Wolfteam Nyxlauncher Hatası [KESİN ÇÖZÜM]

Bu konuyu okuyanlar

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle Wolfteam'a sağ tık yapıyoruz ve dosya konumunu aç diyoruz.
ekranalnts1u.png

Daha sonra Nyxlauncher yapılandırma dosyasını siliyoruz.
ekranalnts2k.png

Sorunumuz halloldu bir diğer yöntem ise wolfteam açıldığında hemen ENTER tuşuna basılı tutun açılır..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yha şimdi kuzenimde NyxLauncher hatası cıkıyo
ama başlat gözükmüyo gözüküyoda görümez bi şekilde tıklanmıyo we ıd şifre yazıcak yer hiç görünmüyo
biz NyxLauncher dosyasını siliyoz çöpten geri gelio bide yinede acılmıyo napabilirim ? [email protected]
dan bana ulaşabilirsiniz şimdiden Teşekür ederiz.. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş dedigin gibi yaptım haya gitti ama oyuna giriş yapıyom kamp seçiyom oyundan atılıyom.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim Bilgisayarında Deepfreez Wardır o program Bilgisayarındaki Neyi Silersen Sil Geri GGelior :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya kardeş bnde nyxlauncher adobe reader den çalışıo yaww ama hata dioo[
:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş ben de farklı bişi oyuna giriyom gönderme diye bişi çıkıyo napabilirim bi bakarmısın
:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben giriyom ama apex protect hatasını veriyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim bende wolfteam yüklüyorum yüklediğim zaman tekrar deneyin diyor. bilgisayardaki bütün wolfteam dosyalarını sildikten sonra tekrar deniyorum. bu seferde dosya zaten var diyor. yeniden yüklediğim zaman da bilgisayar desteklemiyor diyo ne yapmalıyım ilgilenenlere teşekkür ederim..:sleeping:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim bende wolfteam yüklüyorum yüklediğim zaman tekrar deneyin diyor. bilgisayardaki bütün wolfteam dosyalarını sildikten sonra tekrar deniyorum. bu seferde dosya zaten var diyor. yeniden yüklediğim zaman da bilgisayar desteklemiyor diyo ne yapmalıyım ilgilenenlere teşekkür ederim..:sleeping:

yereldisk c den program ekle veya kaldıra tıkla orda da wolfteam'e kaldır diye tıkla sonra tekrar dene 13 yaşındayım ama win7ciyim PC ustasıyım KNKLar FORMAT ATTIRMAK İSTEYEN VARSA BANA GELSİN :thumbup1: :dirol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler çok önemli bir şey söyliyecem yaşım 15 wolfteam oyniorum ancak açarken reklam çıkıyor ve nedense hiç hata vermiyor ve oyuna girmiyor sol alt köşede resim çıkıyorya ordan sonra oyun açılmıyor görev yöneticisinden baktım oyun otomatikmen kapanıyor hiç girmiyor acaba neden söylermisiniz herşeyi dendim olmadı yapamadım :crying:

CanZorlu7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayatımda wolfteam kadar salak bir oyun görmedim, yazık oynayan çocuklara

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya beyler bana da bi ara olmustu ben o hata cıktıgında hic biseye basmadan klavyeye nickimi girip TAB a bastim sonra sifremi girdim entere bastim oyun acıldı bende mis gibi oynadım bi deneyin belki acılır :thumbup1: