Galaxy S3 Google Play Store Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben ücretli bir uygulama aldım sevmedim geri ödeme ile ücreti geri aldım ama suan ücretli bir uygulama almak istediğimde hata veriyor indirmiyor yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben google play storedan indiriyorum ama telefon indirilenleri açmıyor.lütfen çözümünü söylermisinizzz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çook teşekkürler google play store donuyordu fabrika ayarlarına donunce oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s3 mini kullanıyorum. ocak ayında almıştım. cok uygulama yukledıgmde arama sorunu oldu arama yapamıyorum telefon kapalı gözüküyor ne yapabılırm bılen bırı yardımcı olurmu? :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendeki sorun şu tuş kilidi otomatik olarak kapanmıyo açık kalıyo ve şarzım boşa tükeniyo bir diğer sorun uygulama yöneticisine giriyom sonra ekran donuyo ayarlar durduruldu diyor ne yapmam lazım tşk ismim serkan yardımcı olursanız sevinirim

ibocann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
meraba arkadaşlar samsung galaxy s3mini aldım spot garantisiz yani 300 tl.tlffn çok güzel herşeyi orjinal fakay google playerden mesela facebook indirmeye kalkıyorum hata veriyor bunun gibi birkaç oldu. birde telefonla konuşurken karşı tarafın sesi çok az geliyor.bu konuda bilgisi olan varmı şimdiden teşekürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba Arkadaşlar Benim Samsung Galaxy Ace Var Goggle Play Stor a Girmiyo Ne Önerirsiniz Link Verebilirmisiniz. Şimdiden Teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mrb arkadaşlar ben bugün çakma s4 dediklerinden aldım ve samsung apps var ona girmiyor ve google play store yok onu nasıl elde edebilirim. Ben bu merede nasıl uygulama yüklücem. Acayip sinir bastı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Maalesef google play store durdu hatasinin kesin çözümü mevcuttur. Ben bizzat keşfettim ve yaptim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying:ya arkadaşlar sizden riçaam ya biri beni aradığı zaman ben cvp vermeden telefon kendiliğinden cvp veriyor bi yardımcı olasanız da:crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hepsini yaptım ama hala giremiyorum başka bi çözüm yolu yok mu bunun nasıl giriş yapacağım bağlantı yok diyo hiç açmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(bnm telefonda galaxy s3 mini aynı sey bndede oldu yeni aldım google play store yüzünden yazılım attı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Meraba arkadaslar ben line programı sildim google play sorunu verdi google play durduruldu diye tamam dedim ama tekrar tekrar cıktı bunun çözümünü biliyormusunuz marka s3 telefonun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy s3 kullanıyorum mobil veriyi açıyorum yardım tepsisinde aktif ama açılmıyor mobil veri yardımcı olurmusunuz
?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
normalde benım google play store giriyordu 2 gundur durduruldu fln dedı o cıkınca tlfn donuodu smdı hıcbı sekılde grmıo nasıl duzeltebılırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim s3 minim var ama google play store girdiğimde hemen kapatıyor sonra google ilgili bir yazı çıkartıyor sorun olarak ne yapabilirim yardımcı olur musunuz yada illla fabrika ayarları şart mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar fabrika ayarlarına dönmeye gerek yok ayarlar ,uygulama yöneticisi ,hepsi seçenektenteuygulama tercihlerini sıfırla yaparsanız sorun çözülür (bendeki s3)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hepsini denedim ama olmuyo benim tabletimden açılmıyo ya :(((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben format da attım düzelmedi uygulama indirirken indiriliyor deyip bekliyor :cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum s3 mini biri bana mms ile fotoğraf yolladığında fotoğraf açılmıyor indir diye bişey çıkıyor bunu nasıl çözebilirim yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben google play scoreye giriyorum ileri diyorum ama google hesabınız varmı dıyor google hesabımı giriyorum ama kabul etmiyor bunun için ne yapmam gerekir ne olur bana fikir verin