Itunes Iphone bağlantı sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

Norrick

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Itunes çok uğraşmama rağmen telefonumu görmüyor. Itunes'u silip yeniden yükledim, sürücü güncelledim telefondaki ayarlarımı ve itunes ayarlarını kontrol ettim ama çözümü bulamadım çıldırmak üzereyim Telefon şarj oluyor ve bilgisayar telefonu görüyor Apple Iphone(Portable Devices) olarak. Windows7 64bit kullanıyorum birkaç saat öncesine kadar sorunsuz kullanıyordum niye böyle oldu anlam veremiyorum. Bilen varsa yardım etsin lütfen.

Hussein Genghis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bilgisayarım sağ tık yönetten hizmetlere gir iphone ve itunes olan kısmı bulup devre dışı kısmı otomatik yap

Norrick

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ederim hallettim dediğiniz yöntemle :)

okanyavuz3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar ben bır haftadır bu problemı asamıyorum yardım edın ıtunes denılen programı yukledım ve telefonumda ıtunes logosu var ve arama yapılmıyor rehbere gıremıyorumn bırde usb kablosu logosu var yardım edermısnız ne yapıcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
i phone ve i tunes kısmı diyorsunda öyle bi kısım yok hizmetlerde sadece ipod servisi yazıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de var ve hizmetlerde iphone itunes kısmı yok lütfen yardımmmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar bende öyle bi dert varki aklınız şaşr. görmuyor tanınmayan aygıt diyor bilgisayar usb çoklandırıcı ile taktıımda görüyor bi kaç dk içinde takılıyor gidiyor bağlantı direk taktığımda ise hiç görmüyor çıldıracam bilen biri yardımcı olsun lütfen...

cumalisav02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bendede aynı sorun çıktı apple para vermek manyaklık.

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar itunes gift card generator indiren var mı acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de ipad 2 kullanıcısıyım bendede o sorun oluyor ayarlara gel genelde en altta sıfırla diyo orda ayarları sıfıla de sorun çözülüyo eğer cok fazla internet ağına bağlıysan yapma sonra geri gelmez internet ağları

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayarım sağ tık yönetten aygıt yöneticisine girip oradan Apple mobile device usb driverı onarın ardından her şey normale dönecek

smot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya benim ipohone 'um da şöyle bi sorun var ben bunu kendi laptopum dışında başka bi bilgisayara taktım içindeki bütün müzikler silindi şimdiyse kendi laptopuma takıyorum ama kesinlikle herahngi bi yükleme yapamıyorum telefona itunes'da gözüken sağ üssteki telefon işareti de çıkmıyo zaten sizce sorun ne nasıl çözebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de ıphone var hangi akla hizmet aldıysam onu bilgisayara bağlıyorum bağlantı kendiliğinden kopuyo tekrar bağlanıyo 3-4 saniye bile bağlı kalmıyo ne yapmam gerekir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende iphone 3s var  itunes indirdim pc zaten görmüyo. araştırdım biraz videlar felan izledim bir sürü, verdikleri linkle anlattıklarının alakasıı yok, i tunesle biraz ugraşıyım dedim sacma sapan şeyler yazıyo , bu kadar zor olmaması gerek 

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesım bende ayfon 5c var yuesbıyı bılgısayarım goruyor ı tunes denılen dalga görmuyor yardımcı olursanız sevınırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iphone 4 I tunes e bağlanmıyor diyor . apple stordan hiç birşey indiremiyorum ne yapmam gerekiyor. Teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıphone 4s kullanıyorum ve bilgisayarıma itunes 322yi bilgisayar kabul etmiyor bnde 64bit liği indirdim ve oda indirme sırasında hata veriyo hata onarılmıyo bnde hataya rağmen devamet diyorum ve kurulum yapılıyo
daha sonrasında da hıc bır şekilde telefonumu tanımıyor bu sorun nedeniylede hiç dosya aktaramıyorı-um telefonuma
bu hata neyin nesidir hatanın çözümü için ne yapmalıyım . yardımcı olursanız mutlu olurum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum açılmıyor itunes'a bağlan diyor ne yapacağım ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba iphone 5 var bende. usb kablosuyla bilgisayara bağlıyorum . telefonda bu bilgisayara güvenilsin mi yazısı çıkıyor. güven diyorum fakat bilgisayar iphone u görmüyor. ne yapmalıyım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bnm telefonum da aynı şekilde itunes ile eşlemiyor iphone 4 16gb bilgisayarım windows 7 olmuyor iphone 3 ü eşliyordu 4 ü eşlemiyo:cursing::devil::hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende iphone itunesi indirdim ama müzik dinleyemiyorum nasıl yapıcam indirdkten sonrada başka napıcam :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lutfen bana da yardimci olun iphone umu laptop ta sarj edemiyorum bilgisayar iphone u tanimiyorum DRIVER falan bulamiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende iphone 5s var usb yi bağlıyorum sadece sürücü olarak görüyo ituneste giçbir değişiklik olmuyor lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bilgisayarım windows apple falan değil ıfunbox yükledim bilgisayara ios cihazımı taktığım halde aygıtı bulmıyor ıfunbox bunun bir nedeni varmı yoksa tamamen bilgisayardan kaynaklımı şimdiden teşekkürler :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ıphone 4s kullanıyorum. pc bağlıyorum fakat görmüyor ne pc ne ıtunes ne yaptıysam olmadı bütün forumları gezdim lütfen yardımcı olun teşekkürler