Her yöne 500Dk, 5000Sms, 2GB İnternet 23 TL - Avea Woops!

Bu konuyu okuyanlar

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
vodafone un hangi tarifesi o hocam,söyleyebilir misin ?
avea nın yıkılan paket,ne karşılık çıkarmışlardı ama artık geçerli değil kısa bir süreliğine hattını taşıyanlara geçerliydi 1 sene boyunca.şubat ayında 1 sene olacak zaten bende avea ya geçeceğim 4tl fazla ama 2gb internet veriyor en azından

emrahkirecci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de avea kullanıcısıyım. Avea kalitesinden de gayet memnunum. Süper 3lü paket kullanıyorudum 30 tl ye 500 dk 5000 sms ve 1GB internet alıyordum. Artık Woops lu oldum. ayrıca 30 lira ve üstü yüklemeye heryöne 120 dakika hediye veriyor. Yani 23 TL ye 620 dk+5000 SMS+ 2 GB internet sahibi olyosunuz oldukça avantajlıı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

turkcell kulanıcısıyım ama galıba ocakta ya avea ya yada vodafone gececem sızce gecmelımıyım

Ben avea kullanıyorum.yaşadığınız yere değişebiliyor kalite. Ben gayet memnunum interneti gayet hızlı tavsiye ederim.

Numarasını taşıyanlar için böyle bir sınırlama yok diye biliyorum.

halen geçerli ben şimdi yaptım sınır daha dolmamış :D

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
[MENTION=383020]emrahkirecci[/MENTION]

Maddelere göre Avea'ya numarasını taşıyanlar veya yeni hat alanlar 23 lira; Avea içinden geçiş yaparsan ilk 50 bin içindeysen 23 TL, değilsen 28 TL yazıyor.

Bayii her türlü 50 bin sınırı var demiştim. Müşteri hizmetlerini aradım. O da öyle olması lazım dedi. Sitedeki maddeyi okudum, o zaman sizin dediğiniz gibidir dedi.

Numara taşıma başvurusu yaptım. Olur da 28 TL çıkarsa ortalık karışacak. :D Maddelere göre bizim için 50 bin sınırı yok gibi görünüyor.

emrahkirecci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@emrahkirecci

Maddelere göre Avea'ya numarasını taşıyanlar veya yeni hat alanlar 23 lira; Avea içinden geçiş yaparsan ilk 50 bin içindeysen 23 TL, değilsen 28 TL yazıyor.

Bayii her türlü 50 bin sınırı var demiştim. Müşteri hizmetlerini aradım. O da öyle olması lazım dedi. Sitedeki maddeyi okudum, o zaman sizin dediğiniz gibidir dedi.

Numara taşıma başvurusu yaptım. Olur da 28 TL çıkarsa ortalık karışacak. :D Maddelere göre bizim için 50 bin sınırı yok gibi görünüyor.

size 23 TL emin olabilirsiniz :D

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Faturalı için bir tarih belirtilmiş ama faturasız da belirtilmemiş, Avealı isen 50,000 kişi sınırı var.

Faturalı : " Kampanyayı 31 Ocak 2014’te bitirmem gerekiyor, elini çabuk tut☺ "

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Okulumuzda sınıfta tek turkcell li benim 1.250 mb internetim var 4 gb net i olan arkadaslarımın E hızında cekmezken bende H+ çekiyo benden wifi istiyolar 1.250 MB ta her turlu yetiyo acıkcası onemli olan cekme hızı neyleyim 10 gb olup cekmeyen neti...
haklısın avea çekme konusunda sıkıntılı zaten ondan böyle kampanyalar yapıyorlar müşteri çekmek için ;)

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
İş arkadaşları Turkcell kullanıyorlar ve Aveanın çekmemesinden şikayetçiler. Yalnız bu arkadaşlar hiç Avea kullanmadı ve şehir dışı gezilerde ne hikmetse çekmeyen operatör Turkcell oluyor.

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ben de avea kullanıcısıyım. Avea kalitesinden de gayet memnunum. Süper 3lü paket kullanıyorudum 30 tl ye 500 dk 5000 sms ve 1GB internet alıyordum. Artık Woops lu oldum. ayrıca 30 lira ve üstü yüklemeye heryöne 120 dakika hediye veriyor. Yani 23 TL ye 620 dk+5000 SMS+ 2 GB internet sahibi olyosunuz oldukça avantajlıı

turkcell kulanıcısıyım ama galıba ocakta ya avea ya yada vodafone gececem sızce gecmelımıyım

Ben avea kullanıyorum.yaşadığınız yere değişebiliyor kalite. Ben gayet memnunum interneti gayet hızlı tavsiye ederim.

halen geçerli ben şimdi yaptım sınır daha dolmamış :D

İzmir de yaşıyorum ama Giresunluyum ... umarım sorun olmaz ....

