Galaxy Note 3, (N9005) LTE Modeli Almak İsteyenlere

Bu konuyu okuyanlar

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Bu cihazları samsung türkiye getirmeyecek. Adam bireysel olarak getirecek. Büyük ihtimal çakma imei bir ile Satar, fiyat garip geldi biraz.

cascade128

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu cihazları samsung türkiye getirmeyecek. Adam bireysel olarak getirecek. Büyük ihtimal çakma imei bir ile Satar, fiyat garip geldi biraz.

Aslında garip olan senin bilip bilmeden niye bu şekilde pislik attığın...

O ilanın sahibi benim bu arada... Hayır konuştuğunda da mantıklı birşey yok. Yurtdışından cihaz getirenler imei klonlatıp mı getiriyor cihazları, ne alaka? Doğubank çakalı olmana rağmen böylesine saçmalamayı sana hiç yakıştıramadım...

Sahibinden'de kayıtsızdır ibareli ilan açmaya kalkarsan açamazsın, ilan askıya alınır, o yüzden kayıtlıdır yazıyor, bilmiyorsan öğren işkembeden bol bol sallamaya başlamadan önce. Aynı ilan Sanalpazar'da da var, gir açıklamaları bi oku, sonra istersen satın al, cihaz gelincede bak bakalım imei orjinal mi, değil mi... Ayrıca N9005'e imei repair çıktıda bizim mi haberimiz yok? Saçmalama konusunda çağ atlamışsın yani kısacası...

Fiyat dikkatini çektiyse atarsın mesajı, alırsın cihazı. Ben uyguna aldım uygun fiyata satıyorum. Öyle sizin gibi o Doğubank'ta dükkan kiralarını insanlara ödetme peşinde değilim, hiç olmadım. O diğer konuda bu cihaz için yazdığın 2000-2500TL gibi paralar öbür tarafta adamın bol bol odun atmaktan başka bir işe yaramaz. Böyle kar peşinde koşan, insanları bu şekilde sömüren, ustrupsuz ticaretinizle oradaki siz esnaflar, yarın öbür gün ecel geldiğinde can veremezsiniz can...

2000-2500TL'ye bu cihazın bide Region Lock'lusunu satın, sonra adam cihazı geri getirdiğinde "aaa ücretli bi işlem vardı" diyip, 150TL'ye de 0,99$'lık Chainfire'ın programını çakın, cihaz etti belkide 2600-2700TL... Sonra gel burada 1700TL'ye vereni karala...

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226

O ilanın sahibi benim bu arada... Hayır konuştuğunda da mantıklı birşey yok. Yurtdışından cihaz getirenler imei klonlatıp mı getiriyor cihazları, ne alaka? Doğubank çakalı olmana rağmen böylesine saçmalamayı sana hiç yakıştıramadım...

Sahibinden'de kayıtsızdır ibareli ilan açmaya kalkarsan açamazsın, ilan askıya alınır, o yüzden kayıtlıdır yazıyor, bilmiyorsan öğren işkembeden bol bol sallamaya başlamadan önce. Aynı ilan Sanalpazar'da da var, gir açıklamaları bi oku, sonra istersen satın al, cihaz gelincede bak bakalım imei orjinal mi, değil mi... Ayrıca N9005'e imei repair çıktıda bizim mi haberimiz yok? Saçmalama konusunda çağ atlamışsın yani kısacası...

Fiyat dikkatini çektiyse atarsın mesajı, alırsın cihazı. Ben uyguna aldım uygun fiyata satıyorum. Öyle sizin gibi o Doğubank'ta dükkan kiralarını insanlara ödetme peşinde değilim, hiç olmadım. O diğer konuda bu cihaz için yazdığın 2000-2500TL gibi paralar öbür tarafta adamın bol bol odun atmaktan başka bir işe yaramaz. Böyle kar peşinde koşan, insanları bu şekilde sömüren, ustrupsuz ticaretinizle oradaki siz esnaflar, yarın öbür gün ecel geldiğinde can veremezsiniz can...

2000-2500TL'ye bu cihazın bide Region Lock'lusunu satın, sonra adam cihazı geri getirdiğinde "aaa ücretli bi işlem vardı" diyip, 150TL'ye de 0,99$'lık Chainfire'ın programını çakın, cihaz etti belkide 2600-2700TL... Sonra gel burada 1700TL'ye vereni karala...

Öncelikle belirteyim ki biz doğubank ta çalışmıyoruz, eskiden çalışıyorduk. Genelde ucuza sattığımız, müşterileri çektiğimiz için abimi ordan kovdular. Orada tanıdıklarım var, dediğiniz gibi soyguncu gibiler, şu anda LTE kayıtlı 2400 tl den satılıyor 1. katta. Orada bu işler böyle yapıldığı için acaba bu arkadaş da böyle mi satıyor? diye bir tabirde bulundum. Tamam, haksız, yanlış bir ithamda bulunmuş olabilirim ama bana böyle bir üslupla yakmaşmanız hiç de hoş değil. Kim bilir, belki de sizden alırım cihazı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru

peki sanalpazardaki ürün 90 tl farkla satılıyor bu üründe sizinse neden bu fark?Birde ürün oldu da sorunlu çıktı iadesi var mı?

foes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sanalpazar linkini payşabilir misiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Vay arkadaş bunu neden önce söylemediniz? Daha yeni aldım cihazı buradan...

zinde_kulak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zaten bu modelin türkiyeye gelmemesi tam bir saçmalık.

