Samsung Galaxy S3 Batarya Çöktü

Bu konuyu okuyanlar

safakmete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar internette gezerken batarya çöktü uyarısı aldım ne yapabilirim yardımlarınız için Teşekkürler.

Reaksiyon puanı
2
Sorunu internet üzerinden sizin icin biraz arastirdim. Genellik ile, yüklenen güncelemeler ile ilgili bir sorun varmis. Kullanici yorumlari okudugum kadari ile, fabrika ayarlarina dönüs yapip sorunu cözebilmisler. Konu ile ilgili internet üzerinden biraz arastirma yapar iseniz, Samsung bir aciklama yayinlamis.

jasusum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Almasaydin samsung (:)
Arkadas sanki kizilay dagitiyo bu markayi ya (:)

safakmete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunu internet üzerinden sizin icin biraz arastirdim. Genellik ile, yüklenen güncelemeler ile ilgili bir sorun varmis. Kullanici yorumlari okudugum kadari ile, fabrika ayarlarina dönüs yapip sorunu cözebilmisler. Konu ile ilgili internet üzerinden biraz arastirma yapar iseniz, Samsung bir aciklama yayinlamis.
Çok teşekkür ederim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Almasaydin samsung (:)
Arkadas sanki kizilay dagitiyo bu markayi ya (:)
Benim tercihim samsung ıphone dayanıklılık açsından iyi ama samsung boyutu iyi bence android sistemi iosdan iyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
batarya çöktü uyarısı,telefonun performansında hiçbir aksaklık yaratmıyor acemi kullanıcılar bu uyarıyı görünce paniğe kapılabilirler. Aslında korkacak bişey yok samsung un sistem hatalarından biri sadece şöyleki sistem çöktüğü anda size bu uyarıyı verebilirmi ? batarya konusundada bi sıkıntı olmuyor ancak temkinli olma acısından ısteyen arkadaslar onemlı dosyalarını yedekleyip telefonu fabrika ayarlarına döndürebilirler.