Lumia 520 mı S3 mini mi

Bu konuyu okuyanlar

knkmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkdaşlar bugun uye oldum . belki bu konu acılmıstır . ama bi dansıayım ddim hangisi ni alayım wphone değişik bi deneyim andridden sıkıldım acıkcası . öğrenciyim butcede yok tarifeye ek kampanyayla alıcam bı akıl almak ıstıyorum ne yapmalıyım veya baska bı telefon vara bıldınız yardımcı olun

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
520 al benim tavsiyem windows phone düşük sistemlerde iyi çalışıyor

knkmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dayım a sordum bugun oda teknolojı takıpcısı . 520 e karar verdım alıcam bugun bayagı düşüncemi değiştridi . ekranı kucuk flash yok fılan tedirgin kaldım hakkaten zor bı ıs . uzun süre kullanmak ısıtıyorum telefonu androıd alsam ram mıktarı yetmıyor 1 seneden sonra uygulamalra nokia dada boyle olurmu acaba

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Windows olunca bunu kestirmek güç ama sanmıyorum. Windows düşük sistem gereksinimini kaybederse akılıcığı giderse hiçbir kozu kalmaz geriye.

ero123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende s3 mini var bence sende al derim ram yetmiyor derdi yok ayrıca android özgürlük resmen sıkılırsan arayüz değiştir play storedeki launcher veya custom romlarla. ama wp8 daha gelişmedi uygulama mağazası çok az ayrıca kullanımı androidden zor ve arayüzden sıkılınca yeni arayüz yapamazsın kamerasının flaşı da yok ama s3 minide flaş var

knkmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ero benım bıldığım kadarıyla bılgısayar telefon tablet bırleşik wındıows ta . arayuz değiştiremıyor derdi olmaz cınku ben bılgısayarımda start butanu koydum vede guzel bı hd arka plan koydum bılgısyarrıma :) acaba bunu o telefonada yapabılırmyım . bana yaparım gıbı gelıor . evet s3 mını harıka .

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
WP 8 de arkaplan konamıyor zaten görünmez o arayüzde konulsa da

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
İkisi de iyi değil bence. Lumia 720 daha iyi bu ikisinden. Lumia 720 tavsiye ederim :)

knkmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avea dakı kadın da oyle dedı hatta elıme aldım mukemel bı telefon ekranı cok ıyı acaba 520 de oylemı .. ama sorun su kı aylık tarıfye ek alıcam o telefon 1200 liraya denk geliyor o kadar vercemı dşünmüyorum cabuk sıkılrım ben

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
avea dakı kadın da oyle dedı hatta elıme aldım mukemel bı telefon ekranı cok ıyı acaba 520 de oylemı .. ama sorun su kı aylık tarıfye ek alıcam o telefon 1200 liraya denk geliyor o kadar vercemı dşünmüyorum cabuk sıkılrım ben

520'nin Ekranı pek canlı gelmedi bana. Ama Youtube'daki videoları izleyip bakabilirsin.

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
lumia 520 para verilecek bir telefon deil ama bütçem kısıtlı diyorsun. O yüzden s3 mini derim ben.

knkmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
520'nin Ekranı pek canlı gelmedi bana. Ama Youtube'daki videoları izleyip bakabilirsin.
evet zlıyorum dikkatimi cekti ıps ekran dıyor ama 620 den kotu gıbı 620 alabilirm ama ekran ufak .. .. ama alıcam ya 520 napalım bu paraya bu telefon guzel gibime geliyor

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
[video=youtube;oVXgayiGjRE]http://www.youtube.com/watch?v=oVXgayiGjRE[/video]
[video=youtube;mZth23wTzlc]http://www.youtube.com/watch?v=mZth23wTzlc[/video]

knkmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3 minin ekranı daha geniş gib geliyor gozume. karar 520 alıcam . as3 mini çok ıyı ama sıkıldım androıd den

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
s3 minin ekranı daha geniş gib geliyor gozume. karar 520 alıcam . as3 mini çok ıyı ama sıkıldım androıd den

İnan bana S3 mini kadar dandik, kalitesiz telefon görmedim. Kısaca Samsung'dan uzak dur. Ama Lumia 720 alsan daha da rahat edersin.

knkmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
720 de sorma ozm kaldı ama 1200 liraya geliyor ardeşim ya .

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
windows'da iki seçenek oluyor (ufak tefek kamera, ekran vb saymazsan) ya 512 mb ya 1 gb ram, 512 mb alacaksan en ucuzuna yönel yani lumia 520. Başka da kriter yok uygulamalar açısından.

