Ekran yana kaydı

Bu konuyu okuyanlar

sawdent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
nasıl olduysa ekranım sağ tarafa 1 santim kadar kaydı.sol tarafdaki başlatın yarısına kadar görünmüyor.ve nasıl çözeceğimi bulamadım.
çözüm öneriniz ne olur :helpsmilie:

jungeman

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Monitörün ayarlarından yapabilirsin. Monitörün üstünde düğmeler vardır.

Oradan ayarlar menüsüne girip hallet. Dizüstü bilgisayar ise bilemiyorum.

sawdent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hocam çok teşekkür.monitördeki tuşları hepden unutmuştum :hammer: auto tuşu ile sorun düzeldi :thumbup1:

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Çok saol yaa benimde ekranın auto tuşuyla düzeldi süpersiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
auto tuşu nerde ya benımde yan taraflardan içe dogru yamuldu :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
laptop kullanıyorum ve Google yi açınca ekranın sağa doğru kaydı nasıl düzeltirim. auto tuşu nerde yardımcı olurmusunuz, lütfen :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Harika Bir Öneri Tebrikler Bilgisayarıma Format Atmıştım Düzelmese Yine Götürecektim Bir Ton Masraf Olacaktı Düzeldi Sayenizde Teşekkürler

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Ekran saga doğru kaydi nasil düzelye bilirim

Lcd ise üzerinde auto olan bir düğme oluyor (genelde) oraya basıp düzeltebilirsin. Yoksa ekranın menülerine girip ekran hizalama menülerinden yapabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer:ama kac kere bastım duzelmedi ekran:cursing:kaydı altta bişeyler gozukuyodu gozukmuyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim Mönitörün Markası ASUS bu Mönitörde Auto tuşu yok. Lütfen yardımcı olun :crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ekran Yana kaydıysaa ekarn düzelene kadar auto tuşuna basılı tıtıtn anında düzelir !!

Terapist

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sorun laptopta ise çarşı karışır hemşerim :) grafik programlarını bi dene belki orada bi ayarı vardır. laptopta auto tuşu yoktur :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Birkaç hafta önce televizyonu monitör olarak kullanmıştım.
Ondan sonra tekrar monitörü bağladığımda auto tuşuna bastığım halde düzelmedi,sürekli denedim olmadı.
Yardım edebilir misiniz?
Teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonumun ekranı kaydı hiç bir görüntü yok ama telefon çalışıyor ne yapa bilirim

Son mesajlar