Nokia Lumia 1020 Alınır Mı ?

Bu konuyu okuyanlar

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence 1520 yi beklemek daha iyi hem adreno 330 var kamerası 1020 kadar olmasa da iyi hem de ekranı büyük

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
wp8 alıcam dersen tabikide alınır ancak 2000 tl yi sadece kamera için verilmez bence wp8 in önündeki engellerden biri marketi :D
Z1 gibi bi telefon var 20.7 mp kamera suya ve toza dayanıklı donanımı yüksek marketi zengin ve kişiselleştirilebilir.Bence kameraya aldanma

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eğer çok oyun ve uygulama meraklısı değilsen ve yanında dijital kamera taşımak istiyorsan Lumia 1020 senin telefonundur. İnternette karşılaştırmalar var. GECE çekimlerinde 1020 hem Z1'e hem de S4 Zoom 'a tozunu yutturmuştur. Gündüz çekimlerinde ise zaten 8 MP'den sonra ben pek bir fark göremiyorum.

Windows Phone'nun mağazasını da internet sitesinden takip edebilirsin. Çoğu uygulama var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alıcaksanız ya 520 yada 1020 alın 620 nin lumıa olduğu bile belli olmuyo 820 625 720 fln onlarda 520 nin özelliklerinin tamamını taşımıyo 520 de daha fazla özellik var 1020 yide kamerası için alın alırsanız ama 620 almayın gerek yok sadece flashı var oda 720 dede var ama dediğim gibi 620 nin lumıa olduğu belli bile olmuyo

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Nokia Lumia 1520'ler 1320'ler Gelirken Biraz Saçma Olur.Tamam Kamera'ya Meraklıysan Alabilirsin.Çünkü Adreno 225 Eski.Yani Android Forumlarda 1.5 GHz Çift Çekirdek Artık İlgi Çekmiyor Diyebilirim.Lumia 1520'nin Kamerası'da 20 MP Çözünürlüğe Sahip.Ayrıca S800 Ve A330 Kullanıyor.Bence Sabret Bekle.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben alacağım ve sanada almanı öneririm kral android den çok iyi çalışan bi sistem çok kaliteli zaten en ağır oyunları oynarken görürsün çok çok stabil hiçbir takılma yok aynı zamanda kamerasıda cabası süper süper ötesi zaten kamerada nokia, sony-samsung gibi rakiplerini geride bıraktı...

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kamera bakımından Z1 ve S4 ZOOM'u zaten tokatlıyor.Tasarım kalın ama s4 zoom kadar değil.2 Gb ram var.Ama biraz daha sabretsen Full HD Ekran,S800 Senin Olacak.

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Telde xbox oynanacak derken küçük oyunlar kastediliyor .Telde Halo oynamayı hayal etmeyin en azından xboxdakinin birebir aynı halosunu.
Mesela pc ve konsollardaki Fifa ile cep teldeki fifa arasında nasıl dağlar kadar fark varsa Xbox daki oyunlarla mobildeki oyunlar arasındada okadar fark olacaktır.

Soruya cevap olarak Nokia1020 tabiki alınabilir.
Androidli tellerin güvenlik seviyeleri yerlerde. Hesap makinesi programı indirmeye çalışıyorsun, telefon rehberine erişim, internete erişim, mesajlara erişim,vb bir yığın anlamsız izin istiyor.
Google da marketteki uygulama sayım yok 500milyon olsun yok 1milyar olsun diye bu anlamsız izin isteyen uygulamaları markete koyuyor.
Hadi ben yazılımcı oldğum için bir yolunu bulup bu izinleri devredışı bırakabiliyorum ama bilmeyen vatandaş,hadi onlarıda geçtim uygulamaların bu tür iznler sitediğinden bile haberi olmayanlar ne yapsın.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
1020 Gözü kapalı alınır.Gerçi kaç ay olmuş konu açılalı, eleman aldı mı almadı mı bilmiyorum, laf olsun diye açmış konuyu zaten.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 1020 aldım cok da memnunum kardesım dayım gıldede s4 zoom var bence nokıa cokdaha ıyı kısısel fıkrım al 1020 yı arkana yaslan ...