Whatsapp hakkında yardım

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım bende aynı şekile hem t10 da facebokk paketiyle kullanıyodum hemde yeni aldığım maxi plus 5 te aynı şekilde face paketiyle kullanıyorum..herhangi bir ücret yansımıyo..arkadaşında face paketi alsın ve veri bağlantısını açık tutsun..sorunsuz bir şekilde girecektir..ben şuan viber vb programları araştırıyorum..whatsapp ayda 10kb kadar düşük bi kotayla çalışıyomuş belki bu yüzden hatta bişey yansımıyo..diğerlerinden de inşallah paket olmadan kullanabileceğimiz prog vardır..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
internet paketim var ama whatsapptan ne mesaj geliyor ne mesaj atabiliyorum neden acaba bilen varmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben iphone kullanıyorum, normalde wifi'ye bağlanmadan whatsapp'a girebiliyordum, son 3 gündür giremiyorum, ne yapabilirim??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benım telefon c3 ben whatsapp programı ındırdım ınternet kapetı olmadıgı zaman paramdan yiyor. ben sadece wifiden kullanmak ıstıyorum nasıl yapabılırım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım hat faturalı wifi den giriyorum faturaya yansır mı :blink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım hatım faturalı wifiden gırıyorum wifiyı kapatınca hattımdan otomotaık ınternete baglanıp gerı acılırmı whatsap samsung s3 kullanıyorum bana cvp atarmısınız

ceyg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Açılmaz diye biliyorum dostum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aynı sorunu yaşıyorum sen çözüm bulduysan yardımcı olurmusun lüütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy note2 kullanıyorum. wifi varken rahatça kullanabiliyorum fakat mobil veri kullanırken mesaj gönderip alamıyorum. neden olabilir? yardımcı olursanız sevinirim

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
galaxy note2 kullanıyorum. wifi varken rahatça kullanabiliyorum fakat mobil veri kullanırken mesaj gönderip alamıyorum. neden olabilir? yardımcı olursanız sevinirim

Hangi operatorü kullanılıyorsunuz?

Turkcell ise şunları yapın => Ayarlar-Kablosuz ve Ağ ayarları gibisinden bir yer olması lazım(samsungda nerde olduğunu bilmiyorum)-Mobil Ağlar-Erişim Noktası Adları => Turkcell wap işaretliyse Turkcell internet seçin

Vodafone ise aynı girdiğiniz yerden bu kez Vodafone Live seçili ise Vodafone internet'i seçin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıyı aksamlar benım whatsapım wıfıden baglanıyor guzel mesajlasıyorum fakat dısarı cıktıgımda net paketım varken whatsaptan mesaj alıp gonderemıyorum nasıl duzeltebılırım bnuu

batuezgu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ıyı aksamlar benım whatsapım wıfıden baglanıyor guzel mesajlasıyorum fakat dısarı cıktıgımda net paketım varken whatsaptan mesaj alıp gonderemıyorum nasıl duzeltebılırım bnuu
ayarlar>kablosuz ve ağlar>mobil şebekeler>erişim noktası adları ordan interneti seçin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, çok önemli bir konuda bilginiz var mı diye soracaktım lütfen yardım edin. Okulda olan bir olay üzerine için kişiyle whatsapp'tan konuşmuştum ve whatsapp konuşmalarım telefon elimdeyken aniden bir şey doldu ve silindi. Eğer konuşmaları bulamazsam iftira üzerine okuldan atılacağım. Bu yüzden eski silinen mesajları geri getirmem gerekiyor bunun için whatsapp'ı silip yeniden yükledim fakat üzerinden 3 hafta geçtiği için olmadı, olay da yeni ortaya çıkınca çaresiz kaldım lütfen yardııııııı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
wifi açık ama whatsappa giremiyorum sizinde öylemi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vhatsapptan çekilen fotoğraflar karşı tarafa göndermesekte telefonun hafızasına kayıt olurmu ?? Acill

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben telefonuma yükledim internet paketim yokk wifiden konusuyom paranm gidermi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne kadar kadar gidiyor????? çünkü benim de wf yok :helpsmilie::cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim e66ım var ve yeni yükledim... sürekli olarak internete bağlanıyor ve şarjımı çok çabuk yiyor... nasıl kapatabilirim istediğim zaman açıp kapatmak istiyorum..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim sorunum wifiden güncellenmiyor ve net paketim olmadığı için annemin hattını taktım bu seferde yükleniyor diyor ama daha sonra servis kullanılamıyor diyor yardımcı olurmusunuzz lütfeeeen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben faturalı hattı kullanıyom avea internet gittiğinde yine mesaj falan geliyor gidiyorda faturdanmı gider

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim numaramdan baska biri whatsabimi kullaniyor nasil.onu iptal ederim