Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005) Modelinin Türkiye de de Satışa Sunulması (İmza Kampa

Bu konuyu okuyanlar

Frozia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer o telefonlar 3g için lte için üretilseydi 3g açılınca bataryaları su gibi bitirmezlerdi. avrupada insanlar cepten video falan izlemiyor bizdeki gibi. baz istaysonları sorun olduğu için bizim kadar hızlı internet de kullanamıyolar. çünkü gereksiz.

Yav he he. Avrupadakiler senden 10 kat daha hızlı kullanıyolar sen uyu hala.

avcitalip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kampanya ya fake hesaplarımla bile oy kullandım ve birkaç forumda daha kampanya ya destek olmak için konu açtım inşallah gelir yoksa yurtdışından mecburen alacağız :)

rurik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kampanya ya fake hesaplarımla bile oy kullandım ve birkaç forumda daha kampanya ya destek olmak için konu açtım inşallah gelir yoksa yurtdışından mecburen alacağız :)

bende elimden geldiğince çok yerde paylaşmaya çalışıyorum.

desteğin ve yardımların için teşekkür ederim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

şu an itibari ile 216 kişi olduk...

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
imzaladım, bence getirse getirse ancak gsm operatörleri gövde gösterisi yapmak için getirebilir ama bu da zor çünkü 4g ülkemize en erken 2015 yılında gelir, (tahminlere göre 2016)

rurik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu an itibari ile 236 kişiye ulaştık, 300 e az kaldı.

Desteklerinizi bekliyoruz.

rurik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Delta Servis Kampanya bilgilendirilen firmalar listesine eklenmiştir.

an itibari ile 251 kişiyiz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar varmı gelısme bılgısı olan varsa yazsın su an ıtıbarı ıle ne kadar arkadasım varsa ımza ıcın bılgı verdım. aylardır bu telefonu beklıyorum ama hayallerım yıkıldı Turkıye olarak en ıyısını hakettıgımızı dusunuyorum.

rurik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
300 kişiyi aştık arkadaşlar hedef 400 desteğe devam

arkadaslar varmı gelısme bılgısı olan varsa yazsın su an ıtıbarı ıle ne kadar arkadasım varsa ımza ıcın bılgı verdım. aylardır bu telefonu beklıyorum ama hayallerım yıkıldı Turkıye olarak en ıyısını hakettıgımızı dusunuyorum.

konuştuğumuz bir kaç distribütör var bakalım biraz daha zamana ihtiyacımız var ilerleyen günlerde bilgi vereceğim

kafgore

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
uyuyan sensin. nerden duydun bizden hızlı olduklarını. ben 8 yıldır ingiliteredeyim. 15 kilobytle giriyorum internete londradan.

Frozia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uyuyan sensin. nerden duydun bizden hızlı olduklarını. ben 8 yıldır ingiliteredeyim. 15 kilobytle giriyorum internete londradan.

Almanyaya gittim.Burdaki hızdan en az 10 kat daha hızlı gidiyolar.Ayrıca araştırma yapmak bu kadar da zor değil.

rurik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 400 kişiyi geçtik telefonun ön siparişleri açılmaya başladı daha çok desteğe ihtiyacımız var... desteğinizi bekliyoruz...

kafgore

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

rurik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
imza kampanyasında 500 e son 55 kişi arkadaşlar

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
almayacağım ama yardım olsun diye sadece ben 15 kişiye imza attırdım :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Benim bildiğim yenilenen exynos ve yeni grafik islemci snapdragon 800 den daha iyi misal s4 dun exynoslusu da daha iyiydi 4k video çekimi ve lte ulkemizde ne kadar ise yarar tartışılır

ystipi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
İmzaladım. Aynı kampanyadan s4 için yeni çıkaracağı GT-I9506 modeli içinde yapmalıyız. Yeter artık 2inci sınıf muamelesine...

rurik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar
İmza kampanyamız ve arkadaşlarımızın çabaları sayesinde en sonunda bir gelişme yaşanmış durumda.
İstanbul Bilişim firması İnternet sitelerinde istediğimiz N9005 modelini link olarak paylaşmış durumda.
İstanbul Bilişim firması ile yaptığımız görüşmelerde telep olduğu taktirde bu talep doğrultusunda N9005 i getirebileceklerini söylediler.
Ne kadar çok kişinin bu telefonu beklediğini gösterebilmemiz için sizden ricam linkde bulunan haber ver butonuna tıklamanız dır.
http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-galaxy-note-3-n9005-beyaz-cep-telefonu-fiyati,68982.html
Saygılar...

avcitalip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar
İmza kampanyamız ve arkadaşlarımızın çabaları sayesinde en sonunda bir gelişme yaşanmış durumda.
İstanbul Bilişim firması İnternet sitelerinde istediğimiz N9005 modelini link olarak paylaşmış durumda.
İstanbul Bilişim firması ile yaptığımız görüşmelerde telep olduğu taktirde bu talep doğrultusunda N9005 i getirebileceklerini söylediler.
Ne kadar çok kişinin bu telefonu beklediğini gösterebilmemiz için sizden ricam linkde bulunan haber ver butonuna tıklamanız dır.
http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-galaxy-note-3-n9005-beyaz-cep-telefonu-fiyati,68982.html
Saygılar...

sadece modeli 9005 özellikler 9000'e ait + bu tarz firmalar hep böyle derler ama getirmezler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar,
Beklemeye değecek mi? Gelme ihtimali var mı sizce?

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Ben Octa versiyon istiyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bizde kullanabilelim diye zaten bu imza kampanyası :)

destek için teşekkürler

Daha iyi oluğuna dair bir karşılaştırma veya başka bişey varsa bizimle paylaşmanı çok isterim böylece bilgilenmiş oluruz

kesinlikle bende aynı şekilde düşünüyorum

daha iyi derken ?

işlemci hız farkları bilinmiyor ama özellik olarak şu anki bilgilere göre

octa da;

4k vide desteği olmayacağı

%75 e varan şarj hızı farkı

LTE desteği

olmayacağı kesin

ses çıkışını unutmayalım arkadaşlar arasında dağlar kadar fark var mesela daha hızlı veri transferi gibi ve niceleri...

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
3 beş kişinin imza atması destek vermesi hiçbir şeyi değiştirmez. Yaptığınız işin arkasında durup daha çok kişiye ulaşabilmelisiniz.En azından Twitter'da TT listesine girmelisiniz buda zor olduğuna göre :)

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
N9005 modeli büyük ihtimalle bu şekilde dahi gelmeyecek (getirilemeyecek)

Son mesajlar