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
1700+115(vergi)+150(Pasaport kaydı 150-200 tl arasında)=1.965
Garantisi olmayan cihaz için yüksek bir fiyat bana göre, Bende 1600 TL'ye Amerikandan getirtecektim normal şartlarda cihazın satış fiyatı 699$ olmasına rağmen çıktığında yüksek talepten dolayı 799$ dı 100$=200TL olunca almaktan vazgeçtim 2 ay bekleyip 2000 TL'ye Türkiye garantili almak bana daha mantıklı geldi.
Satan arkadaş için fiyat makul satışı baltalamak niyetim değildir, Alacaklar için hayırlı olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende yurt dışından getirmeyi düşünüyorum. bi sorum olacak; telefonun türkiyede çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaştınız mı? bölge kilidi vs. ? eğer karşılaltıysanız o sorunu nasıl giderdiniz ? paylaşabilir misiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sahibinden. Com da defalarca mesaj gönderdim fakat hiçbirine cevap verilmedi. Satıcı duyarsız, üstelik cihazların garanti ve kayıtları var mı belli değil. Sanırım doğru değil bu satış haberi.

foes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
root la çözülebiliyor aşılamayacak bi kilit yok şuan note 3 de

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sanalpazar da 4 adet satıldı görünüyor alanlar bi görüş belirtseymiş keşke.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1790 TL + 115 TL de kayıt parası 1905 lira. Garanti si de yok üstelik. Ürün arızalı çizik vs çıksa değiştiren biri de yok. Bu fiyata neden alınsın ki o zaman? Eğer zengin iseniz ve paranın sizin için bir değeri yok ise alabilirsiniz. Ben vazgeçtim kayıtsız olduğunu öğrenince almaktan. Bir kaç ay daha bekleyeyim kim bilir ne fırsatlar çıkacaktır daha.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İadesi yok ürünün. Türkiye kaydı da yok. Vergisi vs ödendi mi o da belli değil. Satıcı hiçbir soruyu yanıtlamıyor.

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Sanal pazarda kayıt alıcıya aittir diye bir ibare görmüştüm

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Yurt dışından toplu telefon getiripde kayıt yaptırdıktan sonra satan telefoncu çok nadir bulursunuz zaten ben hiç görmedim yani .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o sahibinden sitesinden gelen arkadaşa bende çok msj attım. bir kere cvp verseydi alacaktım. şimdi o arkadaş burda konuşacağına bence verdiği ilanın arkasında dursun cvp versin neyse sallayalım onu. İstanbul içi elden teslim edecek arkadaşlar varsa. yazabilirler. aradığım ürün yurt dışı siyah 32 yada 64 gb ürün. kredi kartı da olur nakitte olur. kayıtlı kayıtsız farq etmez. anlaşılır ise Hemen Alınıktır.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
İmei konusuna dikkat edilmeli dolayısıyla kendin alıp getirmedikçe veya bir yakının vasıtasıyla pek güvenli bulmuyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayır adamı neden itham ediyorsunuz hemen anlamıyorumki,snapdragon için imei changer çıkmadı çıkmazda,siz bunu mtk işlemcimi sandınızda imei atıyo diyorsunuz,adam ucuz fiyata veriyor yurt dışı zaten 699 dolar bide onu getirmesi sıkıntı,ayrıca ürün uluslararası garantili olmuyormu 1 yıl ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cascade128 ürünü satmak için mi teşhir için mi koymuş sanalpazar ve sahibinden e? kaç defa mesaj yazdım cevap verme lütfunda bile bulunmadı.
ürünü satmak isteyen birisi hele de bundan para kazanmak istiyorsa verdiği ilanın arkasında durur ve gönderilen mesajlara cevap verir.
6 defa atılan mesajdan sonra sen kimsin almazsan alma gibi afra tafralı burnundan kıl aldırmayan tipler gibi cevap vermez.
satıcıysan satıcılığını bileceksin.
ayrıca fiyat konusunda çok da uygun değil. bugün değişik ülkelerden sim kilitsiz getirilen telefonlar bireysel satıcılar tarafından daha uygun fiyata satılmaktadır. ayrıca pazarlık imkanın da vardır.
ben bu kendini beğenmiş den almak için yazdığım mesajlara havalı bir cevap alınca , iyiki de öyle olmuş, bireysel satıcılardan, daha da uygun fiyata adam gibi ticaret yapan sorularına cevap veren bir arkadaştan aldım.
siz de bu tipleri bırakın ve adam gibi adamlardan alışveriş yapın.

ama özellikle sim/bölgesel kilit olup olmadığını sorarak alın. pasaport kaydı çok önemli değil o bir şekilde hallolur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu modeli adam akkıllı satan ve mesajlara adam gibi cvp veren bir satıcı yok mu yaw illa kendimiz mi gidip alalım bu ülkede insanlık bitmiş arkadaş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adamın elinde sanırım bir yada iki tane vardı sattı ve kurtuldu. birdaha nereden göreceksin. bu yüzden foruma girip cevap vermiyordur bence.

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Az once ebay usa'dan Note 3 n9005-32GB Siyah modelini satin aldim. TL' ye cevirirsek toplam 1.478 TL tuttu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
585 € aldım Almanya media markt dan 1600 liraya geldi LTE modeli.Türkiye de octayı iyi kastırıyorlar millete. Olay Samsung un suçu değil , Distiribütör de iş yok.:angry:

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar selam, 9005 modelini aldım fakat imei change mevzusu konusunda hiç bir forumda açıklama bulamadım. bilgisi olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim...

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Arkadaşlar selam, 9005 modelini aldım fakat imei change mevzusu konusunda hiç bir forumda açıklama bulamadım. bilgisi olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim...

Kendiniz imei atamazsınız. Telefoncuya vermek zorundasınız.

Son mesajlar