Xperia Z Kırıldı!!!

Bu konuyu okuyanlar

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
sen bana muhalefet olmussun attığın mesajdan haberin yok. Kardeşm senden ciddi ciddi rahatsız olmaya başladım, yaşın kaç? ona göre cevap vericem yada vermiycem bundan sonra.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
sen bana muhalefet olmussun attığın mesajdan haberin yok. Kardeşm senden ciddi ciddi rahatsız olmaya başladım, yaşın kaç? ona göre cevap vericem yada vermiycem bundan sonra.
asıl ben senden rahatsız oldum yaşımı boşver önemli olan zeka yaşı küçükse yapacagın birşey yok

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Herzaman söylüyorum Türkiyede kimse garantili telefon kullaniyorm demesin bütün servis firmalari birbirinden beter. Paralel ithalat telefon alacaksn servise para verince acimayacaksin. Gm servisi telpayi kötüleyenler okusun bu konulari.
[MENTION=56637]mendocino[/MENTION] kardeş sizin tartışmanıza atlıyorum ama [MENTION=193510]Granikos[/MENTION] kardeşim bu konuda kesinlikle haklı general mobile telefon alıp 3-5 ölü piksel yüzünden başına gelmeyen kalmamış teknik servisle o kadar uğraşıp sonuç alamamış bu olay hakkında konu açmış bir kardeşim, sen ise telpayı kötüleyenler okusun bunları diyince tabikide doğal olarak üstüne alıp sinirlenmesi normal [MENTION=126564]mstfanar[/MENTION] kardeşimde olayın aslını görmeden yorum yapınca iletişim kopukluğu olmuş dikkat edelim lütfen.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
tamam kardeş benim için o tartışma o gün bitmişti bu da bugün bitti uzatmaya gerek yok. Telpanın sadece gm değil samsungunda servislerinden olduğunu bir kere daha hatırlatayım ve tekrar ülkemizde bütün servisler birbirinden beter diyerek konuya noktayı koyayım. Keşke kimsenin başına kötü biley gelmese ama ama geliyor burası Türkiye ben sevisleri savunsam laflarınızı anlıycamda ben bilakis hepsini kötülüyorum. Ama insanların canı yanınca başkalarından çıkartmaya çalışmaları hoş değil forumda telpayı kötüleyen bir o olmadığı gibi başına iş gelende bir tek o değil. Ama hep üstüne alınan o nedense.
Benden yaşça çok küçük bu arkadaşla bir daha tartışmak istemiyorum çünkü anlaşamadığımız ortada benim hiçbir mesajımı üstüne almasına gerek yok çünkü onunla ilgilenmiyorum bile.

emregun1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hala arayan soran yok arkadaslar sony cidden bitmiş içi boşalmış biraz önce mail geldi xperia z ultra yı deneyin diyor normal z yi adam gibi yapmamışsanız en ufak darbede gitti 6.4 inç telefonu nasıl koruyacak millet

lilana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hahaha ultrayı dene mi :) arkadaşımınki de kırıldı valla çok hassas çok narin bir telefon alıp evde kullanmalı demek, suya dayanmaz darbeye dayanmaz...ev süsü yapmak lazım :)

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Abi kırılmaz jelatin al 50 tl ama 2 milyar veren 50tl daha verir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben hiç işe yaradıklarını görmedim koskoca sony bile kırılmaz cam dıye satıyor çin malı dandik filmlermi koruyacak kac kere patladıklarını gordum onlar sadece reklam Showlarında olur gerçek hayatta hikaye

lilana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kırılmaz jelatin mi :) ee var zaten herkesin...kılıflı kullanıyoruz ayrıca, kırılan arkadaşınki de öyle idi. gözlerimle gördüm cidden şaka gibi hangi telefon 40 cmden düşüp kırılır ki, üretim hatası var bence bu iste çıkacak kokusu eminim yakındır

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
ben hiç işe yaradıklarını görmedim koskoca sony bile kırılmaz cam dıye satıyor çin malı dandik filmlermi koruyacak kac kere patladıklarını gordum onlar sadece reklam Showlarında olur gerçek hayatta hikaye

Siteye az üye olun da mesaj yazdıktan sonra arkasında durun. Sony kırılmaz cam diye satmıyor. Cizilmeye, kırılmaya karşı dayanıklı, kırılmaz /cizilmez değil.

Arkadaşın bahsettigi kırılmaz jelatin Buff oluyor. Buff u taktıktan sonra ekranı kırmak cok zor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim de ekran çatladı ve ekranın yarısının dokunmatiği çalışmıyor. telefon arka cebimdeyken oturdum. o sırada kırılmış. bununla ilgili olarak nasıl bir yol izlememi önerirsiniz? ne desem garantiden yararlanır değiştiririm ya da sony'e mail atarak müşteri memnuniyeti bıdı bıdısından girip mi değiştirebilirim? ya da kesinlikle ücretle mi değişir?

