Açılmayan Tablet Problemi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bundan sonra ki hatalarda su yolu izlemelisin çin malı tabletlerin flashbot kısmına girebilmek icin tablet kapalıyken geri tusuna basılı tutarak usb ile pc ye baglamak tabletin yazılım atmak icin hazırda bekler. Liveupdate dosyaları ile de tabletine uygun iso uzantılı yazılımı böylelikle yükleyebilirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben rom yüklemedim ama bu reset şeyi çıkıyor çıkıyor çıkmasna ama bir türlü secemiyorum rest yazan yeri güc tusuylada denedim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
simurg tam olarak nasıl yaptın bendede menu tuşu var ekran gelince elini falna cektınmı nasıl oluo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
power tuşu ses tuşu+ ve ses tuşu- ye basılı tutun wipe data- factory reset e gelin powertuşu ve ses+ tuşu ile seçin tabletiniz kapanacak 1 dk falan bekleyin sonra tableti açın bu kadarr. (elimdeki tablet casper nirvana 7''):mrgreen:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletim casper Nirvana desen şifrerim unuttuğum için ve Google gmail hesabımı da unuttuğum için giremiyoum .power tuşuyla ses tuşuna aynı anda 30 sn bastım ve ordan wipe data factory ye indim ses tuşundan. ama power tusunabasıyorum işe yaramıyor yardımcı olursanız çok sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamun Aleykum.. Polypad tabletim var (Model: Pad C5500) . Şarja taktım birden beyaz ekran çıktı ve kapandı. Şimdi ise, bir çok yöntem denedim fakat açılmıyor. Nedeni ne olabilir? Nasıl çözebilirim? Allah rızası için yardımcı olun.. Çok acill.. !!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Elimde bir tablet var ve açılmıyor logo çıkıypr sonra google çıkıyor hep tekrar ediyor sorunu ne olabilir acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tablet samsung galaxy note 10.1 biraz oyun oynadım sonra jarş 5% kaldı sonra şarja takdım 1 saat sonra gelip bakdıkda şarj kablosu ısınmıştı bence şarj iyi takılmamış ve tükenmiş android de dediklerine göre şarj bitince yeniden açmak olmuyuor yardım edin tablet büyük babamın:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merahaba beinmde casper nirvana 7 tabletim var ve açmak için basıyorum ama casper yazısında takılı kalıyo nedenve çözümü nedir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede aynı sorun var ama tablette ses açma kapatma tuşu yok ne yapmalıyım

vbb_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öncellikle paranı çöpe atın için üzüldüm.Ama Şimdi beni iyi dinle elindeki tabletin herhangi bir yerinde rest atmak için bir yer olması lazım onu bul ve resetle.
Ama reset diyede hopörlerini bozma.
Haydi eyvallah.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arka tarafta küçük bi delik var ince bişeyle di kerebas tamamdır kürdan felan olur yani

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimde 7" mıd tablet var dediğiniz gibi ses kısma tuşu yok menü tuşu ile power tuşuna basınca Can not fin any uptade image yazısı çıkıyor tuş kilidi unutuldu reset atmam lazım ne yapmam lazım acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende casper nirvana tablet pc var şarza taktım ve çıkartığımda açılmadı bütün yazılanları denedim fakat olmadı bi yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabletimin şekil şifresini unuttum ve kitledim :( Sonra Gmail hesabı istedi am ne yazık ki güç tasarrufu kablosuzu kapatmıştı :( Ve şimdi açamıyorum yardım edin

Tablet adı: ROWELL Model:S-534

Bu arada SD kart ve USB okumuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
saol arkadaş teşekkür ederim çok saol ya çok çok çok teşekkür ederim senin sayende açıldı yoksa boşa para ödeyecektim
hakkını helal et?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar tabletim düştü sadece fişte çalışıyo ne olmuş olabilir

metinaydin72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fiziksel bir darbe gördümü acaba eğer gördüyse lehim yerleri kopmuş olabilir

seyrane00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
vestel 7inc. tabletim kapandı açılmıyor du servise verdik 55 gün sonra aldık
ama oda ne daha alalı 3 - 4 saat oldu aynı soruun tekrar oldu bende bi içini açıp bakayım ne var diye açtım ama ekran çatladı tablette ole kaldı elimde bu vestel den bişey olmaz onu anladım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba benim tablet onyo exceed 9.7 ekranının bi garip olduğunu fark ettim çok hafif gidip geliyodu sorra belki düzelir diye 2 kez kapatıp açtım ve oyun onarken tablet kapandı açtım kendi kendine kapandı defalarca kez her birinin açık kalma süresi bi öncekinden daha azdı sonra tamamen kapandı şu an açılmıyor lütfen yardım eder misiniz :crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Casper Nirvana CTM Model Made İn P.R.C kullanıyorum. Şarj aletinde temassızlık vardı,babam zorla şarja taktı ve bi şekilde biraz şarj edebildik. Daha sonra o şarjı da bitti ve kapandı. Şarj aletini bi türlü denk getiremedik, USB cihazıyla laptopa bağladık yine açılmadı Reset tuşuna basınca da içindekilerin silinmesiden korkuyorum. Yakı zamanda şarj aletini tamir ettireceğiz fakat tablet adeta kilitlenmiş durumda!Reset tuşu ile ilgili biraz bilgi edindikten sonra onu deneyceğim. Yardılarınız için şimdiden teşekkürler. :helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim casper nırvana tabletim var en az 1 ay oluyor alalı bi kaç haftadır şarj yerinde hassaslık vardı bazen oluyodu baze olmuyo şimdi ise hiç olmuyo tabletimin şarjı bitti kapandı daha da açamıyorum lütfen yardım edin :(:(:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
me marka tabletim yaklaşık bir ay oldu alallı batarya full dolu diyor şarjdan çıkarıp bi oyun açıyorum 2dakika sonra kapanıyor tekrar fişe takıyorum %1 den başlıyor şarj edemeye ve sonuç gene aynı yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ainol novo 7 venus quad-core tablet yanlış rom yükledim yüklediğim rom içinde TWRP vardı o da yüklendi TWRP bölümü cikiyor tabletimde bilgisayardan rom yüklemeyi beceremedim hafıza kartindan yüklenecek romda bulamadım tabletımde sorun yok sadece yanlış rom yüklemeden ve internette TWRP ile rom yüklemede bulamadım TWRP kaldırmayı bilmiyom TWRP yi tabletimden kaldıra bilsem sd hafıza kartıylan yüklenecek rom bulabilsem düzelecekte bulamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde asus memo pad hd 7 tabletim var iki gün önce sistem güncellenmesi gerekiyo falan bişey geldi bildirim olarak bende yükledim tabletin şarjı bitmiş yükleme epey bi uzun sürdü şarja taktım hala aynı problem androidin resmi ekranda bişeyi hala yüklüyo güç düğmesine basınca ise yüklemenin bitmediğini söyleyen yazılar çıkıyo.müşteri hizmetlerini aradım servise yollayın dedi servisi istanbulda ben düzcedeyim bunun başka bir yolu yokmu ses tuşlarını deniyorum ama olmuyo ne olmuş olabilir sistemimi çöktü ne oldu.