Iphone 4 kapandı açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar format için telefonu home power tuşuna bastım telefon açıkken elma geldi gitti sonra hala basılıydı telefon kapandı şmdi home power deniyorum açımıyor şarj mı bitti merk edyrm şarj işareti çıkmıyor pcye bağladım ıtunnes görmüyor sebebi ne ltfen söyleyin

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
iphone kullanırsanız böyle olur kardeşim arka kapağı çıkmıyor batarya çıkmıyor telefon donsa beklicen telefonun keyfi gelsinde düzelsin :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar çin malı ıphone 4 var kapandı 2 3 gün dokunmadım sonra şarja takıyorum beyaz ışık gelip gelip gidiyo telefon açılmıyo yardımcı olur musunuz lütfen ?

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
ya arkadaşlar çin malı ıphone 4 var kapandı 2 3 gün dokunmadım sonra şarja takıyorum beyaz ışık gelip gelip gidiyo telefon açılmıyo yardımcı olur musunuz lütfen ?

Pil tamamen boşalmıştır. Bir süre şarjda bekletin pilin toparlaması uzun sürebilir. Olmaz ise onların pilleri piyasada bulunan pillerden başka bir pil ile veya farklı bir adaptör ile şarj etmeyi deneyin. İlk akla gelenler bunlar.

bilimteknik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu aralar apple ın elektronik cihazları hakkında internette o kadar şikayet gördüm ki, elimdeki her bilgisayarın apple olmadığına şükrediyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşalr benim çin malı android işlemcili iphone 4s telefonum yere düştü ekran ışıkları yanıyor accak ekran gelmıyor dokunmatıgı falan calısıyor tıtresım çalısıyor,ses de geliyor ama ekran gelmıyor ne yapablirim acaba...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cihazda ekran hiç gelmiyosa cihaz susmuştur ve buna yapacak hiç bir şey yoktur. ekran geliyosa şarjı fulleyin i tunese baglayın soft reset atın iphone kurtarma moduna getirip sıfırlayın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefonumu şarja taktım 5 dk sonra geldim kapanmış açtım yemek yedim baktım yine kapanmış bir daha açılmadı Home + power tuşunuda uyguladım tık yok yardımcı olabilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
teşekkür ederim. çok işime yaradı. telefonum bozuldu diye çok üzülmüştüm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum dün akşam birden sesi gitti zil sesi artı ben arama yaptığım zaman seim gidiyo fakat ses gelmiyo ama karşıdan arama geldiği zaman ses vardı bide kulaklık taktığım zaman ses geliyodu ve ondan bi gün sonra yere düştü tamamen kapandı açılmıyo acil yardıma ihtiyacım var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
açılmaması hakkında fikrim yok ama ses konusunu telefonun sarj yerini diş fırçasına kolonya dökerek fırçala hallolacaktır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaklaşık 2 saat önce uykudan uyanmıştım telefon gayet iyi çalışıyordu şarjımda vardı ama şimdi uyandım telefon kapalı ve hiç bişey e rağmen hiç bir tık yok sadece bi ara sensör yerinde kırmızı bi ışık yandı 3 saniye boyunca sizce sorunu nedir ? telefoncuya verdim 1-2 saate belli olur dedi. sizce nedeni nedir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
home tuşuna ve power tuşuna bas diyen arkadaşım senin daşşağını kızlar yesin :D aynı sorun bende de vardı yaptm çok sağol :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
home +plus butonuna basmadan önce pc ye baglayin kardesim itunesi acin sonra ayni anda ituneste degisiklik onala kadar power ve home tusuna basili tutun 15 sn kadar sonra iphone geri yükleye tikla o kadar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dinarkadaşlar benimki kapanınca şarj ediyorum diyor ama açıldığında etmiyor yardım e çok aciil yardımm:unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 4 s sarjdaykan bi ses geldi sonda hic acilmadi hemde telefon cok isinmis bedeni ne ola bilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 4s telefonum 5 gün önce %40 şarjı varken aniden kapandı 5 gündür kapalı pc ye takıyorum itunes bağla işareti çıkıyor bağlıyorum geri yükle ve güncelle diyorum olmuyor yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
power ve home düğmesine basılı tuttum 10 saniye kadar ve açıldı çok teşekkürler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardesım home+power tusuna baya bı basılı tutarsan telefon acıla bilir benımde telefonuma aynısı oldu yaptım calıstıı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayır düşürmedim bikere kapattım bidahada açılmadı ne yapabilirim?