CHeTHiN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Largest Mobile Study’e göre,Windows phone mağazası geliştiricilerin yeni gözde mağazası.Windows Phonemağazası 1.5 yıllık bir mağaza olup şuan 160.000 uygulamayı içinde barındırmaktadır.Özellikle Microsoft veNokia‘ın inanılmaz katkıları ile mağaza her geçen gün daha iyi hale gelmektedir.
Largest Mobile Study,115 ülke de ve 6000 uygulama katılımcısının verdiği bilgilere göre,windows phone mağazası % 71 oranında geliştiricilerin yeni gözde mağazası oldu.Windows Phone mağazasını Android ve iOSplartformları takip etmektedir.
Windows Phone mağazası ayrıca geliştiriciler tarafından geleceğin en büyük mağazası olarak nitelendiriyorlar.Windows Phone , android ve İOS tan sonra en büyük 3.mağaza konumunda şuan,diğer plartformları yakalaması için önünde en az 2 yılı olduğu söyleniyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler ben de aynı durumdaydım ama Nokia Lumia 520 aldım. Hiç şikayetim yok Android çık sıkıcı ama Lumia 520 de Nokia yani lensler çıkıyor. Arka kamera bana yeter flaş şart değil diyorsanız Nkia Lumia 520. "Nokia Lumia 520 lenleri" diye araştırın hayran kalacaksınız bu lensler binlerce liralık telefonlarda bile yok.

candmrdn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler ben de aynı durumdaydım ama Nokia Lumia 520 aldım. Hiç şikayetim yok Android çık sıkıcı ama Lumia 520 de Nokia yani lensler çıkıyor. Arka kamera bana yeter flaş şart değil diyorsanız Nkia Lumia 520. "Nokia Lumia 520 lenleri" diye araştırın hayran kalacaksınız bu lensler binlerce liralık telefonlarda bile yok.
Ben yazmıştım hatta üyelik saatine bile bakın. 2 dk mi ne var arada.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Largest Mobile Study’e göre,Windows phone mağazası geliştiricilerin yeni gözde mağazası.Windows Phonemağazası 1.5 yıllık bir mağaza olup şuan 160.000 uygulamayı içinde barındırmaktadır.Özellikle Microsoft veNokia‘ın inanılmaz katkıları ile mağaza her geçen gün daha iyi hale gelmektedir.
Largest Mobile Study,115 ülke de ve 6000 uygulama katılımcısının verdiği bilgilere göre,windows phone mağazası % 71 oranında geliştiricilerin yeni gözde mağazası oldu.Windows Phone mağazasını Android ve iOSplartformları takip etmektedir.
Windows Phone mağazası ayrıca geliştiriciler tarafından geleceğin en büyük mağazası olarak nitelendiriyorlar.Windows Phone , android ve İOS tan sonra en büyük 3.mağaza konumunda şuan,diğer plartformları yakalaması için önünde en az 2 yılı olduğu söyleniyor.

Haklısın kardeş.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Yakında bende limua 620 alacağım, androidden sıkıldım artık...

shunizaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3 miniyle lumia karşılaştıranların aklından şüphe ediliyomuş bizim köyde :D

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Düşük sengmentte Windows Phone iyidir, android gibi kasmaz. Size son sistem telefon kullanıyorsunuz hissi verir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben lumia 520 aldım markette 100uuygulama varsar70 i paralı artı çok geride a kamera flaş yok sen hiç gece önemli bişey oldugunda ne yapcan akşam windows çok geride ben s3 mini alcam atıom hatta lumia mı yeni bir aylık 450 500 e

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 Mini Kesinlikle. Windows Phone'da 5-6 Ay sonra arayüzden sıkılırsan kalırsın ama Android öyle değil Tema değiştirebiliyorsun canlı duvar kağıtları vs. S3 Mini açık arayla alır.

bytekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Donanım açısından s3 mini önde gibi gözükse de lumia 520 tasarımıyla ön plana çıkıyor. Özellikle renk seçenekleri açısından lumia 520 tecih sebebi bence. Donanımıda iyi bence. Aşağıdaki kıyaslamayı bir inceleyin derim.
http://hadikiyasla.com/komper.php?kpids=4,15&target=&cid=1&docompare=KIYASLA

Birçok özellik başa baş aynı. 520 nin Flaşı yok. Gece çekimi düşünmüyorsanız lumia 520 olabilir.