Vestel'in Akıllı Telefonunu Denedik! VİDEO

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Vestel'in Akıllı Telefonunu Denedik!

[video=youtube_share;W15g9oO-RnQ]http://youtu.be/W15g9oO-RnQ[/video]

Vestel'in IFA'da duyurduğu yerli tasarıma sahip akıllı telefonunu kullandık ve bu videoda deneyimlerimizi paylaştık. Büyük hedeflerle yola çıkan telefonun ilk videosunu yayınlıyoruz.

Sizce Vestel'in bu pazarda şansı nedir?

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
4.3 inc olanı sevmedim ama 5 inc olanı hoşuma gitti iyi bir gelişme ucuz olursa alırım

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Farklı bir tasarım adam edilirse ben gerçekten çok beğendim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4.3 lük olanı çakma telefonlara benziyo ben beğenmedim tasarımları ama ilk adım olarak güzel bir gelişme. devam vestel devam !

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Her şey iyi güzel de şu telefonun önünde ki VESTEL yazısı tüm ciddiyeti bozuyor :D

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Zamanla bence çok iyi telefon olabilir şu en üst model. Çerçeve biraz daha incelir ve detaylanır, donanım yükselirse ne aşağı yanı kalır en azından HTC'den.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
samsung un serisindede var nokiadada var aynı şey onlardadamı ciddiyetin bozuluyo yoksa Vestele özelmi ?
Hocam ben orada şaka yapmıştım. Yani vesteli görünce aklıma direk beyaz eşya falan geliyor. Arkadaşımın telefonunu sorsam mesela vestel dese ben elimde olmadan gülerim :D

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Hocam ben orada şaka yapmıştım. Yani vesteli görünce aklıma direk beyaz eşya falan geliyor. Arkadaşımın telefonunu sorsam mesela vestel dese ben elimde olmadan gülerim :D

fark yapmaz neyse sen gülme reflekslerine hakim ol bol bol su iç :D

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Giriş seviyesi olarak
4.5" ips ekran-snapdragon 400-1GBram-8mpx-ortalama bi gpu koy 600-700 lira fiyat koy peynir ekmek gibi satmazsa bende bişey bilmiyorum...

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Telefonlar güzelde! ben beğenmedim açıkca söylemek gerekirse ;))
Eleştiriyorum ama eleştirmek kötü birşey değildir daha iyi birşey yapmaları için eleştirilmesi gerekir.

Bedava verseler test amaçlı belki biraz kullanırım ama para ile satılacak birşeye benzemiyor şu an

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
5 inçlik olanın her türlü gideri var. Bu fuara boşa gitmiyolar, geri dönüşler olmuştur illaki buna görede Ocak ayına kadar yani satışa sunulanana kadar geliştirirler daha fiyatta normal sevide olursa çok iyi olur.

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Vestel'den çöp almam. Satış sonrası destek sıfır, etkileşimli tahtaları ve tabletleri çöplükten başka birşey değil maalesef..

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
İyi birşey yapsanda madem pahalı satsana en azından kaliteli birşey derdik alamasak bile

redwhite58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sırf üzerinde vestel yazısı var diye neresini eleştirsem ne açığını görsemde mantığıyla yok vestel şöyle yok böyle diye yazıyorsunuz.şu telefonu samsung-lg-sony gibi markalar yapsa vaayy telefona bak şöyle böyle dersiniz.

sırf markası türk diye eleştiriyorsunuz.vayyy efendim neymiş ekranda vestel yazıyormuş.ne kadar kötü ne kadar ilginç.sanki diğerleri yazmıyor kocaman kocaman markalarını.

İnşAllah şu içimizde ki yabancı hayranlığı bir nebze azalırda değelerimize sahip çıkmaya başlarız.

edit:çok uzun süredir siteyi takip ediyordum ama üye olmuyordum,sırf şu yabancı hayranlığınız yüzünden üye oldum.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
sırf üzerinde vestel yazısı var diye neresini eleştirsem ne açığını görsemde mantığıyla yok vestel şöyle yok böyle diye yazıyorsunuz.şu telefonu samsung-lg-sony gibi markalar yapsa vaayy telefona bak şöyle böyle dersiniz.

sırf markası türk diye eleştiriyorsunuz.vayyy efendim neymiş ekranda vestel yazıyormuş.ne kadar kötü ne kadar ilginç.sanki diğerleri yazmıyor kocaman kocaman markalarını.

