Hafıza Kartım Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar, 2 gb micro sd hafıza kartım var. Telefona taktığımda açılmıyor. Bilgisayara taktığımda da açılmıyor, biçimlendir yazıyor biçimlendire basınca windows biçimlendirmeyi bitiremedi diyor, sağ tıklayıp özellikler deyince 0 bayt gösteriyor, içindekiler önemli değil hafıza kartımın açılmasını nasıl sağlarım...

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Linux üzerinden biçimlendirmeyi dene. O da olmazsa başka bir telefona takıp biçimlendirmeyi dene. O da olmazsa yenisini almaktan başka çare yok.

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Linux üzerinden biçimlendirmeyi dene. O da olmazsa başka bir telefona takıp biçimlendirmeyi dene. O da olmazsa yenisini almaktan başka çare yok.

Yararı yok, olmadı,

Teşekkürler...

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
İki yöntemi de denediniz değil mi ?

Neyse sağlık olsun <:)

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
İki yöntemi de denediniz değil mi ?

Neyse sağlık olsun <:)

Denedim olmadı, zaten markasızdı, tüh ya çokta alışmıştım ama neyse yenisini alacağız artık, yenisini alana kadar fotoğraf makinesinin kartıyla idare edelim:biggrin:

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Peki <:)ucuz zaten ama sandisk veya team alırsan rahat edersin <:)

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Hafıza kartı formatlama programlarıyla falan çözülemezmi?Ntfs mi fat32 mi onlar falan değişmiş olabilir belki.

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Peki <:)ucuz zaten ama sandisk veya team alırsan rahat edersin <:)
İlgin için teşekkürler, Allah razı olsun...

---------- Post added at 11:21 ---------- Previous post was at 11:19 ----------

Hafıza kartı formatlama programlarıyla falan çözülemezmi?Ntfs mi fat32 mi onlar falan değişmiş olabilir belki.
12,5 mb yazıyor dosya sistemi fat

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Herkese teşekkürler, kartı telefona takarken kırıldı, sanırım çatlakmış, yardım eden herkese teşekkürler...

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Bahsettiklerin ve önerdiklerin VERİ kurtarma araçları. Arkadaşın kartı ölmüş <:)
Veri kurtarma programı tamam ama sonuçta hasarlı disklerden veri kurtarmak için yapılmış bir program.Denemek lazım denemeden kart gitti demek çözüm değil. :) Kart kırıkmış demek :D geçmiş olsun.

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Yorgan gitti kavga bitti <:D Geçmiş olsun <:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
8 gb hafıza kartım varr birden fotolar çoğaldı birçok foto ve şarkılar kayboldu ne yapmalıyımmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar beniim haviza kartim açilmiyor ne yapmam gerekiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yeni bir hafıza kartı aldım bilgisayhar görmüyor neden acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende bı hafıza kartı var telefona takıom biçimlendır dıyo bılgısayara takıyorum yıne bıcımlendır dıyo ne yapmam lazım acıl yardım beklıorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
''Arkadaşlar, 2 gb micro sd hafıza kartım var. Telefona taktığımda açılmıyor. Bilgisayara taktığımda da açılmıyor, biçimlendir yazıyor biçimlendire basınca windows biçimlendirmeyi bitiremedi diyor, sağ tıklayıp özellikler deyince 0 bayt gösteriyor, içindekiler önemli değil hafıza kartımın açılmasını nasıl sağlarım.''

Aynı sorun bende de var, tıpa tıp aynısı, sizden rica ediyorum içindeki bilgiler benim için çok gerekli, 1 yıl'a yakın resim arşivim içinde bulunuyor. Kartı nasıl kurtarabilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim hafıza kartımı telefonuma takıyorum varsayılan klasör yüklenemiyor kök klasör dolu diyo bilgisayara takıyorum açılıyor ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hafıza kartının içindekileri kurtarma şansımız hiç yok mu ?:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne olur biri şu soruyo cvp versin hafıza kartındaki verileri kurtaramıyormuyuz tüm arşivim orda ne pc nede telefon açıyor:((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde öyle bi sorunum var biraz uğraşcam ama yaparım ben sizede anlatırım anlatımıda bu yoruma yanıt olarak atarım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede vardı veri kurtarma programı ile verileri kurtarabildim ama kart ölmüş sanırım kartı açamıyorum hiç bir şekilde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar hafıza kartıma bişey oldu . beim hafıza kartım micro 2 gb telefonumdan çıkardım bilgisayarıma takıyacığm işte taktım kartı okuyor ama içindeki bilgileri göstermiyor. saçma sapan bi sürü şey var dosyalarımı göremiyorum özelliklerinde de tamamiyle boş diyor 0 bayt diyor acil nolursunuz içindekiler çok önemli benim için :(

KOrmanlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede vardı veri kurtarma programı ile verileri kurtarabildim ama kart ölmüş sanırım kartı açamıyorum hiç bir şekilde

Aynen Bendede 8 Gb Hafıza Kartı Var Bi Türlü Okumuyor Hem Pc Hem Telefon.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar 2 gb hafıza kartım sarı yerden çatlamış ne bilisayar açıyo nede telefon, telefondan biçimlendiriyorum oluyo biligsayara takıp biçimlendiriyorum olmuyo acaba içindeki bilgileri nasıl kurtarabilirim bir bilginiz warmı???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
icare format recovery dosyası var onu indir ordan içinden lazım olan şeyleri al sonra fotoğraf makinen varsa ona tak ve ordan biçimlendir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yardım edebilirmisiniz?
benim telefonumun dokunmatiği kısmen bozulmustu dokunmatık ekran degıstı eve geldiğiğmde hafıza kartımı telefon görmüyor cıkarıyorum cıkarıldı dıyor takıyorum yok. bilgisayara takıyorum o da görmüyor kartı içindekilerde lazım bana yardımcı olana cooook dua edıcem.

Son mesajlar