General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Kakalamak değil sen memnunsun cok zarar etmemıssın adamda memnun anında satar ıstedıgı fıyata

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Evet arkadaslar yulselen dolar ve euro fiyatlari ile general mobile discovery nin tavsiye edilen satış fiyatı 649 tl olmustur vatana millete hayırlı kazıklar ... önce alanlar sansliydi

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Arz talep ekonominin temelidir yani gm discovery'e talep oldukça fiyatın daha da artacağını düşünüyorum, General mobil bence bilerek fazla mal getirmiyor, az bulunan daha pahalı olur mantığı.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bu ürünü piyasaya süren firmanın başına bir çorap örmezlerse büyük oyuncular devamında benzer F/P ürünleri gelecektir diye düşünüyorum ve biz son kullanıcılara çok olumlu yansıyacak :)

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Arz talep ekonominin temelidir yani gm discovery'e talep oldukça fiyatın daha da artacağını düşünüyorum, General mobil bence bilerek fazla mal getirmiyor, az bulunan daha pahalı olur mantığı.

sürümden kazanmak diye bir şey duydun mu hiç? :) Satamazsan kazanamazsın da...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yav hala frame düşüşlerini kasma olarak niteleyen insanlar var 1,500 liralık telefonlarda bile zaman zaman frame düşüşü yaşanır eğer ayıplı mal gelir bunu servis kabul etmezse tüketici hakem heyetine başvurursunuz söke söke paranızı alırsınız baştan son sayfaya kadar bütün yorumları okudum ve telefon sahibiyim telefonu durduk yere kötüleme çabası içinde olan arkadaşlar var telefon sahibiysen gpuz programını yüklersin donanımın ne kullandığını önüne çıkarır mtk 7 işlemciye gelince yavaş bir işlemci olduğu doğrudur bunun nedenide hızdan kısarak batarya kullanım süresini arttırmaktır 3g sorunu ile karşılaşmadım ama tek hat kullanıyorum dts hoparlör gayet yeterli geldi kulaklıkla müzik dinlemem o konuda konuşamayacağım alacak arkadaşlar herkesin her dediğine inanmayın mümkünse elinize alın bir inceleyin ondan sonra karar verin iyi günler dilerim - yönü başıma gelmedi ama şarj söketi biraz sert güç uygulamak gerekiyor buda usb girişinin ayaklarının kırılmasına neden olabilir şarja takarken dikkatli olmak gerek diyeceklerim bukadar iyi günler dilerim.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Sakaryada telefonu iki dükkanda gördüm avea bayi 670 turkcell bayi 700 diyor.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
daha bugün türkcell bayisinde gördüm 649 tl cama bile yazmışlar, artık bulunuyor sanırım tedarik sorunu azaldı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iki gün önce muğlada bir telefoncuda gördüm beyaz 615 liraydı

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çin malı telefon satan siteler var .Bunun aynısı ve buna benzer çok güzel telefonlar var , çakma falan değil özellikleri üst seviye. Discovery gibi General Mobile o telefonları getirse garanti altına alsa çok daha fazla satar fiyatları ucuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alınmaz diyen arkadaşlar arasın bulsun bulabiliyorsa, 2 hafta aradım öyle alabildim ve gayet memnunum. s3 kalitesinde telefon, hiçbir eksiği yok. 2. parti daha piyasaya gelmedi ön sipariş alıyorlar.

emre2535

Asistan
Reaksiyon puanı
4
merhaba arkadaşlar bende discovery kullanıyorum telefonu aldığımdan beri 2 sim de yani normal sim de takılı hattım acaba 1 sim yuvasıyla bir fark varmı yani mikro sim le kullanımda bir fark var mı?

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
kız arkadaşıma böyle bir telefon alsam şu anki fiyatı kac ki 599tl den giriş yapmıştı 500e bulabilirmiyim veya 2.el

emre2535

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar malum bu cihaz çift sim kartli oldugundan ben mobil modemin sim kartiyla internete bağlanmayi düşünüyorum. bu şekilde kullanan arkadaş var mı merak ettigim şu numara isteyen uygulamalarda whatsapp gibi nasıl kullanılir acaba.

xmonte

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bir dostumda aynı cihaz var ama MP4 çalmıyor. PC'ye bağlayınca dosya gözüküyor ama telefon çalmıyor. Ne yapabiliriz??
tşk

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu yeni aldim gayet iyi bir telefon fiyatini tamamiyle karşiliyor

