S3 Mini mi General Mobile Discovery mi?

Bu konuyu okuyanlar

Joker12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yeğenin s3mininin daha iyi oldugunu düşünüyor bende general mobile discovery diyorum sizce hangisi oyun performansı kamera ve herşey bakımından

ghostmans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu ikisinin arasında bence kesinlike gm discovery özellik bakımından karşılaştır istersen :thumbup:

Joker12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pilger cevap yaz sen anlıyon böyle konulardan

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
pilger cevap yaz sen anlıyon böyle konulardan

Hocam aman yanlış anlaşılma olmasın ben telefon konularından filan pek anlamam ben sadece işin makara kısmındayım kişi parayı kendi kazanır ve kendi harcar başkalarından akıl fikir almadan. Tabiki şu nasıldır bu nasıldır denmesi normalde a mı alayım b mi söyleyin alacağım denmesi çok saçma geliyor şahsi fikrim. Sadece iphone kullanıyorum iphoneden anlarım :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şunuda ekleyim de içimde kalmasın :D 2 telefon sormuşsun illa ki çıkıp s3mini al sonuçta markası samsung diyecekler olacaktır ama bu anlaşıldığı gibi sadece marka takıntısı. discoveryi samsung , miniyi g.mobile yapsa şurada herkes discovery diye çıldırırdı :D

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
s3 mini ile discovery yi once bi ozellik olarak karsilastir sonra eline alip bak cunku s3 mini de cok aham saham bi telefon degil bence sirf samsung diye onu secme birde discovery nin iki modeli mi ne varmis ya casper via ya da g.m. discovery

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
General mobile ile ilgili forumda bir sürü konu var. Konu açmadan önce bi araştırıp bakarsanız aklınızdaki bütün sorulara cevap bulabilirsiniz.

brknkorkmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
özellik olarak tabi ki discovery. fakat foruma bakarsan discovery ile ilgili çok fazla şikayet görebilirsin. samsung sonuçta kaliteli bi marka.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
general mobil cin üretiyor performas bakımından s3 miniden cok iyi bir tlf.
fiyat olarakta galiba absa bas bir fiyat var
ama tlf satmak istediginde gm yi 500 e alırsın 300 e zor satarsın.s3 minide hiç sıkıntın olmazsatarsın fazla zarar etmeden

s3 mini 2 sene arıza vermez belki ama general mobil için bunu söylemek mumkunmu bilmiyorum cin uretiyor sonucta kalitesiz malzeme

S

SDN Okuru

SDN Okuru
general mobil cin üretiyor performas bakımından s3 miniden cok iyi bir tlf.
fiyat olarakta galiba absa bas bir fiyat var
ama tlf satmak istediginde gm yi 500 e alırsın 300 e zor satarsın.s3 minide hiç sıkıntın olmazsatarsın fazla zarar etmeden

s3 mini 2 sene arıza vermez belki ama general mobil için bunu söylemek mumkunmu bilmiyorum cin uretiyor sonucta kalitesiz malzeme

Ürünün çin malı olduğunu nerden çıkarttınız anlamadım bildiğim kadarıyla amerikan blue firması tarafından üretiliyor he bide ürünü bugun 600 TL ye alabilirse ertesi gün 700 TL ye bile alıcı bulabilir. Ama bir süre kullandıktan sonra yine o fiyatlara satamaz tabi.

jim beglin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
general mobile kullanıcısıyım alalı 1 yılı bıraz geçmiştir 4 kere servis gördü ve hiçbirşey yokken telefonun kendine bi garezi var. arıza vereceği zaman baştan çaktırıyor ama şarjı direk bitiyo kendi kendine kapanıp açılıyo çok ısınıyo hemde çoooookk

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
General Mobile Discovery piyasaya çıkalı 1 yıl olmadı ki daha..
En fazla 2 - 2,5 aylık cihaz
Karıştırıyorsun muhtemelen.

jim beglin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tam olarak general mobile dan bahsediyorum. discovery için değildi. utandım da yazamadım tel markamı ultimate slim kullanıyorum malesef ben.

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Millet GM s3 le karşılaştırıyo sen s3 mini diyosun :D

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu soru lg g2 mi s3 mü gibi bişi oldu bence.Mini bir kere discovery segmentinde değil asla da rakibi olamaz.Gel discoveryde 720p film izle bide minide minide oyun oyna bide discoveryde vs vs sayarımda sayarım sana mini boş bir telefon.Hatta biraz daha iddalı konuşayım telefonsuz kalacağımı bilsem de 1100ımı kullanırım gene de gidip s3 mini almam.Açık ve net fikrim budur milyonlarca kişi tersini iddaa etsede benim genede düşüncem budur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya iyice kafam karıştı hangisi daha iyi? Galaxy s3 mini samsung olduğu için daha kaliteli olur diyorlar, general mobile'a güven olmaz diyorlar. Bişey anlamadım. :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 Mini Kesinlikle . çünkü samsung marka kalitesi var discovery i bukadar ucuz yapıyorlarsa bi nedeni vardır mutlaka ben s3 mini tavsiye ediyorum discovery'de bi sorun yaşarsan dımdızlak kalırsın

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Discovery al ve 1-2-3 ay sonra google maps den telpa garantinin adresini araştırmaya başla.nokta...

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Tabiki Gözü Kapalı GM Discovery.
Ayrıca S3 İle Kıyaslamak Varken
S3'ün Dandik Minisiyle Kıyaslamak Akıl Karı Değil.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 Mini Alırsan rahat edersin fanboyculara dikkat et discovery'de ertesi gün başın ağrırsa anlarsın nedemek istediğimi samsung çok kaliteli marka General Mobile'nın Markasına güvenemıyor bence s3 mini al kafan rahat etsin. Dışarıda telefonuna bakayım derse arkadaşın markasını sorarsa GM demek bile utanç verici. Sözün kısası s3 mini alın keyfinize bakın!

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
BEN bir haftadır deneme şansım oldu şu kadarını söyleyeyim bırak s3 miniyi s3 bile yarışamaz bu telefonla. bi kere telefonun ram kullanımı çok düşük..