Galaxy S4'e Türkiye için Güncelleme Geliyor

Bu konuyu okuyanlar

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
http://shiftdelete.net/galaxy-s4e-ilk-buyuk-guncelleme-geldi-45111.html
Haberinde belirtilen büyük güncelleme şu an Türkiye modeli için hazırlandı son aşamalar yapılıyor.Büyük ihtimal bugün çıkabilir.Güncelleme çıktığı zaman link paylaşılacaktır.Güncellemeyi Kies veya Wi-Fi ile de yapabilirsiniz.
mynb.jpg

Evet Güncelleme Şu an Kies'e Gelmiş Durumda:
16w6.jpg

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Beklemedeyiz :) ilaç gibi gelecek bu güncelleme :)

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Güncelleme sonrası telefon hafızası ne kadar gözüküyor? :)

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Kullanabilir olan alan 1 gb daha artmış

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca tepki süresi ve cihaz performansı gerçekten farkedilecek şekilde hızlanmış

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Kullanabilir olan alan 1 gb daha artmış

Ayrıca tepki süresi ve cihaz performansı gerçekten farkedilecek şekilde hızlanmış

Wi-Fi üzerinden yaptırmıyor daha çok yoğunmuş sunucuları. Kies ile yapayım dedim ama o da cihaza yeni sürümü atmaya başlamışken hata verdi, cihazı tanıyamadım dedi. :S Madem tanıyamıyorsun başlama di mi? Şimdi yeniden deniyorum. :)

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Wi-Fi üzerinden yaptırmıyor daha çok yoğunmuş sunucuları. Kies ile yapayım dedim ama o da cihaza yeni sürümü atmaya başlamışken hata verdi, cihazı tanıyamadım dedi. :S Madem tanıyamıyorsun başlama di mi? Şimdi yeniden deniyorum. :)

kiesten güncelleme zaten sorun bir yerde mutlaka çıkıyor :D Şu anda sammobile ye yükleniyor 1 saate kadar hazır olur :) bu arada güncelleme öncesi tavsiyem temiz bir format çekiniz :) wipe cache wipe factory reset ve öncesinde dahili hafızaya format atmanız olacaktır :) beklerim derseniz Xphoid yarına kadar yeni sürüm yayınlayacak onu beklemeniz daha mantıklı olur :)

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
kiesten güncelleme zaten sorun bir yerde mutlaka çıkıyor :D Şu anda sammobile ye yükleniyor 1 saate kadar hazır olur :) bu arada güncelleme öncesi tavsiyem temiz bir format çekiniz :) wipe cache wipe factory reset ve öncesinde dahili hafızaya format atmanız olacaktır :) beklerim derseniz Xphoid yarına kadar yeni sürüm yayınlayacak onu beklemeniz daha mantıklı olur :)

Custom Rom kullanmayı düşünmüyorum bir süre daha. Ama deneyecek olursam ilerleyen günlerde Xphoid ilki olacak sanırım, çok bahsi geçiyor. :)

Bu arada muhteşem windows driver problemi çıkarmış ondan kuramamış. Şimdi hiç bir şeyi silmeden güncellemeyi yaptım ve sorunsuz açıldı. İlk izlenimlerimi de birkaç saate paylaşırım. :)

Total space'im sadece 200mb civarında artmış. :)

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bende şimdi bakıcam gelmişmi bakalım ayrıca Cihazı format atınca bütün rehber resimler müzikler Programlar oyunlar siliniyormu ve bunları yedekleme şansımız varmı (oyunlar ) vb sonradan tekrarmı kurcaz

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
[MENTION=25391]keyloger[/MENTION] alan sorununun dert etmiyorum folder mount olduğu için dahili hafızamda 7 gb boş yer var öyle bekliyor :)

bende şimdi bakıcam gelmişmi bakalım ayrıca Cihazı format atınca bütün rehber resimler müzikler Programlar oyunlar siliniyormu ve bunları yedekleme şansımız varmı (oyunlar ) vb sonradan tekrarmı kurcaz
senin cihaz 9505 değilmiydi

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
[MENTION=25391]keyloger[/MENTION] alan sorununun dert etmiyorum folder mount olduğu için dahili hafızamda 7 gb boş yer var öyle bekliyor :)

senin cihaz 9505 değilmiydi

Bu yeni guncellemenin en güzel yani o zaten, folder mount a gerek kalmadan uygulamaları sd card a tasiyabiliyorsun ;)

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Bu yeni guncellemenin en güzel yani o zaten, folder mount a gerek kalmadan uygulamaları sd card a tasiyabiliyorsun ;)
malesef bir çok uygulamada işe yaramıyor hatta çalışmıyor bile :D misal real racing indirdin 1,8 gb oyunun sadece 25 mb kadarını taşıyor :)

EVET ama güncellememiştim
bu güncellemeden bahsediyorsan bu 9500 için zaten senin elindeki cihaz hiç bir zaman resmi olarak Türkiye güncellemesi almayacak :)

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
malesef bir çok uygulamada işe yaramıyor hatta çalışmıyor bile :D misal real racing indirdin 1,8 gb oyunun sadece 25 mb kadarını taşıyor :)

Şimdi Asphalt için denedim de haklısın :) neyse şimdilik sıkıntı değil, sonra bakariz artık :)

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
FolderMount da Asphalt 7de işe yaramıyor oyundan atıyor açılırken

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
1.5 gb bu ne böyle :) ana bant sürümü :ı9505xxuame2

yapım numarası : JDQ39.I9505 XXUAME2 şu anki sürüm bu bendeki

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Uygulama yöneticisinden herhangi bir uygulamaya gel bakalım SD Karta Taşı diye seçenek var mı bir bak

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
FolderMount da Asphalt 7de işe yaramıyor oyundan atıyor açılırken
bir yerde yanlışlık yapıyorsundur ben real racing 3 ten tut asphalt 7 ye kadar 13-14 oyun taşıdım hepsi sorunsuz :) taşıma işlemi bitince programdan bu listenin sağ tarafındaki ataç gibi simgeler yeşil oluyor demi ? mount edemezse çalışmaz :)

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
bir yerde yanlışlık yapıyorsundur ben real racing 3 ten tut asphalt 7 ye kadar 13-14 oyun taşıdım hepsi sorunsuz :) taşıma işlemi bitince programdan bu listenin sağ tarafındaki ataç gibi simgeler yeşil oluyor demi ? mount edemezse çalışmaz :)

yok olmadı bende hafıza kartın kopyalama hızı düşük o yüzden herhalde

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
arkadaşım da class 4 var sorunsuz oynuyor :) sen google play den indirdin demi yazılımı ? Bir de ss atsana program açıkken :)

İsmi lazım değil bi siteden indirdim yükledim beklemedim yeşil ışığın yanmasını direk kapattım sonra oyundan attı