziizle1 i biliyordum ama öbürünü bilmiyordum,teşekkürler.

Shit Happens

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
ben illa dizi mag o demedim, acaba dedim.Sitenin şeklini şemalini ona benzettim,kaldı ki site yeni kurulum aşamasında birçok yeri eksik üyeliği bile yeni eklemişler,belki DB yi entegre etmemişlerdir henüz,bilemeyiz.Birşey daha; yorum yapacaksan eğer usluba biraz daha dikkat et bence!

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yabancıdiziizle1 i biliyordum ama öbürünü bilmiyordum,teşekkürler.
Bir sürü site dizi-mag'in kopyasını yaptı sadece o değil örneğin bir de dizimagg.com var hepsi mi dizi-mag site admini hapiste bilgisayarına el konuldu millet de siteyi kopyaladı herkes dizimag zannediyor ama değil!

Fubiku

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Düzenli bir şekilde yabancı dizi izlemek istiyorum... Dizi-mag kalitesinde hangi dizi izleme sitesini önerirsiniz?

Shit Happens

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Düzenli bir şekilde yabancı dizi izlemek istiyorum... Dizi-mag kalitesinde hangi dizi izleme sitesini önerirsiniz?
Dizimag kalitesinde değil ama yabancıdiziizle1.com var harika-dizi var diziwu var diziadamı var ama diziadamı izlemek için üyelik istiyor yakında ziyaretçelere açılacakmış

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Ne siteymiş arkadaş. Kapatılana kadar 1 tane çakması yoktu, şimdi kıymete bindi.

Bu arada o kadar belli ki çakma olduğu. Dizimag bir daha geri gelmez...

cemgil05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Ocağın üstünde dizilerim kaldı hemen gelsin.

cemgil05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aylık gelir olmasın o? biryerlerde öyle okumuştum.

DARPHANE GİBİ PARA BASIYORDU
"İnternet sitelerinin kullanım oranlarını takip eden Alexa ratinglerine göre dünya klasmanında 1904.cü sırada yer alan Dizimag’ın takribi değeri 8.500.000.-TL olarak belirtilmişti.

Günde 536.000 kişinin tıkladığı sitenin günlük gelirinin 7000.- Dolar civarında olduğu tahmin ediliyordu. " Baktığım haberde bu şekilde yazıyordu..

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
günlük gelirinin 7000 olduguna inanmıyorum ya. Abartı rakam bence aylık belki olabilir. Dizi-mag ta zaten reklam yoktuki bi arka planda bide sol tarafta vardı arkaplandaki reklamı kapatabiliyodun kendin resim koyabiliyordun sanmıyorum okadar olduğunu.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Dizimag sayesinde ruslar da çok kazandı videoların basında reklam vardi baya baya gelir olmuştur onlara

cemgil05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dizimag sayesinde ruslar da çok kazandı videoların basında reklam vardi baya baya gelir olmuştur onlara

Dediğin şuydu sanırım,baştan sinir bozucu olup sonradan ne hikmetse dile dolanıp kalan reklam sözleri :)

Zalim bir diktatör halkına kan ağlatıyor,ekibini silahlandır,eğit,savaşa gir, ülkeni kurtar.bravzır üzerinden online olarak taktisel savaşları yönet.şimdi ücretsiz olarak riotzone.net'te.