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Sekil olarak bence samsungtan cok daha basarili bir cihaz ama tabiki altyapi olarak cok geride..
& ekrandan fazla birsey beklemeyin 500/600 liralik ust duzey bi telefon zor Turkiyede..
&pikseller gozunuze batabilir teknoloji ile araniz iyiyse...
&kullanim stabilitesi olarak android takilmalarindan daha fazlasjni yasarsiniz
SONUC: bence liseye yeni baslamis veya TAKDİR belgesi getiren cocugunuza gozunu de boyatacak bir cep telefonu hediye etmek istiyorsaniz uygun bir telefon olur :)
5-10 cm geriden bakınca ekranda noktalanmalar var kastınız o mu buğulanma gibi duruyo biraz

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben kardeşime general mobile discovery aldım. Müthiş bir telefon ekran çözünürlüğü galaxy s3le aynı tek handikapı dahili hafızası bütün özellikleri çok üstün ve sorunsuz çalışıyor. Nfs most wanted i asphalt 7 yi CSR racing'i hiç takılmadan oynatıyor. Bence android dokunmatik bir telefon arıyorsanız bu fiyata alabileceğiniz en iyi telefon bu tabi telefonu bulabilirseniz.

Ne bombaladın be kardeşim Asphalt 7 telefona uyumlu degil pek kasıyor

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar olay o kadar basitki sizler kendinizi yüksek beklentilere soktuğunuz için tatmin olma durumunuz ortadan kalkıyor.

Üst düzey bir telefon yaklaşımı ile yaklaşıp daha sorada Türkiye'de bu fiyata üst düzey telefon olmaz demek çok garip. Türkiye'deki vergi sistemi ortada iken üst düzey telefonlar asla 600 TL civarı piyasaya giriş yapmazlar.

Kaldıki fiyat/performans telefonu olduğu her zaman her platformda söyleniyor bunu anlayamayanlar var sanırım. Ben 600 TL vericem en kral en iyi telefonu kullanıcam mantığı günümüz Türkiye'sinde işlemez bunu hepimiz biliyoruz. 600 TL verip en ucuzu olsun en iyisi olsun gibi klasik Türk mantığı ile yaklaşanlar belli ediyor kendini.

Ben bizzat kullandım bu telefonu ve çok güzel bir telefon , bir kullanıcının her türlü ihtiyacını karşılayacağı kendi segmentinde çok iyi olan bir cihaz. Beklentilerinizi iyi belirleyin ona göre telefon seçin. Bu fiyata bu özellikler çok zor bulunur sizlere bir fırsat sunulmuş herkesin kendi tercihi.

600 TL en son sürüm android ve yüksek özellikli telefon bulup hâlâ burun kıvırmak bizim millete has sanırım. Diğer şişirilmiş değerinin çok üzerinde satılan telefonlar için methiyeler dizerken sadece fiyat ve marka odakli yaklaşıp tukaka yapanları anlamak güç.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar general mobile vatan coputer e gelmiş inceleme şansı buldum ilk defa ve görüşüm bu tabiki 1-2 ay kullananlar benden daha iyi bilir benim sadece 15-30 dk bi inceleme şansım oldu ..

Gördüğüm şu 1gb ramı var bunun home tuşuna basılı tutup açık uygulama vs. kapatınca 200mb kullanılan 800mb boş ram vardı çok ilgimi çekti

kamerası ise bazı arkadaşlarımız kamerası çok vasat diyorlar tabi benim kullanımım 15-30 dk lık 1-2 ay kullananlar daha iyi bilir ama kamerası çok hoşuma gitti çok net çekiyor ve orda telefonların olduğu camdaki zor görünen parmak izlerini bile gösterebiliyor.

Bu kadar ince olduğunuda düşünememiştim çok ince bir telefon s4 bile elime daha kalın geliyor

ekran görüntüsü süper s4 kadar olmasada s3 kadar güzel ve canlı görüntü sağlıyor 599 tl den satışa çıktı şimdi 649 tl ben almayı düşünüyorum.

600-1000 tl arası telefon alacaklar için süper bir telefon tavsiye ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben aldım mevcut haliyle bile memnun kaldım. Ama şeytan hep dürter ya bir taraflardan 1 hafta sonra custom rom çaktım alet uçtu. :)) Tavsiye ederim f/p gayet iyi. Kapağı biraz dandik gibi ama olsun. Silikon kapak aldım gayet iyi oldu.