Lg G2 Görüntülü Konuşma

Bu konuyu okuyanlar

beratfur67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese selamınaleyküm arkadaşlar ya ben lg g2 yeni aldım tamam güzel süper telefonda bu görüntülü konuşma nerde ya böyle bir telefona görüntülü konuşma konulmamıssa cok yanlıs yapılmıs aynı sorun sony xperia z1 dede var nerede bu görüntülü konuşma ?

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
şebeke üstünden yok diye biliyorum anca skype ile fln belki.

beratfur67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
öyle sey olurmu ya nasıl bi telefon yapmıslar ben aldığım yerdede vede diğer yerlerdede arastırdım 3g destekli görüntülü görüşme var diyo nasıl is bilmiyorum böyle bi telefona hele koymamıslarsa cok fena yapmıslar

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Şebeke üzerinden görüntülü görüşme yok . Skype tango vs gibi programlarla işinizi halledersiniz .
Bu sadece g2 ye özel bir durum değil diğer android telefonlarda da öyle.

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
patent meselesi galiba hocam ...

beratfur67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sony xperia z1 dede yok bak misal ne bicim is ya böyle telefona ve öyle telefona koymamıslar ya yuh diyorum ya

- - - Mesaj Güncellendi - - -

peki bisi sorcam bu 3g desteği var yazıyoda vardır dmi aveayım arkımda ve bende 3g cekmiyo hic kimsede cekmiyo sorun var dedilerde bu telefonlar 3g destekli dmi 4g var ama 3g bilmiyorum

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
3G de var 4G de. Operatör üzerinden Görüntülü görüşme artık eskide kaldı. Tango vb programlarla ücretsiz görüntülü görüşebilirsiniz.

deq

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şebeke üzerinden görüntülü görüşme yok . Skype tango vs gibi programlarla işinizi halledersiniz .
Bu sadece g2 ye özel bir durum değil diğer android telefonlarda da öyle.
diğer telefonları bilmiyorum ama samsung s4 ile nokia 5800 şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapılıyor. bizzat denedik :yes:

korkmazcakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsunglarin cogunda ve symbianli nokialarda var. Lg telefonlarin bazi eski modellerinde var . Bence cok yarali bir ozellik internet baglantin yoksa ozellikle goruntulu gorusme yapabilmek .

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Bende görüntülü konuşma için telefon çok aradım, ikinci el bir s2 aldım, bu telefonda yok biliyordum taki rehberde görüntülü konuşma seçeneği görene kadar, meğersem galaxy s2 s3 s4 ve diğer telefonlarda hepsinde varmış :D babamın çok eski l760 kızaklı samsung külüstüründe bile var ama dünyanın parasını verip aldığımız bu lg g2 cihazlara neden konmaz anlamış değilim

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Öncelikle herkese selamınaleyküm arkadaşlar ya ben lg g2 yeni aldım tamam güzel süper telefonda bu görüntülü konuşma nerde ya böyle bir telefona görüntülü konuşma konulmamıssa cok yanlıs yapılmıs aynı sorun sony xperia z1 dede var nerede bu görüntülü konuşma ?
şebekeden lg vermiyor wechat gibi uygulamalarda kullanırsın...

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
O kadar para verip LG G2 alıyorsunuz cebinizde 1gb bile internet paketi yok öyle mi? Almayın o zaman G2. S4 alın, Note 2 alın, Note 3 alın.

lgg2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende çok şaşırmıştım ama denildiği gibi zaten android uygulamarı var şebekeden olmasa da olur ki kullanılan programlarda o anki kaliteyi görünce şaşıracaksınız

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Doğru biliyorsam ki %99 dogru biliyorum SAMSUNG Akıllı telefonlar üzerinde görüntülü konusma patentine sahip Samsung cihazlar dısında (Sony,LG,HTC vs vs) bunların hicbirinde görüntülü görüşme yok...

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
aynı sıkıntı wp li lumia serilerindede var şebeke üzerinden görüntülü konuşma yapamıyorsunuz illa skype gerekli

Anderian

Asistan
Reaksiyon puanı
11
O kadar para verip LG G2 alıyorsunuz cebinizde 1gb bile internet paketi yok öyle mi? Almayın o zaman G2. S4 alın, Note 2 alın, Note 3 alın.

Bişey sorucam interneti fazla yemesi normal mi? 300 mb 2-3 günde bitti. skype vs.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Bişey sorucam interneti fazla yemesi normal mi? 300 mb 2-3 günde bitti. skype vs.

evet, 10 dakikalık Tango görüşmesi aşağı yukarı 100mb internet götürüyor. Bunun sebebi de gittikçe gelişen kamera kalitesi. Ne kadar kaliteli o kadar fazla internet.

