Disk biçimlendirme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

asplus10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar c diskinindeki tüm dosyaları silmek istiyorum windows hariç ama windows c de yüklü olduunda hata veriyo nasıl biçimlendirebilirim

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
windowsu silmeden diyosun.. biçimlendirmek istiyosun..!

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Forum kuralları madde 13 yarınca lütfen konu başlığını yeniden düzenleyiniz.

FORUM KURALLARI

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Biçimlendirme, diskin içindeki bütün dataların (işletim sistemi dahil) silinmesi demektir. Siz windows silinmesin diyorsanız o zaman biçimlendirme yapmayacaksınız...

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
asplus10 dedi ki:
arkadaşlar c diskinindeki tüm dosyaları silmek istiyorum windows hariç ama windows c de yüklü olduunda hata veriyo nasıl biçimlendirebilirim

Formatı Windows altında yapmaya çalışıyorsun anlaşılan,önyükleme tekniği ile at o zaman silinir.

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşım sen format atmak istiyorsun ama windowsun kaybolmasını istemiyorsun. bunu yapan ben hiç görmedim ama şöyle bir alternatif sunabilirim

Ghost denen birşey var sen imajını alıyorsun c nin format atıyorsun yine tekrar eski haline kendisi getiriyor.

Ama tavsiyem pc ne format at xp yi yükle driverları yükle sonra imajını al öyle format at çünkü imajla birlikte herşey geliyor.

Son olarak senin dediğini yapmak bildiği kadarıyla mümkün değil. (En azından ben bilmiyorum :p)