Kaspersky 2014 RC

Bu konuyu okuyanlar

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Kaspersky oldukça başarılı bir virüs programı olmasına karşın BitDefender, Norton gibi alternatiflerinin kendisine yaklaşmasını önleyemedi.Sanırım 2014 sürümüyle birlikte Kaspersky, kullanım oranında düşüş yaşayacak.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Windows 8 ile beraber kullanan var mı? Uyumsuzluğu var mı?

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Kaspersky oldukça başarılı bir virüs programı olmasına karşın BitDefender, Norton gibi alternatiflerinin kendisine yaklaşmasını önleyemedi.Sanırım 2014 sürümüyle birlikte Kaspersky, kullanım oranında düşüş yaşayacak.

Neye göre söyledin onu merak ettim şimdi. Benim gördüğüm kampayalarda en çok talep gören kaspersky. Gerçi Win8'e geçtim geçeli anti-virüs kullanmıyorum ama o aralıkta da fazla bir ibre oynayacağını zannetmiyorum. :)

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Yıllardır kullanıyorum bilgisayarı yavaş açması dışında çok iyi bir koruma sağlıyor umarım 2014 sürümünde bir nebze şu yavaş açılmayı biraz daha önleme girişiminde bulunulur. Zaten windows 8 uefi bios ile hızlı açılmasına rağmen kullanıcı hep daha iyisini istiyor. :D

metafizikci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en kaliteli virüs programı diyebilirim. fakat bilgisayarı biraz kasıyor:)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Yükledim ve şimdilik sorun yok.
Bir sorun var aslında o da şu an eski key girme yöntemini yemiyor sanırım. :)

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Neye göre söyledin onu merak ettim şimdi. Benim gördüğüm kampayalarda en çok talep gören kaspersky. Gerçi Win8'e geçtim geçeli anti-virüs kullanmıyorum ama o aralıkta da fazla bir ibre oynayacağını zannetmiyorum. :)
Diğer alternatiflerinin Kaspersky yakaladığını söylüyorum.Anti-Virüs testlerine baktıım zaman eski lider değil kaspersky =)

Son mesajlar