Iraktan samsung galaxy s4 ve s3 getirtmek

Bu konuyu okuyanlar

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Ben Note 3'ü bekliyorum ama geçiçi olarak alacağım.

Ankara'dayım ben burada 2.Eli bile kazık.

Fiyat iyiymiş,ulaşırım zaten bir kaç güne.Sorun çıkmasın yeter.:p

Yok sorun çıkmıyor da ben almıyorum prensip. :D Atla uçağa telefonu al dön güvenli buralar sıkıntı yok bi çayımı da içersin. :D

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Yok sorun çıkmıyor da ben almıyorum prensip. :D Atla uçağa telefonu al dön güvenli buralar sıkıntı yok bi çayımı da içersin. :D

İmei klonlu olmasın yeter.:p

Nasıl geleyim,yoğun çalışıyorum hocam.

Ödemeyi yaparız,cihazı kargo ile yollarsın kargoyuda ben ödeyeceğim.:D

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9

yeni_raki

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kçaırttırayım bizde kaçırt falan diyorsunuz ya suç işliyorsunuz arkadaşlar dikkat edin. Şaka yapıyorsunuz ama birileri ciddiye alabilir. Gerçi güneydoğuanadludan kaçak mal gelmiyor onlar "sınır ticareti" yapıyor, Trakya'dan olunca kaçakçılık oluyor da bende uyarması. Ayrıca biliyorsunuz ki o taraflardan aldığınız her telefon terör örgüne yardım olarak gidiyor. Lütfen birazdan daha bilinçli olalım. İlla 900 TL ye s3 alıcam diyorsan (ki pasaport kaydı falan 125 TL hesaplarsan) sıfırı ile aynı fiyat gibi olur. Şunu bir düşün derim. http://www.sanalpazar.com/Samsung-S3-I9300-Beyaz-Cep-Telefonu-08790__isp7060678

S

SDN Okuru

SDN Okuru
300 dolara orjinal kaçak getiririm.....sim işinide hallediyorum

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Samsung almam arkadaş. plastik kasa oyuncak gibi hemen çizilir o

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Kçaırttırayım bizde kaçırt falan diyorsunuz ya suç işliyorsunuz arkadaşlar dikkat edin. Şaka yapıyorsunuz ama birileri ciddiye alabilir. Gerçi güneydoğuanadludan kaçak mal gelmiyor onlar "sınır ticareti" yapıyor, Trakya'dan olunca kaçakçılık oluyor da bende uyarması. Ayrıca biliyorsunuz ki o taraflardan aldığınız her telefon terör örgüne yardım olarak gidiyor. Lütfen birazdan daha bilinçli olalım. İlla 900 TL ye s3 alıcam diyorsan (ki pasaport kaydı falan 125 TL hesaplarsan) sıfırı ile aynı fiyat gibi olur. Şunu bir düşün derim. http://www.sanalpazar.com/Samsung-S3-I9300-Beyaz-Cep-Telefonu-08790__isp7060678

İşte ben de o yüzden almıyorum. Ama burada yediğin kebaptan aldığın gömleğe kadar zaten onlara gidiyor ona yapacak birşey yok. Güneydoğu anadoludan da kaçak oluyor kaçak olmasa klon imei çakmazlardı ki hepsine.

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Bir forumda bir arkadaş S4 ü 1260 TL ye, S3 de 850-890 tl arası, Note2 yide 1060 lira civarı getiriyor. Direk İran Sammsung distübütöründen orjinal. S3 imei atılıyor ama S4 de hala sorun çözülemedi. Ama pasaport kaydı ile orjinal olur.

Ürünlere imei atılmış şekilde verilmektedir.Fabrika çıkışı hangi sürüm ise o şekilde ürün yollanmaktadır.Kargonuz 7 iş günü içerisinde çıkmaktadır.

FİYATLAR:

SAMSUNG S-4: 1260 TL(kayıtsızdır)

SAMSUNG GALAXY S-3 :890
SAMSUNG GALAXY NOTE 2: 1060 TL
SAMSUNG NEXUS : 829 TL
SAMSUNG BEAM : 759 TL

SAMSUNG S-2 : 700 TL
SAMSUNG GALAXY S2 plus:590TL

SAMSUNG GALAXY S-3 MİNİ : 550 TL
SAMSUNG GALAXY S-1 : 549 TL

SAMSUNG ADVANCE : 529 TL
SAMSUNG ACE 2: 420TL

SAMSUNG WONDER : 429 TL
SAMSUNG ACE PLUS: 399 TL

SAMSUNG ACE : 349 TL
SAMSUNG YOUNG : 249 TL

SAMSUNG CORBY 2 : 219 TL

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Öyle yapmayanlarda var. Direk İran'dan Samsungdan alan da var. Bende çok şüpheye düştüm ve bu işi çok düzgün yapanlar gördüm. Bi arkadaşı baya bi araştırdım, sağlam alacak olsam ondan alırım.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ya ne alakası var Türkler insanda İrandakiler insan değilmi burdaki s4 de ordaki zurna mı türkiyede herşey pahalı keriz gibi bir telefona 2000tl verıyoruz para olup olmaması mesele değil

