En Hızlı Tarayıcı Hangisi ?

En Hızlı Tarayıcı Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    443

Bu konuyu okuyanlar

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
En hızlı Taraycı bakımı yapılmış Taraycı :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
chrome hızlı ama sapıttımı sekme göçtü mü gıcık eder ama en iyisi ramlerin sorunsuz ve yeterli olmalı.

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Chrome a bulaştım bulaşalı başkasına bakmadım.

frozen_king

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nightly 64 bit den daha hızlısı yok bence
nightly.mozilla.org/

POLİS-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yandex çok hızlı ve çökme olmuyor.Chrome diyenler muhtemelen yandex'i kullanmayanlar.

yated

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesajların % 75 ini okudum (7. ve 8. sayfalar hariç ). Bu tartışmayı sene 2003-2004 yıllarında ben bir başka forumda başlatmıştım. Tabii o zamanlar Chrome yoktu. Firefox atbaşı öndeydi. Şimdi yazılanlardan anladığım kadarı ile tahtını Chrome a kaptırmış yada kaptırmak üzere. Makinama Chrome da yüklü olmasına rağmen ben hala Firefox kullanmaya devam ediyorum. O yüzden oy kullamadım. Ben olaya farklı bir bakış açısı ve tartışma konusu eklemek istiyorum. Hız bir tarayıcı da aranması gereken ilk özellik mi olmalıdır??? Yoksa güvenlik mi? Bence fiyat performans denkleminde olduğu gibi güvenlik/hız dengesi de bir tarayıcıda gözlenmesi gerekir. Bu yüzden yaşlı kurdu (Kızıl bir tilki olsa da) hala bir adım önde görüyorum.

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
En yavaşı İnternet Exploer . En hızlısı Opera - Chorme. Ben Chrome kullanıyorum.

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Son beta versiyonlarından itibaren Firefox 'ta kaydırma özelliğine daha çok önem verilmiş. Eskiden Operada gördüğümüz sayfayı aşağı-yukarı çekerken sayfanın kuğu gibi süzülmesi çok hoş. Deneyin. Ayrıca Android beta firefox sürümünde Türkçe dil desteği de eklenmiştir.

ZombieTrackeR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence Mozilla Daha Hızlı Gibi Geliyor Operada Ara Sıra Tutukluk Yaptıgı Oluyo.

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kendi Görürşümdür ; Chrome Açık Ara Önde. Ama Şöyle Bir Öngörüm De Var, Logosuna Tıkladığım Anda Açılan Bir Mozilla Olursa Eğer Mozillayı Kullanırım.

CaptainAhab

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internette gezinme hızı kullandığınız internet hızıyla alakalıdır tarayıcılarla değil bence tarayıcılar ise amaç değil araçtır tarayıcıların yavaş veya hızlı olması ise tarayıcı yazılımının kendisi veya kullandığınız sistemle ilgilidir eklenti vs. gibi faktörlerde sayılabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende kullaniyorum evet çok memnunum internetim zaten 64. Bit en hizlisindan :d

BF3 GAMER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En iyisi Chrome hem hızlı hemde çok fazla eklenti desteği var.Mozilla Firefox'un desteklemediği birçok eklentiyi destekliyor.

djvahset

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
chorme zaten uygulama olarak sağlam yapıda ama opera ve mozilla aynı alt yapıyı kullanıyor gibi ama tabi chorme ipi önde götürüyor

djvahset

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
operanın yeni güncellemeleri güzel oldu beyler tavsiye ederim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

konu güncel arkadaşlar

djvahset

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
evet chrome diyor herkez çünkü şuan bayrağı o götürüyor ama operayı bilmiyor kimse adam akıllı şuan mesal aben operadan yazıyorum ve gayet memnunm

TosunPasaa

Doçent
Reaksiyon puanı
3
chormun son güncellemeleri ile birlikte güzel bir hal aldı duyduğuma göre yeni özelliklerde katacak kendisine

Bence kısa sürede bu kadar popüler olmasını tek sebebi sık sık kendini güncellemesi. İnsanların gözünde kullanıcılarına değer veren bir tarayıcı olduğu için bence diğerlerinden daha popüler.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
En iyisi Chrome bence heyean fantazi aramaya gerek yok ha illa chromun yanında 1 tarayıcı daha kullanıcam Dıyorsan Mozilla 23 veya yandex gelir

1- Chrome
2- Yandex 1.7
3- Firefox / eklentiler için kullanıyorum diyenler bazıları chromun yarısı kadar eklenti yok firefoxta ama yinede 3. sıraya koyuyorum 23. Sürümde bi hoşluk var