Galaxy s3 açılmıyor!

Bu konuyu okuyanlar

Hagı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba

s3 kullanıyorum bı anda telım kapandı logo ekranda kalıyor ve sureklı reset atıyor

odınle baglanmayı denedım ama olmadı

sımdı adım adım lınklerle bana bu konuda yardımcı olabılecek bırı var mı?

verılerımı kurtarma ıhtımalım hıc yok mu?

yokbami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oo o banada oldu telefonun içinde bir parça var altta ufak o gitmis seninde sanırım.Kullanıcı hatası dediler 650 tl istediler sattım telefıonu s4 alcam

Hagı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır aslında oyle degıl arastırdım 2 gundur yazılımsal bı hata cogu kullanıcıda olmus fakt samsung bunu kabul etmıyor dırekt anakart degısıklıgı yapıyo

Hagı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı hata degıl yazdıklarımı tekrar okursan daha net anlarsın

yokbami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayni hata gonder garantiye anlarsin gitmis o sen bilirsin yinede

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Herkese merhaba

s3 kullanıyorum bı anda telım kapandı logo ekranda kalıyor ve sureklı reset atıyor

odınle baglanmayı denedım ama olmadı

sımdı adım adım lınklerle bana bu konuda yardımcı olabılecek bırı var mı?

verılerımı kurtarma ıhtımalım hıc yok mu?

Bi güncelleme falan mı yaptın ondan sonra mı böyle oldu? Rom yükledikten sonra mı oldu? Telefona CWM recovery falan yükledin mi? Ne kadar uğraştın yani telefonla bu bilgileri bilmemiz lazım.

Hagı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hıc bı guncelleme yapmadım bır anda resetledı tekrar kapandı ve bıdaha hıc acılmadı logoda kaldı

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Telefonu kapat bataryayı çıkarıp 5 saniye sonra tak, ses açma+home+power birlikte basarak recovery'e gir. Wipe data/factory reset, wipe cache, wipe dalvik cache yap, reboot system yap sonra bi yeniden başlasın bakalım telefonu sıfırlamış olacaksın ilk açılış biraz uzun sürecek normale göre.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone böyle şeyler yapmıyor neden yapmıyor acaba bilen var mı:) çok stabil ya bu tlf insan uğraşacak birşey bulamıyor:):):)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu root falan etmeyemi çalıştın ??? telefonun ses kısma tuşu home tuşu ve açma kapama tuşuna aynı anda uzunca basılı tut download ekranı gelıyor mu ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar aynısı dün başıma geldi telefon masada dururken bi anda kapandı ve reset atmaya başladı kendi kendine...ses açma tuşu+orta tuş(home tuşu)+ ve açma tuşuna basıp oradan telefon fabrika yarlarına döndürmei seçtim biraz işlem sürdü bekledim ama açıldı telefon rehber resimler müzikler telefonda bulunan herşey silinmiş telefon geri geldiğine dua ettm artık :) inşallah sizinde düzelir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bana da güncelleme yaptıktan sonra aynısı oldu. Bu telefonun yazılım hataları bıktırdı usandırdı. Satıp iphone alıcam bu ne ya böyle

DeJong

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir de iPhone ile kıyasladınız şu telefonu :)

ismail2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendede Aynı sorun vardı. istanbul Kartalda Tamir Dünyası diye bir servise verdim 2 saatte yaptılar. servis 650 TL anakart değişimi fiyatı verdi. 3 4 farklı yere verdim hep anakart dediler çöp dediler. Tavsiye ederim. bi görüşün derim. Hala kullanmaktayım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynısı oldu fabrika ayarlarına döndürdüm düzeldi tesekkür ederim

yakup912

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah razı oLsun senden üstad. bende de buna benzer bi problem vardı. dediklerini yaptım oldu çok saol :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba,
yaklaşık 3 gün önce bir güncelleme geldi 66 MB olarak görünüyordu bu güncelleme ne işe yarıyor? Bu güncellemeden sonra sorun yaşayan var mıdır? Ben güncellemeyi yaptım ama pişman oldum. Güncellemeye mi bağlı bilmiyorum ama telefonum durup dururken sürekli kapanıp açılıyor samsung s3 logosu gidip geliyor sürekli bunun sebebini bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Teşekkürler. Selam olsun hepinize...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben aynı sorunu yasadım ekrana download geliyor ama gerisi yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler telefona (s3 miniye yani) format attım sonra reboot yaptım şimdi telefen açılmıyor yani samsung galaxys3miniGT-I8190N yazısında takılıyo kalıyo yardım edicek var mı?

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ben bi zamanlar galaxy ace kullanmıştım aynı sorun oldu servise verdim tekrar yazılım attılar düzeldi aynı şey xperia solada da oldu onu kendim yaptım s.u.s sağolsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamun aleykum arkadaşlar ben galxy mini 2 kullanıcısıyım telefonum kendi kendine kapandı ve format atmaya çalışıyorum o bile yapılmıyor bana yardımcı olursanız sçok sevinirim şimdiden teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar unrood yaptıysanız telefonununz sürekli restart atabilir eönceki sürümü geri yükleyin odinle düzelir az önce başıma geldi düzeldi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim de sorunum var dün akşam şarjım bitmek üzereydi şarja taktım 2-3 dk sonra tel kendi kendine kapandı ve bir daha hiç açamadım şarj da almıyor yukarda dediklerinizi de yaptım home+power+ses açma ama hala açılmıyor ne yapmalıyım ::(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende telefonla oyun açtım oyunda dondu sonra batarya çıkarıp taktım. S3 mini 8190 yazısından sonra açılmıyor internet 5 saat araştırma yaptım herşeyi denedim ama olmadı. Artık garanti vericem başka çaresi yok bu arada samsng alalh belasını versin diyorum artık bıktım keşke iphone alsaydım diyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a kaptan kardeş. bendede aynı sorun var. telefon s3 sadece logo geliyor gerisi gelmiyor. CWM recovery programı var telefoncu yükledi. format atıyorum yine sadece logo geliyor.. yardımcı olursanız sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar tlf.'a format atiyim derken komple attim sanirim android falan hersey silindi sanirim suan tlf. acilirken samsung galaxy yazısı geliyor ve orda duruyor, restore etim not found diyor yani hiç birşey yok. odin android yükleme programini indirdim. USB bağlantı kablosu ile tlf.u görmesi lazım android yüklemek icin ama görmüyor cunku tlf. sadece siyah ekranda duruyor, yardimci olabilirmisiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende aynı durumu yaşadım. Gp portatif şarj aletine bağlıyken, Facebook için hafızada yer kalmadı gibi birşey yazıyordu bende restart yaptım. baktım devamlı reboot ediyor. şarjı, sim kartı ve sd kartı çıkardım. 4saat sonra bir takayım dedim çalıştı şimdi... :yes:

bir sorun olursa yazarım ok!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar teefonum galaxy s3 aynısı dün bana da oldu samsung bayiisine götürdüm yazılım ile ilgili olduğunu söyledi. eve geldim telefonu şarja taktım ama galaxy s4 şarj aletiyle, telefon açıldı geri eski haline geldi nasıl oldu bende anlamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar, S3 kullanıyorum arkadaşımla telefon görüşmesi yapıyordum ve yanlışıkla ower tuşuna basıp telefonu kapattım tekrar açmaya çalıştığımda GT-I9300 Samsung yazısı geliyor ama teleefon açılmıyor sürekli bunu yapıyor ne yapmaam gereek acıl yardımcı olursanız çok sevinirim