200-250 lira arası tablet bilgisayar önerileri..

Bu konuyu okuyanlar

BtRc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar konu belli 200-250 lira arası ucuz bir tablet bilgisayar arıyorum önerilerinizi bekliyorum.. :)

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
yanarım yanarımda a101 marketlerde bi ara tablet pc 99 tlydi nasıl kaçırdım ona yanarım öyle kaliteli bi şey değildi ama iş görürdü yinede

ridvan1452

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ya bunlar iii de birde sim kart takılsa daha iyi olacakda iştee

BtRc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cevaplar için teşekkürler arkadaşlar daha fazla tavsiye edebilecek olan varmı kendi kullandığı olursa ve yorum yaparsa çok iyi olur :)

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Ucuz tablet kullanışlı alan tabletler varmı yada nasil desem 500 lira ya kadar iyi tablet desek nasil olur

celad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
200 tl civarı tablet arkadaşım aldı 3-4 hafta sonra bozulmaya başlıyor eksiksiz güzeller fakat çabuk bozuluyorlar

Max27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çinden getirilen oldukça kaliteli tabletler var. Hani çakma ürün yada kötü ürün değil sadece garantisi yok çinde geçerli. Ben riske girip almadım ama kullananlar tanıyorum 1-2 yıldır sorunsuz kullanıyorlar.

theley

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evotab x8-hd mi?

piranha ultra tab modelleri mi?

artes d712, d821 modelleri mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bana 300 liraaya kadar kaliteli bi markanın tabletini istiyorum lütfen bu konuda bilgili olanlar bana yardımcı olsun :blush:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende casper tablet var çok memnunum alcaksan onu al derim...:mellow:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Vestel marka tabletlere bakın. 7" olanı 250 tl ve özellikleri tatminkar.

burnin26

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende asus memo pad i tavsiye ediyorum idare eder bi cihaz,biçok işini fazlasıyla görür

Habib Müküs

Asistan
Reaksiyon puanı
15
arkadşım tablet için bütçen yeterli ama sakın daha ucuza alayım derken televizyonda satılan çin veya kore malı tabletlerden alma çünkü o tabletlerin çoğunun ekranı bir zaman sonra bozuluyor ve çöp oluyor sana tavsiyem gidip bir mağazadan inceleyerek satın al şimdiden hayırlı olsun

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım bak ben concord silver Edition kullanıyorum dokunmatik çok iyi bence onu al sana söylüyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ucuzluğuna bakmayın internettende satın almayın kendiniz teknosa mağazalarında bulabilirsiniz müsait olduğunuz bir gün gidin kendi beğendiğinizi alın ama bence hemen ucuz diye almayın ben aldım internetten sipariş ettim bin pişman oldum ama bnmki 310 tlydi benimki hep donuyodu usb yeri yok şarjı 2 dkda bitiyo bence paranızı 1000 tlnin üstüne çıkarmadan almayın arkadaşım gidip kendi aldı oda bozuk çıktı bence paranızı haram etmeye değmez bu paradaki tabletlere ben sizin için söylüyorumpişman olmayın diye inşallah hepiniz istediğiniz bir tablet alabilirsiniz.!
ben şu anda çok mutluyum birikmiş paramın üstüne babamda para koydu toplamda 1500 civarında bişiyleri buldu yeni tabletimle çok mutluyum donma yok usb yeri var iyi şanslar size

kir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ucuzluğuna bakmayın internettende satın almayın kendiniz teknosa mağazalarında bulabilirsiniz müsait olduğunuz bir gün gidin kendi beğendiğinizi alın ama bence hemen ucuz diye almayın ben aldım internetten sipariş ettim bin pişman oldum ama bnmki 310 tlydi benimki hep donuyodu usb yeri yok şarjı 2 dkda bitiyo bence paranızı 1000 tlnin üstüne çıkarmadan almayın arkadaşım gidip kendi aldı oda bozuk çıktı bence paranızı haram etmeye değmez bu paradaki tabletlere ben sizin için söylüyorumpişman olmayın diye inşallah hepiniz istediğiniz bir tablet alabilirsiniz.!
ben şu anda çok mutluyum birikmiş paramın üstüne babamda para koydu toplamda 1500 civarında bişiyleri buldu yeni tabletimle çok mutluyum donma yok usb yeri var iyi şanslar size

Tablet mantığına aykırı geliyor 1500 tl lik bir tablet kullanmak. tabletin kullanış amacı laptopun açılma kapanma süresi taşıma yükü ağırlığı boyutu gibi etmenlerden geçiçi olarak kullanmak için kullanılan bir araçtır.

Max:500 verilir. Ama bende para çok diyorsanız 1500 de verin .

Bu arada piyasaya çıkan ürünlerin kasaları neredeyse hepsi aynı. Tek fabrika çıkışlı etiketi kutusu farklı
Amaç internete girmek ise en ucuzunu alın .

Son mesajlar