Adobe Flash Player: Yükleme sırasında hata oluştu

Bu konuyu okuyanlar

Fubiku

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İyi Forumlar

Arkadaşlar Internet Explorer, Adobe Flash Player yüklemek istiyor ancak yükleme işleminde resimdeki hatayı veriyor.

Bu hata, daha önce kurulu Adobe Flash Player'i sistemden kaldırıp yeniden yüklemeye çalıştıktan sonra oluştu. Sorunu çözebilmek için Adobe ile ilgili tüm yazılımları sistemden kaldırdım. Sistemde Adobe ilgili dosya kalıntılarını bulup sildim. Internet Explorer 9'u varsayılan ayarlarına getirip sıfırladım. Sistemi Cclenaer ile temizledim ve ardından sistemi tekrar başlattım. Ama aynı hatayı yinede alıyorum. Bu sorunun çözümünü bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.​

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Sende daha yüksek(belki beta) sürümü yüklüdür. Denetim Masasından adobe flash player varsa önce onu kaldır. Sonra yeni kurulum dene.

Fubiku

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes aynı sorun bendede var baştan kaldırdım sonra (opera kullandıgımdan 32 bit işlemci) 11.4 betayı indirip kurdum fakat şimdi yine yan uygulamayı kurmaya çalıştığımda aynı hatayı aldım :S ne yapmam gerekiyor yan uygulama olan hiçbi siteyi açamıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben chromeyi açtığımda explorer 9 çıkıyo adobeden kaynaklandığı için yüklemeye çalıştım önce exploreri kapatın dedi kapattım yeniden deneyin dedi denedim denedim yüklemedi napıcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş sitelere girmeye calişiom hata verio verdin adresler dorumu