Alper potuk'a galatasaray'lı taraftarlardan sözlü taciz

Bu konuyu okuyanlar

Artvincenter

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Alper’e sözlü taciz!
G.Saray'a imza atmasına kesin gözüyle bakılan ancak F.Bahçe'nin devreye girerek kadrosuna kattığı Alper, sarı-kırmızılı taraftarların sözlü tacizine uğradı.

alper3.jpg

Milli Takım ile kamp için Almanya’nın Parderborn şehirene giden F.Bahçe’nin yeni transferi Alper Potuk, G.Saraylı taraftarların sözlü tacizine uğradı.

Havalimanı çıkışında futbolcuları bekleyen taraftarlar, G.Saray’ın kapısından dönüp F.Bahçe’ye imza atan genç yıldıza, sarı-kırmızılı formayı göstererek,
“Gerçek forma burada. Sen daha çok küfür yiyeceksin” diye bağırdılar.

Bu sözler karşısında sessiz kaldığı gözlenen Alper, ay-yıldızlı futbolcular ile birlikte otobüsün yolunu tuttu.
kaynak

Artvincenter

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Adam olarak diosan alper bişey dememiş diger fanatikler demiş diyecegini inceyi anladıysan sıkıntı yok :D

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
küfür eden taraftarın takımına imza attı diyenlere lafım.
gelmedi diye gerçek yüzlerini göstermiş bir takıma mı gideydi ? :D

Artvincenter

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
küfür eden taraftarın takımına imza attı diyenlere lafım.
gelmedi diye gerçek yüzlerini göstermiş bir takıma mı gideydi ? :D
Abi bi kerede haksızsın diyim ben sana ya :D haklsın abi bunların olayı köprüyü geçene kadar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gs taraftarinin yaptigi dogru degil ama sanki bunu Sadece bir takimin taraftari yapiyor da, bizim taraftarimiz asla yapmaz falan gibi moda girmenin, karsi tarafi tahrik edenlerin bu taraftarlardan farki nedir? Hakaret ettiginiz seye donusmeyin. Bir farkiniz olsun istiyorsaniz, saygili davranisinizi bozmayin. Yanlis, yanlisla duzeltilmez.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Artık konuşmaya bile değmeyecek bir futbolcu. Böyle bir olaya imza atarak karakterini de belli etti zaten.

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Bu karakterde bi oyuncu istemeyiz zaten, Çok yanlış tanımışım alperi parayı seçti bize Futbolu seçecek oyuncu lazım

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Demek ki Galatasaray'a gelmeyen oyuncular karaktersiz oluyormuş. Bugün de bunu öğrendik..

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Yorumu nasıl okuyorsunuz bilmiyorum ama bu konuyu daha da uzatmamak için laf dalaşına girmeyeceğim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Alper Yanlis bir sey yapmamistir ama Her iki tarafin taraftarlari arasinda sacmalayan cok. Emre fanatik bir fenerli olmasina ragmen gs ile sayisiz kupa kaldirdi. Fb taraftarlari icerisinde ondan nefret edenler Oldu. Simdi onca seye ragmen onu sevip de, Simdi fb de oynuyor diye ondan nefret eden gs taraftarlari var. Adam ayni Adam, Sadece oynadigi takimin degisti. Bence karaktersiz olanlar, isine geldigi gibi davranan taraftarlardir. Ayrim yapmiyorum.

danceinthedark

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sorun galatasaraya yada fenarbahçeye gitmesi değil sorun yapılan davranış gösterilen iki yüzlülük yakışmadı valla bir söz veriyorsan erkek gibi arkasında duracaksın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Soz verirken yaninda miydin? Yoksa Internet ve gazetelerde okudugun haberler birinin karakterine sovmen icin yeterli mi? Bence Piyasa degerinin cok uzerinden bir fiyat odendi ve herkes biliyor ki, bu fiyatlari bir daha gorme ihtimali cok dusuk. Galatasaray bu fiyatlari odememek ile dogru olani yapti. Zaten Galatasaray in teklif ettigi fiyat da cok yuksekti.

keremyilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Önceden de söyledim şimdi de söylüyorum en doğrusunu yapmış Alper.
Orda ana avrat bile küfür etseler şayet ben olsam hiç bir şekilde iplemez yoluma bakarım.
Biraz adil olun, elinizi vicdanınıza koyun, taraftar sevgisi ile bakmayın olaya.
Hangi taraf daha fazla para verirse oraya gidersin, sen gönül verdiğin bir takımda oynamaya değil, para kazanmaya çıkıyorsun o sahalara.
90 dakika boyunca ter döktüğün de o eforu sen sarf ediyorsun, taraftar değil.

Munitionis

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Aga bunu yapmayın işte saygi duyuyorum basarsiniz parayi alirsiniz bunda hic sikinti yok helal olsun hatta. Tabikii büyük kulupler için böyle şeyler normal. Bizim noktamız geçen sene kendisine küfür eden takımın formasını giymesi bu işin sizle alakası yok bir dahada bizim tarafimizdan adi geçmez diye düşünüyorum inşAllah hayrini görebilirsiniz..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eger senin mantigin dogru olsaydi, bu ulkede hicbir oyuncu forma giyemezdi. Kendi taraftarindan bile haketmedigi halde kufur yiyen futbolcu cok. Alper yanlis yapmadi. Asil soru daha once de dedigim gibi Piyasa degerinin cok ustunde fiyat veren fener dogru mu yapti?