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Geçmiş olsun arkadaşlar,sağlamlığı için alıp kullandığım xperia z den böyle haberler duydum,gördüm mü inanın kendi telefonummuş gibi üzülüyorum,inşallah en az zararla durumdan kurtulursunuz..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamlar benim sony Xperia z ekranın camı kırıldı tamir için dogubank ta sordum 400 ile 500 tl fıyat verdıler orjınalı ıle bırebır

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
en az 1500 - 2000 arası para verip alıyorsunuz şu telefonları 3-5 daha üstüne veriyim kullanım ömrü uzun olsun demiyorsunuz sonra kırılınca o kötü bu daha kötü servisi berbat yok efendim öyle birşey yok kimse kırılmaz cam demiyor su geçirmez telefon demiyor ! Kırılmaya dayanıklı , çizilmeye dayanıklı diyor . Git kardeşim al arkalı önlü İPG korumalı bir film , jelatin üstünede çek kılıfı tamamdır . Birtanede dock alıcaksın kapaklar deforme olur diye düşünüyorsan . bu kadar para verip alıyorsunuz sonra kütük gibi kullanıyorsunuz telefonu normaldir kardeşim kimse kusura bakmasın ısıtıp ısıtıp aynı konuları açıyorsunuz azcık geriye dönseniz bunun gibi kaçtane konu var çözümlerini bulucaksınız.

srdrgkc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
en az 1500 - 2000 arası para verip alıyorsunuz şu telefonları 3-5 daha üstüne veriyim kullanım ömrü uzun olsun demiyorsunuz sonra kırılınca o kötü bu daha kötü servisi berbat yok efendim öyle birşey yok kimse kırılmaz cam demiyor su geçirmez telefon demiyor ! Kırılmaya dayanıklı , çizilmeye dayanıklı diyor . Git kardeşim al arkalı önlü İPG korumalı bir film , jelatin üstünede çek kılıfı tamamdır . Birtanede dock alıcaksın kapaklar deforme olur diye düşünüyorsan . bu kadar para verip alıyorsunuz sonra kütük gibi kullanıyorsunuz telefonu normaldir kardeşim kimse kusura bakmasın ısıtıp ısıtıp aynı konuları açıyorsunuz azcık geriye dönseniz bunun gibi kaçtane konu var çözümlerini bulucaksınız.
işte yorum diye ben buna derim :) bende bir Xperia Z kullanıcısı olarak aynı şeyleri söyledim hep...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
arkadaşlar benim de ekran çatladı ve ekranın yarısının dokunmatiği çalışmıyor. telefon arka cebimdeyken oturdum, bu sırada kırılmış. bununla ilgili olarak nasıl bir yol izlememi önerirsiniz? ne desem garantiden yararlanır değiştiririm ya da sony'e mail atarak müşteri memnuniyeti bıdı bıdısından girip mi değiştirebilirim? yoksa sadece ücretle mi değiştireceğim ekranı?

yahu samsunga plastik derler, kalitesiz malzeme derler, bilmem ne derler... sürekli arka cebimde taşırım S3'ümü, belki elli defa üzerine oturmuşumdur, daha bana mısın demedi. bir telefonun sadece arka kapağı plastik diye demediklerini bırakmayan sony'ci arkadaşlar bu vakalar karşısında ne derler merak ettim gerçekten. :D

pandomim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung trend aldım.. kardeşime 2gün ekran kırıldı.. 500tl almıştık.. 3yere götürdük biri 300 diğeri 230 istedi 3yer ise 80tl istedi, 700tl çok değmezde.. yine farklı yerlere sormanı önerebilirim..

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
yahu samsunga plastik derler, kalitesiz malzeme derler, bilmem ne derler... sürekli arka cebimde taşırım S3'ümü, belki elli defa üzerine oturmuşumdur, daha bana mısın demedi. bir telefonun sadece arka kapağı plastik diye demediklerini bırakmayan sony'ci arkadaşlar bu vakalar karşısında ne derler merak ettim gerçekten. :D

Değerli abim ben de sp kullanıyorum bir çok kez yere düştü hem de ekranın üstüne. Hatta bugün bile 40-50 cmden düştü ekranın üstüne yerde bile sekti bir kere ama bana mısın demedim daha. :D Ufacık bir çizik dahi yok :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Değerli abim ben de sp kullanıyorum bir çok kez yere düştü hem de ekranın üstüne. Hatta bugün bile 40-50 cmden düştü ekranın üstüne yerde bile sekti bir kere ama bana mısın demedim daha. :D Ufacık bir çizik dahi yok :)

bu sp dediğin hangisi [MENTION=288507]|Elusive|[/MENTION], sony xperia desem uymuyor, anlayamadım valla :D

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Telefon kırılmaz diye satılmıyor bildiğim kadarıyla. Önü ve arkası cam olan bir telefon kullanıyorum ; ben de kaç defa düşürdüm görünmeyecek kdr ince bir çizik dışında hiçbir şey yok. Burda önemli olan hangi açıdan hangi zemine düştüğü. Ayrıca bu corning glass ve dragon trail ekranların ne kdr sağlam olduğu aşikar...

azen63

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
birşey demiyoruz hocam.... güle güle eskit.:thumbup:

azen63

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
yav azen usta yoksa sende mi sony'cisin yoksam? :D
Ben Sonny i begenen biriyim. yani diğer anlamda Fanboy değilim....
Son 4-5 yıldır Sony Telefonları kulanıyorum gayette memnunum..:w00t:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ben o modeli daha yeni duyuyuorum, epeyi çağdışı kalmışız anlaşılan :D

ama kimseye söyleme ama, gülerler arkamdan sonra :D

hocam arkandan gülmeyiz merak etme... direk söylüyoruz:w00t:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Ben Sonny i begenen biriyim. yani diğer anlamda Fanboy değilim....
Son 4-5 yıldır Sony Telefonları kulanıyorum gayette memnunum..:w00t:

ya aslında sony'yi de, htc'yi de gerek kalite, gerek donanım olarak çok beğenirim ben de, ne ki şu samsung meretine çok alışmışız, bi türlü vazgeçemiyorum. başka bir telefon kullanamam zennediyorum. bi nevi bağımlılık diyebilirsiniz işte. ama ben de fanboy'luk yapmam, yapanları da sevmem. yeri gelir en ağır eleştirileri yöneltirim kullandığım markaya, ama kullanmadan da vazgeçemem işte. :)