İnşAllah şu içimizde ki yabancı hayranlığı bir nebze azalırda değelerimize sahip çıkmaya başlarız.

edit:çok uzun süredir siteyi takip ediyordum ama üye olmuyordum,sırf şu yabancı hayranlığınız yüzünden üye oldum.
olmayan tasarıma sözümüz yok tabi bari nexus 4 ten ç(alıntı) yapsaydı şık bir telefon olurdu en azından galaxy ace nin 5 inç versiyonu olmuş resmen tasarım 0

redwhite58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olmayan tasarıma sözümüz yok tabi bari nexus 4 ten ç(alıntı) yapsaydı şık bir telefon olurdu en azından galaxy ace nin 5 inç versiyonu olmuş resmen tasarım 0

ilk telefonlarına göre gayet iyi sayılacak tasarımlar bence. 4.3lük telefonun arka kamera kısmını beğenmedim ben sadece.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Güzel telefon aslında. GM Discovery gibi bir fiyat politikası izlerse ve satış sonrası servisleri iyi olursa iyi satış oranları yakalar.

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Oyunun tüm köşeleri doldu artık kimseye yer yok malesef

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
çöp-çüler gelmiş yine :) koskoca sonynin yaptığı telefonları beğenmiyorsunuz vesteli beğenmenizi beklemek hata zaten. General mobili de kimse beğenmiyor ama Türkiye tarihinde görülmemiş şekilde kapalı gişe satıyor telefon.. Yani belli markalardan başka bişeyi beğenmesi mümkün olmayan küçük bir azınlık dışında çoğunluk alınabilir telefonu alıyor her türlü, sıkıntı yok.
Tasarım en fazla ne kadar farklı olabilir zaten? Dengeli donanım, ucuz fiyat koy hiç uğraşma en güncel stock androidi yükle sat, her türlü alan alır.

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
çöp-çüler gelmiş yine :) koskoca sonynin yaptığı telefonları beğenmiyorsunuz vesteli beğenmenizi beklemek hata zaten. General mobili de kimse beğenmiyor ama Türkiye tarihinde görülmemiş şekilde kapalı gişe satıyor telefon.. Yani belli markalardan başka bişeyi beğenmesi mümkün olmayan küçük bir azınlık dışında çoğunluk alınabilir telefonu alıyor her türlü, sıkıntı yok.
Tasarım en fazla ne kadar farklı olabilir zaten? Dengeli donanım, ucuz fiyat koy hiç uğraşma en güncel stock androidi yükle sat, her türlü alan alır.

O benim için geçerli değil. Albenisi olmadıkça para vermem. 3 kuruş daha koyar daha iyisini alırım. Zaten adi bile bilinmeyen bir cihaza hiç para vermem.

General Discovery nedir arkadaş sakamisiniz siz :D

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Ben sana al dedimde haberim mi yok? Alıcısı olur merak etmeyin diyorum, gerçektende şaka gibi satılıyor discovery:)

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Daha bismillah şimdiden eleştirirseniz en ufak şeylere bile adamlarda zevk kalmaz,İlk adım için süper bence ,Daha vakti gelince en son teknolojiyede el atarlar tabi.

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
5' Olanı bence fena değil.
Bir tek Ekranına takıldım ben.
Buda Full Hd olursa,Fiyat olarakda biraz rekabetçi tutulursa satılır bence.

%60' ının Türkiye'de yapılmak istenmesi güzel.:)

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bunu alan insan sırf yerli diye alır. Bizimkilerde mobil platforma anca giriş yapar.

Ati alan Üsküdari uçarak geçmiş.

yeniçeri99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunu alan insan sırf yerli diye alır. Bizimkilerde mobil platforma anca giriş yapar.

Ati alan Üsküdari uçarak geçmiş.

Bizde "Ati" almayız vestel alırız :D

Şaka bir yana ilk adım için müthiş bence. Eğer düzgün bir fiyat politikası izlenirse tutacağı kesin...

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
telefon kasası ve ikonların tasarımı dışında iyi telefon :p