Bilgisayarım kendi kendine kapanıyor sorunu anlayamadım [ÇÖZÜLDÜ]

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benım leptopta bı sorun var leptop kullanıyorum 5 10 dk bıseler yapıyorum ekran donuyor maus hıc hareket etmıyor leptobu da kapatmak zorunda kalıyorum lutfen yardım
:mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde aynı sorun oldu sonra açtım kasamı toz sıkışmış Fanların Isınıyor olabilirmi + toz bak temizle çözümü odur diğerlerine bakma bilgisyarım baya iyi ama toz sıkısmıs sende yap bak nasıl calısıyor hem bilgisyarın ömür hemde dahada cok soğutur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorunu bende yaşadım. Sorun klavyenin POWER tuşunun takılı kalmasıymış. Temizleme spreyi ile bir fısla sorun çözüldü.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayrıntılı snlstırmısın burda pek bilgisayardan anlama ama nası yapıcağımı ayrıntılı tarif edersen yaparım tarif edermisin rica etsem.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynisi bendede oluyor bilgisayar dondugu zaman hemen kapanip tekrar aciliyo bu ekran kartindami yoksa islemcidemi?? Ekran kartinda ise nasil bir ekran karti almaliyim dayz gibi oyun lari oynamak icin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mellow:bende win 7 var denetim masasına giriyorum ordan gerisi çıkmıyo yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bilgisayar laptop oyuna giriom kendi kendine kapanıo napacam ben ya bi yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bilgisayarınızın anakartları şişmişmi diye bi bakın eğer ksada bi şişlik varrsa onu indirmek için perpada bir bilgisayarıcıya götürüp ısıtırın sorun o zaman düzelir :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bilgisayar çok erken kapatıyo hani daha başlat denetim masası yapmadan kapatıyo ne yapabilirim 2-3 haftadır oynayamıyorum lutfen yardım :(:cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar her anti virüse inanmayın sonuçta bazı virüsleri anti virüs şirketi yapıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ekran kapanmayı arkadaşın dediği gibi yaptım ama bilgisayarın kapanmasını nasıl yapacağım ??:blink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim lebtob um windows 7..pc açıyorum masaüsütünü açıyor windowsu açmak istediğim zaman pil biter gibi uzun uzun bipliyor ve sora kendiliğinden kapanıyor,tekrar açıyorum ama tekrar aynı şekilde kapanıyor.. bi destek verirseniz sevinirim..ilgilenen arakadaşlara şimdiden tşk ederim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar ya benim bilgisayardada bu kendi kendine kapanma sorunu var pc yi normal başlatınca 10 15 dk sonra kendi kapanıyor rest atmıyor kapanıyor ama güvenli modda başlatınca hiç kapanmıyor format atsam düzelir mi acaba cevp bekliyorum şimdiden teşekürler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayarı açıyorum işlerimi yapıyorum 5-10 dk. sonra kapanıyor. ben kapatmıyorum bilgisayarı tekrar açtığım zaman chrome ekranında geri yükle yazısı çıkıyor. oysaki bilgisayar normal kapanıyor elektrik kesintisi olmuyor. Lütfen yardım edin.

lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de aynı sorun var. Bilgisayarım önce ekranı kapatıyor sonra kendi kapanıyor. Elektrik kesintisi gibi değil yani. Format attım, hard diskleri biçimlendirdim. Bad section olduğunu düşünmüyorum. Ama sorun nerde tam anlayamadıım. Power tuşu mu? Yoksa ekran kartı mı işlemci mi bilmiyorum lütfen yardım..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
allah razı olsun monitörü hiçbir zaman yaptım kapanmıyor şimdilik saolun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
BeyLeR Advanced SystemCare7 İle Tarayın Ek Programı İndirecek adı lObit Uninstaller den FPS Uygulamalarını Silin. :thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu sorun bendede oldu ve sorunun nedeni şuydu işlemci fanının ayakları kırılmıştı ve yerine tam oturmadığından işlemciyi soğutmamaktaydı ve sonucunda bilgisayar kendini resetlemekteydi çözümü ise sadece o fanı değiştirmek ve ucundaki silikonu yenilemek buda en fazla size 35-40 tl arasında maliyete neden olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim bilgisayarım da 15-20 dk içinde kapanıyor ama şimdi burda dolaşırken bi 30-35 dk durabiliyorum ama film izzlemeye kalktığımda hemen 15 dk içinde kapanıyor film yarıda kalıyor ve çok sinirimi bozuyor bazen çok sıcak olduğu için kapanıyor soğutma sistmei gelişmiş değil ama bazen de daha ısınmadan kapanıyor çok sinir bir durum aynı şey geçen sene oldu Teknolojix e götürdüm macun yeniledi sanırım ama şimdi yine aynı şey var daha gelişmiş bi çözüm yok mu yardım edin :/ ? :angry: :helpsmilie: :( :helpsmilie::( HELP ME :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar ben 4 ay önce hp pavillion masaüstü bilgisayar aldım sadece video izleyince kapanıyor

izlediğim videolarda denetim masasına girip bişeyler yapıyolardı hepsini tek tek denedim kasanın içini açtım tozunu aldım gayet iyi gözüküyordu

core temp programından işlemcinin derecesini ölçtüm max 57 diyor benimki 44 de sabit.

3-4 tane virüs programıyla komple taradım virüsleri temizledim yine kapanıyor ama sadece video izlerken oyun oynarken kapanmıyor bilen varsa yardım etsin şimdiden teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fan çalışıyor sonrada bilgisayar kapanıyor yardım edin beyler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bendede ayni sorun vardi macunu bitmesini birak soğutucu yerinden çikmiş sallaniyodu kedi kendime uğraştim taktim sorun yok şimdi ama biraz gürültülü çalişiyor.:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bilgisiyarınız birden elektirik kesiorsa kapanıorsa Bunun sebebi Bilgisayarınız çok ısınıo ve kendini kapatıo Bunun virüsle felan alakası yok İşlemci Termal macunu kurumuştur veye ekran kartının termal macunu kurumuştur İşlemci Fanı arızlanmış olabilir 25 30 tl ye deiştirirler... Sorunun Çaresi Bu arkadaşlar ....

Son mesajlar