Her yöne 500Dk, 5000Sms, 2GB İnternet 23 TL - Avea Woops!

Bu konuyu okuyanlar

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Avea eskisi gibi heryerde çekmemezlik yapmıyor. Benim bulunduğum şehirlerde 3g çekiyor. Hızı da 3-4 mbitin altina düşmüyor. 10 mbiti gördüğüm oluyor.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Ben de iptal edicem. Ne yapıyoduk iptal için? :D

Yenilemeye yakın uyarıyor zaten iptal etmek isterseniz falan diye. :)

"YIKILAN Paketinizin kullanim suresi yarin dolacaktir,bakiyeniz varsa 23TL karsiligi otomatik yenilenecektir.Iptal etmek icin IPTAL yazip 1991e gonderin."

Aslında iptal etmeyip heryöne 1000 dk 6000 sms 3 gb interneti 46 liraya kullanabiliriz. Başka hat olsa 100 liraya yakın tutar.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Tamam da öğrenci adamım, hem zaten bir paket bana yetiyor. :) Bitmeye yakın mesaj geldiğinde iptal edeyim o zaman. :)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Öyle dedim de ben de yenilemem zaten, yıkılan paket tek başına bile artıyordu bana. :D

Aynen öyle, sms kullanmıyordum ben zaten. Fakat sms olmayan paketler bunun kadar ucuz değil.
15-20 tl arası 500dk+1gb net olsa ona geçebilirim aslında. :D

Whatsapp ve Facebook Messenger varken kim ne yapsın sms'i. (Akıllı telefonu olmayanlar hariç.) :D

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Aynen öyle, sms kullanmıyordum ben zaten. Fakat sms olmayan paketler bunun kadar ucuz değil.
15-20 tl arası 500dk+1gb net olsa ona geçebilirim aslında. :D

Whatsapp ve Facebook Messenger varken kim ne yapsın sms'i. (Akıllı telefonu olmayanlar hariç.) :D

Mesaj attığın kişi 3310 kullanıyorsa sıkıntı. :D

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Faturasızda 2GB interneti bitince hız düşüyormu yoksa sadece 2GB tekmi

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Paket kullanım koşulları.
  • Paketi SUPER FIRSAT yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek alabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri’ni de arayabilirsin. Paketin tanımlandığında ben SMS ile bilgi veririm.
  • Paketteki yurt içi dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde dakikalarını, SMSlerini ve internetini tüketmen lazım. Paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMSin ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin.
  • Bakiyende en az paket tutarı kadar TL yoksa paketi alamazsın. Bakiyeni boş bırakmamalısın ☺
  • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN SUPER FIRSATyazıp 4545’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece kaç dakikan, SMSin ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
  • Paketten memnun değilsen, hemen iptal edebilirsin. IPTAL SUPER FIRSAT yazıp 4545’e gönder, paketi hemen iptal edeyim.
  • Paketi iptal etmediğin sürece 30 günün sonunda paketini yenilerim, pakete tekrar kayıt olmak için seni uğraştırmam. Bakiyende yeterli TL varsa, 30 gün sonunda paketin otomatik olarak yenilenir.
  • Paketteki dakikalarını, SMSlerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin. Onları sadece senin için veriyorum. ☺
  • Yurtiçinde Avea hatlarından yaptığın 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaların 1. Dakikada sonlandırılması halinde 43,89 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendiriliyor.
  • Paketindeki dakikalarını ve SMSlerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin.
  • Paket dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurtdışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın.
  • Paketindeki SMS’lere web üzerinden gönderilen SMSler dahil edilmiyor.
  • Paketindeki internetin bittiği zaman, başka bir internet hediyesi/paketin yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 0,492KR/100KB olarak uygulanıyor.
  • Avea ve Taraftar hatları arasındaki tarife geçişlerinde üyeliğin Avea ve Taraftar hatları arasındaki tarife geçişlerinde üyeliğin bulunan tüm paketler iptal oluyor. Paketi çok sevdim, yararlanmaya devam etmek istiyorum dersen tekrar satın alman lazım.
  • Paketindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabiliyor. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenir.
  • Avea fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

antygen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış bilgilendiriyorsun. Ben emniyet mensubu çalışanı değilim ve bu tarifeyi kullanıyorum. Sana referans olmaları yeterli. Ayrıca benim de şuan 3 referans olma hakkım var.
demek ki yanlış bilgilendirmiyormuşum değil mi? açıklamamın devamında referans sistemide yer alıyor.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
çekmiyor.kardeşim.çekmiyor..:)

Vallahi bulunduğum yerlerde çektiğinden benim için sorun yok. :D İzmir-İzmit . Ayrıca otobüs yolculuğu sırasında da sorunsuz kullandım.