Anderian

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Ama kameralı görüşme demiyorum yani skypede normal konuşma?

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Normal konuşmada 300mb normal değil tabi ki. Görüntülü görüşmede ancak bu kadar harcayabilir.

surfking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
babamın 5 senelik nokia 3120 Classic de bile var görüntülü konuşma :D bende s3 varken bol bol konuşuyorduk , ayrıca GM Discovery ' de bile var bu özellik arkadaşım kullanıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lg Android 4.** serisi ile şebeke üzerinden görüntülü görüşme desteğini cihazlardan çekmiştir. Android 2.** kullanan telefonlarının hepsinde vardır. Sorun İnsanlara internet paketi satmak için uğraşan Operatörlerde dir...

06bozkurtum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bazıları demiş ne gerek var şebeke üzerinden görüntülü görüşmeye al 3g paketi skype vb.üzerinden yap bu işlemi,peki kardeşim sizin dediğiniz olsunda şebeke üzerinden görüntülü görüşme olsaydı fazla mal gözümüzü çıkaracak sanki..illede 3g paketi almak zorundamıyız..

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
bazıları demiş ne gerek var şebeke üzerinden görüntülü görüşmeye al 3g paketi skype vb.üzerinden yap bu işlemi,peki kardeşim sizin dediğiniz olsunda şebeke üzerinden görüntülü görüşme olsaydı fazla mal gözümüzü çıkaracak sanki..illede 3g paketi almak zorundamıyız..

Samsung zamanında akıllılık edip patentini aldı hocam yapacak bir şey yok.

Bykursat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG Sony vs. diğer telefonlarda operatör üzerinden görüntülü konuşma yapılamıyor, zaten buna artık gerekte yok. Skype facebook vs. gibi programlar üzerinden yapılabiliyor zaten

kesbi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki discovery vs. gibi çin malı telefonlarda bile olması ama güya en tepe büyük markalarda olmamasını nasıl açıklıyorsunuz. Discovery daha mı zenginki bu patent parasını ödüyor. Olayın patentle filan ilgisi olduğunu sanmıyorum. Bence bu olay skype, tango, hangouts gibi uygulamaların ve operatörlerin ortaklaşa millete geçirme politikası. İnternet paketi satmak için kurulmuş bir tezgah. Teknoloji artık gözünü para hırsı bürümüş firmalar yüzünden geriye gidecek. Şu özellik parayla, bu özellik artık o da parayla işinize gelirse durumu oluyor.

berkaysavci

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
1
Kardeş Lg Kore Telefonu Ne Yazıkki Bazı Olaylardan Dolayı Kore Başkanı Görüntülü Konuşmayı Ülkesinde Yasaklandı Bu Yüzden Koreden Gelen Çoğu Telefonda Görüntülü Konuşma Yok Ama Çok Lazım İse Skype İdeal.!!

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Peki discovery vs. gibi çin malı telefonlarda bile olması ama güya en tepe büyük markalarda olmamasını nasıl açıklıyorsunuz. Discovery daha mı zenginki bu patent parasını ödüyor. Olayın patentle filan ilgisi olduğunu sanmıyorum. Bence bu olay skype, tango, hangouts gibi uygulamaların ve operatörlerin ortaklaşa millete geçirme politikası. İnternet paketi satmak için kurulmuş bir tezgah. Teknoloji artık gözünü para hırsı bürümüş firmalar yüzünden geriye gidecek. Şu özellik parayla, bu özellik artık o da parayla işinize gelirse durumu oluyor.

Böyle bir tezgah olsaydı, bu özellik tüm telefonlardan kaldırılırdı. Samsung gibi bir devde varsa bu özellik diğer firmalar itiraz ederdi. Yakında apple'ın yaptığı facetime gibi her marka kendi arasında bi görüşme şekli çıkarır. Mesela LG şimdilik VuTalk çıkardı tabi biraz gereksiz. VuTalk, resim çizerek mesajlaşma ama fazla yaygın bir şey değil. Zamanla gelişir mi bilinmez.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam bu telefonlar google ile anlaşmalı olduğu için google uygulamalarını kullanmanız için yapılmış birşey örneğin google uygulaması olan hangouts uygulamasını kullanmanız için yapılmıştır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki ya karşıdakinin tlf akıllı tlf degilse yani tango gb özellikleri yokda sadce 3 g varsa bu tlf öle özellik yoksa 5 para etmez ben aldım pişmanım sizlerede tavsiyem almayın bu paraya ve 3 g destegi yok bu ne ya

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
3g özelliği olup kameralı görüşmeye uygun hangi telefon varki akıllı olmayan cihazı kotuluye biliyorsunuz