İnterneten telefon nasıl aranır

Bu konuyu okuyanlar

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar ben internetten telefon aramak istiyorum bunu nasıl hangi programla yaparım

berckai

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bir program var ama hatırlamadım bak şimdi ismini

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
PC MERAKLISI dedi ki:
arkadaşlar ben internetten telefon aramak istiyorum bunu nasıl hangi programla yaparım

o nasıl bişe ??? telefon numarası mı arıcaksın ?? herhangi birini mii :D eğer öleyse Yaww bu teknoloji nasıl gelişiti hihihihi :D :D derim herhal :D

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Be5tE dedi ki:
PC MERAKLISI dedi ki:

o nasıl bişe ??? telefon numarası mı arıcaksın ?? herhangi birini mii :D eğer öleyse Yaww bu teknoloji nasıl gelişiti hihihihi :D :D derim herhal :D

telefon numarası degil direk telefonu arayıp knuşmak için

yaw bi yerde görmüştüm ama nerde

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
PC MERAKLISI dedi ki:
Be5tE dedi ki:
PC MERAKLISI dedi ki:

telefon numarası degil direk telefonu arayıp knuşmak için

yaw bi yerde görmüştüm ama nerde

wuuuwwww :D delüü bişee :D bulursan haber ver mutlaka :)

Kimden duyduğumu sölemem ama böle bişe 2005 senesinden beri varmış (benim yeni haberim oluyor tabee :D :D )

herneyse voip diye bir program mı ne varmış ondan 20-30 dksı bedavaymış sonrası meçhul :D
Ben derim kiii Alexander Graham Bell amcayı dinle abidik kubidik şelerle uğraşma ;) :D :D

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
DaY_WalkeR dedi ki:
Skype ne güne duruyor ? :D

valla bencede bana mila deyince aklıma geldi skype de var :D :D hem ses kalitesi onda daha güzel hatırladığım kadarıyla ;)