Mobil cihazlar modemime bağlanmıyor. (Resimlerle modem ayarlarım)

Bu konuyu okuyanlar

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar tp link td- w8901g modemin var ama modeme windows pc ler bağlanıp internete girebiliyorken android cihazlar telefon,tabletler modeme bağlanıyor fakat internet erişimi yok diyor internet gelmiyor. Apple ürünleri ipod touch iphone lar bağlanıyor internete giriyor fakat 2 dk sonra bağlantı kesiliyor tekrar açıp kapatıyorum ipodu tekrar öyle giriyom. ben modemimin arayüz ayarlarını aşağıda resimler koyarak bakmanızı istiyorum modeme en az 100 kere reset attım ama problem değişmedi.

İnternet erişimi komşudan geliyor ttnet kablo ile bende kendi tp link modemi me takıp pclerde kullanıyorum. fakat pc dışında hiçbir cihaz da internete giremiyorum buyrun ayarlar.

ph68c.png
[/URL][/IMG]

ph68x.png
[/URL][/IMG]

ph697.png
[/URL][/IMG]

ph69g.png
[/URL][/IMG]

ph69r.png
[/URL][/IMG]

ph6bc.png
[/URL][/IMG]

ph6bs.png
[/URL][/IMG]

ph6c2.png
[/URL][/IMG]

ph6c8.png
[/URL][/IMG]

ph6ch.png
[/URL][/IMG]

ph6cr.png
[/URL][/IMG]

ph6cx.png
[/URL][/IMG]

ph6d0.png
[/URL][/IMG]

ph6d2.png
[/URL][/IMG]

ph6d8.png
[/URL][/IMG]

ph6dj.png
[/URL][/IMG]

ph6f5.png
[/URL][/IMG]

ph6fb.png
[/URL][/IMG]

schindler2013

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim anladığım kadarıyla yukarıdaki ekran görüntülerinin çoğu gereksiz, DHCP hariç. Onlarla bir alakası olmaması gerek. DHCP ayarlarında da bir problem yok. 100 cihaza kadar dinamik olarak IP adresi atayabiliyor. Wireless diye bir bölüm daha olması lazım, oradaki ayarlarla ilintili olabilir diye düşünüyorum. Ama o kısmın ekran görüntüsünü göremedim yukarıda.