galaxy s4 ün garantili / distrübütor değeri 1300-1500tl Dir bu kadar basit htc one içinde geçerli ıphone 5 içinde geçerli

jestercat

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Türkiye'dekiler alışmışlar kazık yemeye kerizliği çok seviyorlar. Para çok nasıl olsa

walery35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler ıraktaki son fiyatlardan haberdar olan var mı aranızda ? malum dolardaki artış kötü oldu bence..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir tanıdığımız çinden 300 dolara s4 getirtirim diyo ama güvenemiyorum orjinali ile aynımı diye bilgisi olan varsa yazabilirmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
conviction kardeşim çinden getirttiğin telefonun resimlerini veya videosunu atabilirmisin

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
300 dolara S4 olmaz çakmadır o. Arabistanda vergi sıfır. Ordan 1140 TL ye aldım ben. Hadi 100 lira altına bul en fazla. Çakmaları Arabistanda 110-120 TL ye de var. Ama çakma olduğu bariz belli. Foto çekiyor, konuşma filanda yapılıyor. Ama çakma işte.

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Nexus 4'de de bakabilirsiniz tel alırken :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Valla Avustur'yadan tanıtım günü ilk piyasaya çıktığında ucuz bir fiyattan aldım s4'ü daha sonra türkiyeye gelince malum cihazı kullanamadım Geçen yıl ise S2 almıştım pasaporta kaydettirdim (Maliye vs ücretlerini ödeyip) ama bir hafta sora telefon elimde patladı kayıt dışı açan yere gittim imei klonlu dediler siz attınız dedim yok biz atmadık siz başka yere vermişsinizdir dediler :) Gittim 40 Tl verdim imei attırdım 1 yıldan fazladır kullanıyorum sıkıntısız, ama s4 ü açtıramadım pasaport kaydının 1 yılı daha var beklemem gerek ama düşünmemden alınacak bir telefon olduğunu söyleyebilirim.

berklann

Asistan
Reaksiyon puanı
3
amerikadan iphone5 getirtcektim sırf kayıt vs. mevzusu var diye xperiz z1 bekliyorum çıksın burdan alacağım

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Kardeş ben pek güvenemem bence burdan al biraz daha pahalı olsun ama garantisi olsun en azından

muannes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben s3 aldim çok uğraştım şimdi s4 burdan aldım hiç uğraşmmıyom ok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu mantikla hareket edersen üc kurusluk telefona on kurus verirsin. Galaxy S4'ü bir cinli arkadas sayesinde ( cinden ) 150 dolara aldim. Telefon kesinlikle cakma degil, imei numarasindan tut herseyine kadar orijinal. Gelecek zamanda iphone 5 satin almayi düsünüyorum.

Hocam bir arkadaş 600liraya getiriyormuş. Ama dediğin gibi orjinal mıdır?

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Hocam bir arkadaş 600liraya getiriyormuş. Ama dediğin gibi orjinal mıdır?

Dubai çakmaları var 2 çekirdekli olan onlardandır. Neredeyse birebir aynı

Kamera filan 13mg pixel yerine 8 filan oluyor. Kullanmayan anlayamayabilir.

Orjinalini kaçakta olsa 1200 den aşağı alamazsın. Hele dolar bu kurda iken. Ben umreye gittiğimde 1170 TL ye aldım.

UngaBunga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeş benim babam getirdi (k.ırak'a gitmişti) şimdi ordaki satılan sürümü Türkiyede ki ile aynı dğeil 9505 sürümü yani 4 çekirdekli,sim kilitsiz satılıyor ve orada rootlattırıp türkiyedenmiş gibi gösterebiliyorsun. toplam malieti 1250 TL ama bak orda işlemden sonra imeiyi kontrol et çünkü babamın bir arkadaşı daha laıdğında EFS'den kaynaklı sorundan dolayı IMEI gitmişti ve kullananmamıştı sonra birisi gelmiş halletmiş falan ama 100 tl'de ona gitti. ek olarak orjinalliğini anlamak için yapabileceğin pek bir yöntem yok ne yazık ki. google play store bağlan ve ordan bak göstermesi lazım veya Antutu falan yükle skorlar çok farklıysa demek ki kaçaktır.

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Türkiye de de S4 9505 var. Ama genelde 9500 var. İkisinin işlemcileri farklı 9505 snapdragon, 9500 Exynos 5 işlemci kullanılıyor.

K. Iraktan Türkiye ye 9505 satılmasının bir nedeni İMEİ klonlanabilmesi. 9500'a bildiğim kadarı ile İmei klonlanamıyor.