Bu Telefon Alınır mı?? LG P760 Optimus L9

Bu konuyu okuyanlar

KyA27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
alınır arkadaşım.ekranı da çok geniş.güzel telefon.donanım olarak ta S3'E göre sağlam.
Kardeşim sen karıştırıyorsun herhalde optimus L9'la s3 arasında dağlar kadar fark var gerek işlemcisiyle gerekse ekran çözünürlüğüyle.

murat25

Asistan
Reaksiyon puanı
4
donanım açısından söylüyorum.o yönden çok sağlam.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben alalı 4 ay oldu, dört defa güncelleme geldi. LG güncelleme yapmıyor diyen arkadaş sanırım hiç LG kullanmamış. En son bu sabah 38 mb. güncelleme kurdu. Telefon iyi, tavsiye ederim. Bu paraya daha fazlası olmaz.

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bende bu cihazdan kullanıyorum. 800 TL'ye aldım. Öncelikle şunu diyim bu fiyat aralığında bu özellikte başka cihaz bulamazsın. Cihazda herhangi bir sorun yok. Tek sıkıntısı kamera ve ses konusunda biraz vasat. Ama diğer konularda hiç bir eksiği yok. Ayrıca diğer telefonlara göre bir sürü artı özelliği var. QuiqMemo vs. vs. Üstelik LG optimus ailesini güncelleyeceğini açıkladı. L9 en fazla 4.3'e kadar gider diye düşünüyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben telefonu 3 aydır kullanıyorum ve çok memnunum herkese tavsiye ederim yarıca birçok güncellemesi var ve androiddede hiçbir sorun yok

ysr32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim sana tavsiyem azıcık daha kas lg optimus 4xhd al hem nvidia tegra 3 lü bir telefonun olsun. hem ona cyanogenmod android 4.2 yi yaptı yani aslına geliştirile bilir bir telefon kullanışlıda tek sorunu biraz fazla ısınıyor ama bu ısya rağmen öyle bi kasılma olmuyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki 800 tl büteçeye hangi telefonu önerirsiniz ? nokia lumia 620 falan olabilir mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gayet güzel bi tlf bn kullanıyorm yaklasık 2 aydır cokta memnunum hiçbi ssikayetm yk kamerasıda gayety guzel.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bu telefondan alcam galıba ama cok kararsızım .. s3 mını mı lg optımus l9 mu?

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
L9 İle General Mobile Discovery'i araştırmanı öneririm. L9 kullandım ve şu anda g2 kullanıyorum 2sindende memnunum. L9 sana yeticeğini düşünüyorum istersende GM discovery de alabilirsin daha ucuz diye duymuştum. Genel olarak güzel telefon alınabilinir. Güncellemeye gelirsek her şey güncelleme değil Telefon alıcağı en son güncellemeyi aldı telefonu aldıktan sonra düzgün kullanımda 1.5 yıl idare edersin kesin bir bilgim yok belki 2 yıl kullanırsın orası ayrı sana bağlı. Telefonu alıcaksan kaçırma.

murphy adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nexus 4 al derim. 900-950 arasında fiyata bulabilirsin. GM Discovery 16gb modeli de güzel hem daha ucuz, 650tl falan.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güncellemeler hiçbi işe yaramıo telefon zaten oyun aracı değildir arkadaşım bu kadar kötülemene gerek yok 2 seneyi aşkın lg kullanıyorum ve daha hiçbir sorun yaşamadım bence dokunmatiklerde en iyisi lg o kadar çok yüksek işlem arayıp işlem yapıyorsan git tablet yada notebook falan al daha çok işine yarar :)))

fatih.soylu88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben LG telefonlarını begeniyorum artık teknolojisi iyi ve kaliteli ürünler sunuyor L9 da güzel ve kullanışlı bir telefon almak isteyenlere tavsiye ederim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ben LG telefonlarını begeniyorum artık teknolojisi iyi ve kaliteli ürünler sunuyor L9 da güzel ve kullanışlı bir telefon almak isteyenlere tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Meraba ben bu telefonu alalı 3-4 ay felan oldu çok güzel tüm özellikleriyle mükemmel bi telefon,herkes lg çok donuyor felan diyolar ama bende ne en ufak bi donma nede farklı bişey oldu ama 3 aydırda sürünüyorum,telefonda sorun yok tüm suç bende şöyle anlatayım turkcellden vodofona geçtim turkcell hatını çıkartamadım iğneyle denedim iğneyle çıkartım ama yanlışlıkla tellerden birini kırmışım telefonu alalı 4 ay oldu 1 ay kullandım, 3 aydır telefoncularda sürünüyor sim kart yuvası bulunamıyor yapmadığımız şey kalmadı sitelerdede yok heleki Lg optimus p760'sa hiçbirşey bulunmuyor eğer benim gibi sakarsan kesinlikle önermem tamamen dikkat isteyen bi telefon sakarlığa hiç gelmiyo geldiği anda sürünüyosun telefonu alalı 4 ay oldu ben 1 ay kullandım sadece,3 aydır telefonumu elime dahi almadım dükkan dükkan gezdiriyorum çok pişmanım telefon alıcaksanız özellikle sakarsanız samsung'dan caymayın Lgnin parçası bulunamıyor . SAKARSANIZ ÖNERMEM.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir süredir kullanıyorum çok memnunum hiç bir sıkıntı çıkmadı sorunsuz