Komedi Dükkanı Kanal D'de!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Ezgi Mola, “Komedi Dükkanı”nın yeni versiyonunun kadrosuna katıldı. Kanal D de benim gibi ilk bölümün yılbaşı gecesi yayınlanması gerektiğini düşünüyor.

fft16_mf3844612.Jpeg

TV8’in 2007’de çekilen ilk bölümlerini yayınladığı şu günlerde “Komedi Dükkanı”nın yenisi çekiliyor Beşiktaş Kültür Merkezi’nde. BKM’nin yapımcılığını üstlendiği Tolga Çevik’in efsane işi “Komedi Dükkanı”nın yeni versiyonunun kadrosuna sürpriz bir oyuncu da katıldı...

“Komedi Dükkanı”nın TV8 için çekilen bölümlerinde Salih Kalyon’un üstlendiği görevin benzerini bu kez Ezgi Mola yapacak. Ezgi Mola’nın “Komedi Dükkanı”ndaki işlevi şu:

Fırat Parlak’ın hayat verdiği “Komedi Dükkanı”nın meşhur yönetmeni, örgü örmekten öte pek bir mahareti olmayan bir ev kızını getirip Tolga Çevik’in partneri yaptı. Yönetmenin amacı onun üzerinden dönüp dönüp “Komedi Dükkanı”nın yıldızına ders vermek. Ev kızı rolündeki Ezgi Mola da, “Hazır böyle bir teklif gelmişken değerlendireyim bunu... Belki bu şekilde yırtarım” diye kendini sahneye attı.

“Komedi Dükkanı”nın yeni versiyonunda yönetmenin verdiği komutları yerine getirmeye çalışacak Tolga Çevik’le Ezgi Mola’nın performansına bağlı ortaya çıkacak komedi.

Ekip şimdiye kadar “antrenman” ya da “prova” niyetine dört bölüm çekti. Fırat Parlak, “Dört bölüm çektik, ama henüz birinci bölümü çektik diyemem. İlk bölümle ‘bomba gibi bir dönüş’ yapabilmemiz için çalışmaya ve çekim yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Kanal D, zamanında TV8, TRT 1 ve Star TV’ye iyi reyting kazandırmış, ama bu kanalların eski bölümlerini sıkça tekrarlamasıyla “yüz eskimesi”ne uğramış “Komedi Dükkanı”nın ilk bölümünü ne zaman yayınlamalı?

Bence en doğru zamanlama 2013’e “Elveda”, 2014’e “Merhaba” diyeceğimiz yılbaşı gecesi olmalı yeni “Komedi Dükkanı”nın ilk yayını deyip, sordum Parlak’a Kanal D ilk bölümü ne zaman yayınlayacak diye? Parlak’ın verdiği yanıt şu oldu: “Zaten Kanal D de, ‘Yılbaşı Özel’le başlatmak istiyor ‘Komedi Dükkanı’nı.” Aklın yolu bir çünkü. Hadi hayırlısı...

Ali Eyüboğlu / Milliyet - Cadde

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Ezgi Mola'yı hiç sevmem.

intricate

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Artık başlasın Show TV'de Ekim'de başlıyordu olmadı...

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
TV8 ilk çekimleri olduğundan hiç sevmemiştim ama Star ve sonra TRT' ye geçince gülmekten yerlere yatırıyordu. Devamın da da aynı başarıyı gösterirler umarım

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Bayık bir program. Kurtlar Vadisi gibi kabak tadı verdi. Ezgi Mola seçimi ise tam bir felaket.

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kanal D kesin dimi ? ister ezgi olsun ister başka biri fark etmez tolga için izlenir :D

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Dış Ses Ezgi Mola'mı olacak.
Anlaşılan Format değişmiş.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Ezgi Mola, Salih Kalyon'un rolünde sayılır. Yönetmen oyunu yönlendirmeye devam edecek.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
tolga çevik'i severim, [MENTION=38650]neet[/MENTION] gibi beklemedeyim ben de :)

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Tolga Çevik'li bölümlere hayranlık derecesinde alışığım ancak Ezgi Mola'da gerçekten iyi oyunculuk sergilemiş bir kadın, umarım ikili iyi idare ederler.
Edemezlerse muhtemelen Tolga Çevik tek başına programı devam ettirir gibi geliyor bana.

Sevindim merakla bekliyorum ilk bölümünü.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
çok sevindim:) severim komedi dükkanını sarpla oynasalar daha çok sevinirdim ama neyse :)

quantintrntn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu programda doğal gelen komediyi seviyorum. Bazen anlık öyle bir uyum oluyor ki gülmekten yerlere yatıyor insan. Gerçekten devam etmeli Komedi Dükkanı.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Nedense bu program bana hiçbişey ifade etmiyor. Boş beleş bi program.

Ama izleyenlerede saygım var kimse şunu izliyor diye yargılamam ben.

Benim kardeşim var evli. Bi akşam telefonum çaldı açtım kardeşim. Biraz muhabbet ilerledikten sonra ne yapıyorsun diye sordum. Planet pembe kanalında pembe dizi izliyoruz abi der. Tühh Allah cezanı versin dedim..:D Adam akşam vakti karısıyla oturmuş pembe dizi izliyor.:D İşte bunu duyduktan sonra herkese saygı duymaya başladım.. Herkes istediğini izleyebilir.:D Herkes özgür.

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Birader yapılan doğaçlama tiyatroyla pembe diziyi karşılaştırıyorsan benim sana saygım yok

Ezgi Molaya gelirsek tam bir felaket

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bilader sen yanlış anlamışsın sen neden ikisini bağdaştırdınki şimdi?. Ben üstte ikisini kıyaslamadımki aklımın ucundan bile geçmedi..

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Nedense bu program bana hiçbişey ifade etmiyor. Boş beleş bi program.

Ama izleyenlerede saygım var kimse şunu izliyor diye yargılamam ben.

Benim kardeşim var evli. Bi akşam telefonum çaldı açtım kardeşim. Biraz muhabbet ilerledikten sonra ne yapıyorsun diye sordum. Planet pembe kanalında pembe dizi izliyoruz abi der. Tühh Allah cezanı versin dedim..:D Adam akşam vakti karısıyla oturmuş pembe dizi izliyor.:D İşte bunu duyduktan sonra herkese saygı duymaya başladım.. Herkes istediğini izleyebilir.:D Herkes özgür.

Katılıyorum.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
güzel bir program göreceğiz bakalım

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
başka kız bulamamışlar mı arkadaş

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
beyonce'yi istemişler jayz'i bırakmamış tolga ondan daha yakışıklıymış beyonce'yi kafar diyormuş...

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Beğenmediğim programlardan bir tanesi.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Abi Tolga reyiz sevilmez mi ya adam king. Pcde tüm bölümleri vardı silindi tekrar indirecem bir ara.
Sarp umarım hala prodüksiyondadır :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
tolga çevik'i sevmeyinin başına martı pisler sevilmez mi? cıvık değil düzgün adam gibi adam.