Tasarım Programı ?

Bu konuyu okuyanlar

MuzuR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dış Cephe Kaplama sistemlerinde

kullanan bir program varmış arkadaşlar ;

Tasarım programı okunuşu Kolen drift Yazılışda

Corend Drift gibi bişi ama bulamıyorum.

Bu programı bilen ( yazılışı ile )

ve kullanabilen varmı ?

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Corend Drift 'den Corel Draw'a ulaşan arkadaşı ayrıyeten bende tebrik ve takdir ediyorum (sırt sıvazlama)...

MuzuR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Wolker dedi ki:
Corend Drift 'den Corel Draw'a ulaşan arkadaşı ayrıyeten bende tebrik ve takdir ediyorum (sırt sıvazlama)...

Ya napim biri ağız ucuyla söyledi bana :L :D

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
agız ucuyla söyleyen arkadaş içinde ekstra birşey düşünürüz artık :)

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
CorelDraw 'ın dış cephe kaplama sistemleriyle bi' ilgisi olduğunu bilmiyordum. Corel Draw, profesyonel bi' masaüstü yayıncılık programı tabi resim işleme fonksiyonları da mevcut.Ayrıca.

MuzuR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Jerusalem dedi ki:
CorelDraw 'ın dış cephe kaplama sistemleriyle bi' ilgisi olduğunu bilmiyordum. Corel Draw, profesyonel bi' masaüstü yayıncılık programı tabi resim işleme fonksiyonları da mevcut.Ayrıca.

Çok tşk ederim Jerusalem.Resim işleme fonksiyonu demişsin zaten.Bana getirilen bina resimlerini işlicem.
Sözde o söyleyen kişi bu programı bana bir hafta gibi kısa bir süre içinde öğretebileceğini söyledi ama genede indirip kendi kendime kurcalıcağım.

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Wolker dedi ki:

walla bende tebrik ediyorum...

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Corel Draw programı çok güzel bir programdır tabi fiyatı daha güzeldir :D 950 Ytl yada 1000 Ytl satış fiyatına sahiptir.

MuzuR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben suan demosunu indiriorum 15 günlük kısıtlamalı :(
Ama öğreniyim fiyatı sorun diğil (A)

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
MuzuR dedi ki:
Jerusalem dedi ki:

Çok tşk ederim Jerusalem.Resim işleme fonksiyonu demişsin zaten.Bana getirilen bina resimlerini işlicem.
Sözde o söyleyen kişi bu programı bana bir hafta gibi kısa bir süre içinde öğretebileceğini söyledi ama genede indirip kendi kendime kurcalıcağım.
Bir hafta! o_O Kolay gelsin.

MuzuR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Jerusalem dedi ki:
MuzuR dedi ki:
Jerusalem dedi ki:

Bir hafta! o_O Kolay gelsin.

Ya sadece binanın dış rengini ve motifini filan koyuyorsun.Bilmiyorum nasıl bi program ama autocad filan cok ıyı biliyorum.Sanırım ona benzer bir programdır.Komutlar filan...
Bütün tasarım programları birbirine benziyor zaten ;)
Neyse bi kuruyum da (A)

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Ard arda yazılan yorumlar silinmiştir.

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

ferotti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CorelDRAW da dış cephe kaplama işi nasıl yapılıyormuş biri bi anlatsın da merak ettim. CorelDRAW 1.21 versiyonundan beri hergün kullanmak zorunda olduğum bu program bu işe de mi yarıyormuş diye kendimi yiyim. Yoksa bunu tavsiye eden düz yazı yazmak için word yerine excel mi kullanıyor acaba merak ettim.

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşa kim tavsiye etmişse bir bildiği vardır diye düşünüyordum ama Coreli iyi kullanan arkadaşlar bi kaç şey söylemişler program hakında detaylı bilgim olmadığı için birşey diyemiyorum (Ben biraz AE, 3DS max, Ai, PS kullanıyorum, Corel hiç kullanmadım ve bilmiyorum) ben ilk mesajındaki sözlerinden yola çıkarak nette baktım mimari alanlardada kullanılıyor diye bir cümle gördüm ama nekadar kapsıyor bu cümle ile ne kastediliyor bilmiyorum isim benzerliğide vardı arkadaşta nasıl okunduğunu bilmiyormuş ve prg ismini tam verememiş yani bilmiyormuş sonra acaba bumudur diye örnek verdim arkadaşta evet bu dedi aksi halde kullanım alanı ile ilgili ayrıntılı bilgim yoktur bilmeyenlerin yanılmasını istemem açıklık getiren arkadaşlarada teşekkürler en azından ben bu alanla alakası olmadığını öğrendim saygılar.

MuzuR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
16983918jf5.png

Ya arkadaşlar neden bende orda gösterilen seçenek çıkmıyor anlamıyorum.
Birde bu programa illa yazı üstü içinmi resim konuluyor ...

Yani photoshop veya autocat gibi resim eklenmiyormu ?

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Yardımcı olmak isterdim ama corel den anlamam pek ama keşke yeni sürümünü indirseydin. X4 olanı.

MuzuR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
X3 buldum indirdi.Şu resim ekleme işini bi halletseydim. ;)

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Konu ile alakasız mesaj silinmiştir. ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bulamadım bunu kulanmasını hıc bılmıyorum benım ısım yalıtıkm yanı ınsaat alcı boya dıs cephe yalıtımı ısı yapıyorum bır bınanın fotosunu cekıp ona sekıl guzel musterıye gostermek ıcın pragram arıyorujm yardım edermısınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
google sketchup programında doku kütüphanesi oluşturmayı düşünüyorum bitirme ödevim olarak nasıl bir yol izlemeliyim ve başarabilir miyim acaba yardımcı olursanız çok sevinirim