Hatta 600dk için türkcele 30 tl veren babam dahi aveaya geçmeyi düşünüyordu. :D

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Vallahi bulunduğum yerlerde çektiğinden benim için sorun yok. :D İzmir-İzmit . Ayrıca otobüs yolculuğu sırasında da sorunsuz kullandım.

Hatta 600dk için türkcele 30 tl veren babam dahi aveaya geçmeyi düşünüyordu. :D

bulunduğun yere göre değişiyor tabi.avea geçtim 2 gün dayanamadım.çekmiyor.sesler kesik kesik.uzaydan konuşuyormuşsun hissi veriyor.:)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

meydey meydey .:D 1250 kodlu pilot konuşuyor.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
bulunduğun yere göre değişiyor tabi.avea geçtim 2 gün dayanamadım.çekmiyor.sesler kesik kesik.uzaydan konuşuyormuşsun hissi veriyor.:)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

meydey meydey .:D 1250 kodlu pilot konuşuyor.

Bu problemler avea hattı aradığında oluyor mu?
Operatörler birbirini karalamak için bant genişliğini düşürme gibi ses kalitesini etkileyen hilelere başvurabiliyor.

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Uşak - İzmir yolu arasında online tv izlemek için kullandım. Şehir ve ilçe yakınlarında bir problem yaşamadım yayını izlerken. Yerleşime uzak yerlerde kimi yerlerde hız düşmüyor değil. Bulunduğum yerde 5,5 mbit hız sürekli var.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Maraş merkezde oturup da sorunsuz kullanan var mı? Gerçi merkezin her yeri aynı olmaz ama yine de sorayım.

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Haberi gördüğüm gibi hemen home tuşuna bastım ve 4441500 ü arayıp bilgi aldım, hemen hattıma TL yükleyip kampanyaya geçtim. Teşekkürler @Darknes$. :)

Yıkılan paketi de daha yeni yenilemiştim, şu an 3gb internet 6000 sms 1000 dk konuşma var nereye harcayacağım bilmiyorum. :D
Bu aydan sonra yıkılan paketi yenilemeyip bu paketle yola devam ederim. Aynı fiyat ne de olsa. :)

Hızından memnun olmayabilirsiniz ama benim yaşadığım yerlerde yeterince hızlı o yüzden bana çok iyi geldi bu.
Ben numara taşımadım faturasızım 28 liraya mı alacağım şimdi bu paketi? Bu paketleri bulamıyorum ben galiba aveada :D ayrıca katılıyorum istanbulda olduğum yerde görmedim H+ haricinde hızı

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Aveada ses boğuk geliyor, hız çok kötü diyen arkadaşlar nerede oturuyorlar yazabilirler mi acaba? 10 yıldır avea kullanıp böyle boğuk ses veya heryerde çekmemezlik sorunu var demek aveaya hakaret olur :D

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
İlk 50000 kişiye dahil olursan 23 tl, yoksa 28 tl hocam. :)

Numarasını taşıyanlar için böyle bir sınırlama yok diye biliyorum.

Faturasız:
Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla Avea’nın faturasız tarifeleri gelip Süper Fırsat Paketi’ne kaydolduysan:

Paketten ayda 23 TL’ye yararlanabilirsin.
Hali hazırda Avea’nın faturasız tarifelerindeysen ve Süper Fırsat Paketi’ne kaydolduysan:

Pakete kayıt olan ilk 50.000 müşteri arasındaysan ayda 23 TL’ye, değilsen ayda 28 TL’ye yararlanabilirsin.

ssslytherin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende aldım biraz önce paketi. apartmanda çıkarken hız testi yaptım 3 küsürlü mbps geldi. sitelerinde aradım taradım bulamadım; 1 gb'dan sonra ne olur bilemiyorum

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Ben de yıkılan paket kullanıyordum. Haberi duyar duymaz bu pakete geçtim :)

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
turkcell kulanıcısıyım ama galıba ocakta ya avea ya yada vodafone gececem sızce gecmelımıyım fıyat cok ıyı turkcele gore ama performans bılemıyorum ?