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Avea faturasız yıkılan tarifeden olan birisini bu tarifeye 23liradan yine faturasız olarak geçirdik. Bilginize. =)

haldun54

Asistan
Reaksiyon puanı
0
turkcelden geçip geçmemeyi düşünüyorum bu pakete. turkcelın kalıtesını hıc bır zaman bulamam aveada ama fıyat olarak çok cazip

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
boşverin kaliteyi arkadaşlar ya aklınız varsa kaçın türkcellden avea kadar cazip bir operatör varken ve bu uygun fiyatlar varken türkcell nal toplar ben 2 senedir neler çekiyorum türkcellden illallah dedim artık ama kaçmam an meselesi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Faturasiz hatlaradavar diyorsunuz sedece faturali hatlara özel söylüyor bune biçim iş arkadaş

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Bu Tarifede İnternet Olayını anlamadım

2 GB Hız Düşümsüz mü Kullanıyoruz Sonra 96 kbps 'yemi Düşüyor

Yada 1 GB Hız Düşümsüz Kullanıyoruz Hediye 1 GB 'i 96 kbps'mi Kullanıyoruz

Veya 2 GB Hız Düşümsüz Kullanıp Kotayı aşan Veri için Ücretmi Ödüyoruz .!?

Bu Arada Yaşım İtibariyle Bu Kampanyadan Faydalanamıyordum

Yeğenimin TC 'sini Gönderip Kampanyadan Faydalanabildim .!

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
2gb sonrasında veri ücreti ödüyorsun. 1gb olan farklı bir şey faturalılarda. Sanırım 2gb üstüne ekstra hediye mi tam anlamadım. Faturasızda 2gb'tan sonra ücretli.

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
2gb sonrasında veri ücreti ödüyorsun. 1gb olan farklı bir şey faturalılarda. Sanırım 2gb üstüne ekstra hediye mi tam anlamadım. Faturasızda 2gb'tan sonra ücretli.

O 2 gb hayatta bitmez. Çünkü çekmiyor, bağlanmıyor, bağlansa bile kağnı gibi. Gel mart ayı gel.

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
O 2 gb hayatta bitmez. Çünkü çekmiyor, bağlanmıyor, bağlansa bile kağnı gibi. Gel mart ayı gel.

Sanırım Lokasyon Farklılığından Oluyor Bu Sorunlar Benim Bulunduğum yerdede En Hızlı AVEA Gözlemlediğim Kadarıyla

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Avea ile 4MB/sn hızını gördüm. =)

quantintrntn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bağlan 150 paketindeyim 15tl ye 150dk+1gb alıyorum bu pakete geçmelimiyim sizde bir akıl verin nolur çok konuşmuyum 150dk yetiyor sırf internet 2gb çıksın diye geçmek düşüncesindeyim tşk

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Aylık kullanımına göre sen karar vereceksin ona, ama bence sms olmadan olmaz birine sms atmak durumunda kalırsın hop 50 kuruş gitti, ne anlamı kaldı ucuz tarifenin.

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar kim ne derse desin. Ortalamaya vurduğumuzda genelde TTNET'ten daha hızlı :D
TTNET adil kullanıma yaklaşsın, Google açılmıyor vs. O "adil kullanıma girdiniz" mesajı çıkana kadar birkaç gün rezillik oluyor. O mesaj çıktığında biraz rahatlıyor.

Anlamıyorum o mesaj çıkmadan hemen önce niye üst üste internet kesintileri olur. :hammer:

Munitionis

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Aga Galatasay Avea anlaşmalı vardı şuan hatıralayamıycam Cell ini ama 19 tl lik faturam 25 tl geliyordu avea dan ayrılışım pek sevimli olamamıştı. Konuyu takipteyim birisi ilk ödemisini yapsında bir haber versin farklı hattayım geçişimi yapacam :)

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Beyler turkcelldeyim de bu paketin aynısı 1 gb olan 45 lira ödüyorum ama önemli olan benim için internet sizce aveaya geçmelimiyim gerçekten fiyat bayağı iyi geldi İstanbul Şişli feriköydeyim çekermi acaba ?