Kore malı galaxy s3

Bu konuyu okuyanlar

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
akıl var mantık var sizde yoksa neyapalım koreli bir şirket kendi vatanına sahte vietnam ve diğer ülkelere gerçek s3 dağıtacak aşırı derecede saçma ama şöyle olabilir çin malı koredede satılabilir ve sen gidip çinmalı çin malı s3 koreden alırsan o çakma olur :D sen ezbere koşuyorsun kardeşim her okuduğuna inanma :D

Msfk

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Kore malı nedir abi ya ? Bizim Türklerdeki akıl hiç bi millette yok.Millet baktı ki Çin malı deyince kaçıyor.Şimdi Dubai Malı, Kore malı vs diye acayip şeyler icat ediyorlar.Bu telefonları hepsi bildiğimiz ÇİN MALIDIR.Akıl var mantık var.Samsung'un kendi orjinal telefonları bile Çin'de üretilirken bu çakma telefonlar nasıl Kore'de üretilsin.Çöpe atılacak paranız varsa alın o telefonları.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende bi siteden 199 tl ye kore mali s3 mini sipariş ettim adamlar aradi falan görüştüm face de rekamlari var stok malari satii olurmusunuz

mhy53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
galaxy s3 mini aldım androidtelefonal.com dan dedıklerı gıbı cıktı gayet guzel hızlı almanızı tavsıye ederım bende

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben de almayı dusunuyorum nerden alabılırım bı soylermısınız:biggrin:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben dun bıtane aldım dayım telefoncu ondan ıstedımm hiç farkı yok bırebır aynı muthiş bı telefon alın kaçırmayınn orjınalıne bı suru para bayılmaktansa bunu alın herşeyi var androıd wifi kamera da guzell hafıza 16 gb ve hafıza kartı yerıde var kaçırmayınn :D :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy I9000 aldım oyun indiriyorum gircem [ kapatmaya zorla ] diye bi iletti geliyo sonrada oyundan atıyor yardımcı olursanız cook memnun olurum tşkler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar kore malı s3 almak isteyen ulaşşın 250 lira 0 kutu içi 2 yıl garantili konya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
500 fılan değil seni kandırıyorlar kardeşim bende dün aldım yeni sıfır 380 tl ye birebir aynısı farkı hiç yok aldanma onlara eger sen istersen gaziantepten yolllayım sana tamam

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ,arkadaşlar;

Samsung antlaşmalar gereği,ABD,Kanada,Japonya ve Kore gibi ülkelerde sattığı ürünlerde farklar olabiliyor.
Mesela avrupa ülkelerinde ve Türkiye'ye 1 GB ram lı S3 verip yukarıda saydığım ülkelerde 1.5 veya 2 GB ram veriyor.
Bunun sebebi patent davaları ve iki ticari antlaşmalar.
----

Eğer siz bir telefon alacaksanız teknosa,vatanbilgisayar,bimeks gibi büyük mağazalardan alın.Bunun haricindeki ürünlere ve fiyatlara itima göstermeyin.

Benden size tavsiye,sonra S3 aldım dersiniz bide bakarsınız çift hatlı tv kanallı hiç bir işe yaramayan made in chine :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kore s3 mühendisilk kodu :YILDIZ KARE YILDIZ KARE ON ONBİR ONÜÇ KARE YILDIZ KARE YILDIZ DEYİN GPS E GİRİN

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben kore malı s4 aldım ama telefonu fabrika ayarlarını yukleyince acılısta galaxy s4 yazıyordu simdi ise android yazıyor bunu tekrar nasıl duzeltirim acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar benim babam rusyada çalişiyor ve ordan bana ''400 dolara galaxy s3 yollayacak,kore mali'' acaba gerçekmidir ? Yoksa sahtemidir ? Gerçeğiyle arasinda fark varmidir ? Lütfen bana söylermisiniz rica ediyorum mesajlarinizi bekliyorum orduluyum bana burdan ulaşabilirsiniz siteye cevap atmayin allah rizasi için ! Yada arayin beni : 0531 374******

Mod edit. : Telefon no gibi bilgileri özel mesaj ile birbirinize iletiniz..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba hocam bende kore malı s3 aldım ancak 16 GB hafıza var diyor ekranda da yazıyor amatwitter facebook yükledim hafıza az demeye başladı ve çok takılıyo ayarları mı var yoksa sorun mu ? birde hafıza kartı takmadan kamera çekim yapmıyor normal midir ? eğeer yardımcı olursanız skpe adresinizi alabilir miyim detaylı bilgi için ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende kore malı s3 var çok kaliteli androıd 4.1 320 tl ye almıştım tavsiye ederim kamerası süper

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende bi galaxy s3 almayı düşünüyorum pasajdan 300 tl ye kore malı sizce nasıl acilen bi yardım edebilirmisinizz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy s3 mini aldım kore malı 200 tl ye inanın gercegiyle hic bir farkı yok birebır dokumatik merhem gibi super ama piyasada fazla yok onlardan ben s3 arıyorum bulamıyorum

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
paranızı çöpe atmak istiyorsanız replika S3 leri ısrarla kaçakçılardan talep ediniz...
ama sonra buraya gelipde telefonda 4.1.9 android sürümü var bu nedemek.google play e giremiyorum.şarj olmuyor.telefon kapandı açılmıyor.gibi pişmanlık içeren ifadelerle buraya birşey yazmayın...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öyle bi hataya düşme bence tavsiyemdir gerekirse biraz daha bekle para topla ikinci el al ama yinede alma özelliği olmayan iğrenç bi telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben alacaktım cakmasını ama güvenip alamadım 200 fazla verdim temiz kullanılmış 2. el orjinalini aldım kafam rahat :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 el alın arkadaşlar replikalarda arıza durumunda yedek parca bulunuyor die tamir ettiremiyorsunuz en küçük sıkıntıda başınız agrır görüntü kaliteside orjinalini tutmaz sanmıyorum bende almak için çok araştırdım ama güvenip alamadım sonra gittim 2 el orjinal aldım s3 ten 3 gündür kullanıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bn s3 orjınal adım 900 tl sıfır kore malını karsılastırdım cok fark var orjınal ıle arasında sakın almayın dokunmatık akıcı degıl kamera ıyı degıl cozunurluk baya dusuk androıd market yok ıstedıgınız programı ındıremmezsınız

BLACKPOWERTURBO

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
almayin böyle cihazlari sadece ticaret amaci var diyer firmalardada böyle ama işte yariş içinde olduklarindan bişeyler çikiyor gene ortaya