iPhone 4s iOS 7 Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

kavakli313

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iPhone 4s e iOS 7 yükledim fakat aram yaparken sesi hoparlöre veremiyorum hoparlör simgesine tıkladığımda ses gelmiyor. Acaba benim telefonda mı sorun var yoksa genel bir sorun mu var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bendede wifi kapandı aktif hale gelmiyor santranç kelimelik gib oyunlarda açılmaz hale geldi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Almanya'dan I phone 4 aldım. Yaklaşık 1 ay alman hattı kullandım. 15 gün falan Türk hattı kullandım. 3 gün önce ios7 yi yükledim. Yükledikten sonra "Servis Yok" Hatası vermeye başladı. I Tunes'ta restore ettim 2 kere yine işe yaramadı.

ozkan003

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Almanya'dan I phone 4 aldım. Yaklaşık 1 ay alman hattı kullandım. 15 gün falan Türk hattı kullandım. 3 gün önce ios7 yi yükledim. Yükledikten sonra "Servis Yok" Hatası vermeye başladı. I Tunes'ta restore ettim 2 kere yine işe yaramadı.

cihazınız türkiyeye kayıtlı olmadığı için kapanmış o yüzden servis yok yazıyor. pasaport ile imei kayıtı yaptırırsanız cihazınız türk hattı ile de çalışır.

leveent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendede otomatik kilit devreye girdikten sonra wireless kapanıyor böyle şey sonra home tuşuna bastıktan 2 sn sonra aktive oluyor. otomatik kilit olduktan sonra watsapptan vs ileti gönderttim yinede ulaşmıyor yani wirelesi gerçekten kapatıyor telefon neden oluyor bu

seyhanursel

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar iPhone 4s e iOS 7 yükledim fakat aram yaparken sesi hoparlöre veremiyorum hoparlör simgesine tıkladığımda ses gelmiyor. Acaba benim telefonda mı sorun var yoksa genel bir sorun mu var
ios7 yükledikten sonra eski yedeklemeni geri yüklediysen öyle hatalar vere bilir basta yükle ve eski yedeklemeleri yükleme

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar, bende ios 4.3.4 sürümlü iphone 4 var. hiç güncelleme yapmadım şimdiye kadar. ios 7 yüklemek istemiyorum. ios 7 den bir önceki sürümü yükleyebilir miyim? i tunes ta direkt ios 7.0.2 yi görüyor. bunun başka bir yolu var mıdır?
teşekkürler.

lamantra

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim kameram bozuldu kameraya tıklıyorum simsiyah ekranda kalıyor ama camwow gibi foto programlarından foto çekebiliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu 4 gun önce aldım faturalı hat üzerınden güncelleme geldı ios7 oldu telefon donuyo ekran gidiyo acayıp bır sekılde ısınma var kımse sattıgı malın arkasında durmuyor 2000tl yı yoldan bulmuyoruz ya sorunumu çözün yada tüketici haklarına kadar mahkkemeye vericem :( :( :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde de aynı sorun oldu ..ios 7 yükledim ..bi ay kadar sorun olmadı şimdi de faturalı hatta geçtim wi-fi görmüyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ios 7'ye geçince wifi griye dönmüştü açılmıyordu. Az önce Apple yetkilileriyle görüştüm problemi şu şekilde çözdük;

1) Ayarlar - Genel - Sıfırla - Tüm Ayarları Sıfırla
2) Telefon kapanacak ve tekrar açılacak. Uzun sürüyor bu kısım.
3) Sonra tekrar Ayarlar - Genel - Sıfırla - Ağ ayarlarını sıfırlar
4) Tekrar baştan başlayacak telefon. Bu sefer kısa sürecek.
5) Ardından safariden diags://21114 yazıp girin. (bu bana verdikleri bir kod. Siz kendi diags kodunuzu gireceksiniz; bu kod nedir nerden bulunur bilmiyorum)
6) Ardından Hızlı Sınama'ya tıklıyorsunuz ve wi-fi düzeliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gri wifi sorununu bende yaşıyorum.

ağları sıfırlama, restore işlemlerinin hepisini denedim.
sınama kodu talep ettim ancak yinede çözülmedi

ne yapmalıyım bu sorun fena halde canımı sıkıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kimle ne şekilde irtibata geçtin tam olarak anlatırsan ben de denemeyi düşünüyorum bu yolu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar yaklaşık 3 ay oldu 4s aldım önce wifi sorunu başladı donuk giri oldu açmadı onu gönderdim yaklaşık 2 haftada sıfırını gönderdiler onuda 1,5 ay ancak kullandım hoparlör sorunu yaşadım diğer tlfnlarda ses mükemmel iponeda ses çok kötü geliyor umarım yine yenisi gelir bende geleni satıp başka markaya gececeğim hiç memnun kalmadım.