HTC One Stock Android 4.2.2 Rom Ortaya Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
homescreen.png
aboutphone.png

http://d-h.st/knJ

Alternatif linkler ve daha fazlası için
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2341395

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Şarj yüzdesi dışında ne farkı olucak acaba ?

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Bu işlerden anlamayanlar boşuna hic kafa yormasın sizin beğeneceğiniz bişey yok bunda emin olabilirsiniz:)

smnfrkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Verilen görseller Sense'e ait değil. Yani o güncelleme sanıp yükleyenler olmasın diye söylüyorum. :)

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Bu şekilde sunulacak özelliği zaten eldeymemiş olması nexus hesaaabı.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Normalde böyle değil ama bir de böyle sunalım mı demişler, hmmm..

evet ilk önce htc stock android versiyonu çıkartacam bootloader kilidi açık olacak vs dedi sonra samsung s4 ve xperia z de buna uydular. Yakında direkt google versiyonlu one, s4 ve z satılacak normal versiyonlarının yanında. Bu sızan romda htc one google editionun romu. Yakında diğer firmaların romlarıda dökülür. Güncelleme güncelleme diyenlerle her yeni çıkan android versiyonuyla başedemediler galiba güncel isteyen boş androidi indirsin demeye getiriyolar. Ben şimdi one,s4 yada z alacak olsam böyle google versiyonlu alırım bootloader acayımmı garanti gittimi güncelleme gelecekmi derdi yok zaten orjinal rom yüklemeke kolay istersen.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Bu romlar normal sürümlere de kurulabilecek yani donanım farkı olmadığı için. Ama yine de telefon üreticisine iş düşüyor boş android de olsa donanıma uyarlayıp yayınlamaları gerekiyor, nexus'a çıktığı gibi çıkmaz yine bunun güncellemesi bence.

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
zoe özelliği kalkacak diye duymuştum dogrumu

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Bu romlar normal sürümlere de kurulabilecek yani donanım farkı olmadığı için. Ama yine de telefon üreticisine iş düşüyor boş android de olsa donanıma uyarlayıp yayınlamaları gerekiyor, nexus'a çıktığı gibi çıkmaz yine bunun güncellemesi bence.

Aynen uyarlanıp çıkıyor tabi, üsteki rom HTC yapımı orjinal google romu uyarlanmış yani, yakında diğer firmalarınki de çıkar piyasaya.nexus gibi olacak diyorlardı, nexusa güncelleme geldikten birkaç gün sonra bunlarda güncellenir sadece cihaza uyarlayıp yayınlayıp çok uzun sürmez heralde, içindeki uygulamarı özellikleri vs uyarlamıyorsun sonuçta ham rom.

zoe özelliği kalkacak diye duymuştum dogrumu

olabilir bilmiyorum ilk defa senden duyuyorum ben boş olacak diye biliyorum ama zaten diğer özel uygulamalar buna uyaranıp xdada bulunur zaten bu romlar bu işlerle uğraşmayı sevenler için.

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Galaxy S4 ve HTC One Saf android kullanacak Google Edition sayesinde

esatceza

Asistan
Reaksiyon puanı
0
antutu dan kaç puan alacak acaba bende Revolotion HD 10.2 WAR 24500 alıom performans önemli şarj olayı nasıl olcak