Pro Evolution Soccer 2012 ekran kartımı görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

by_slmz

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Selamın Aleyküm ekran kartım nvidia 520mx ne yaptıysam Pro Evolution Soccer 2012 ekran kartımı görmedi önceden oynuyordum yani ekran kartımı görüyordu nolduysa birden bire sadece intel hd yi görüyor ekran kartını oyunu tamamen kaldırdım yeniden kurdum ama olmadı yine aklıma da başka birşey gelmedi internetten araştırdım fazla ilgi yok denenleride yaptım zaten bana bu konuda yardım edecek olanlara teşekkürlerimi sunuyorum

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
en güncel driveri kur ve sağ tıklayıp grafik işlemciyle çalıştır seçeneğinden yüksek performanslı grafik işlemciyi seç, böyle görmesi lazım

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
zannedersem sistemin diz üstü onlarda optimus sistem oluyor yani nvidia denetim masası ayarlarından ekran kartını pes 2012 ile ilişkilendirmelisin !

hangi program ve oyunların varsa oradan listeye exelerini eklemelisiniz !

by_slmz

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
windowsunun 64 bit olduğunu varsayıyorum

şu driveri kur
http://us.download.nvidia.com/Windo...ok-win7-winvista-64bit-international-whql.exe

clear installation veya temiz kurulum diye seçenek çıkması lazım kurarken onu seçerek kur

bunuda ddenedim yine olmadı delirtti beni anlamadığım önceden çalışıpta birden nasıl çalışmaz hale geldiği bir terslik var ama çözemiyorum

--- Mesaj Güncellendi ---

zannedersem sistemin diz üstü onlarda optimus sistem oluyor yani nvidia denetim masası ayarlarından ekran kartını pes 2012 ile ilişkilendirmelisin !

hangi program ve oyunların varsa oradan listeye exelerini eklemelisiniz !
bunuda yaptım yapmadığım kalmadı ama olmuyor

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
oyunla ilgili bir patch kurdun mu kurdu isen kürekleme işini(c.rack) tekrarlaman gerekli çünkü C=

way_be

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
sağ tuş nvidia denetim masasından yapacaksın sanırım

canbaba8888

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran kartı driverinin xp versiyonunu indir görür kardeşim

mertbba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yuksek performansli kartla calistir secengini settings.exe'ye de uygulaman gerekiyor. settings.exe gormezse pes2012.exe icin degistirsen de farketmiyor, direk intel ile calisiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim bilgisiyarım laptop hp marka i3 işlemci ekran kartı AMD benimkide hep girerken inteli görüyor bana bir yardım edin

Kamikaolm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi nolur yardım edin. Lenovo z570 ideapad var. 6 ram 2 ekran kartı Nvidia Geforce GT540. Nvidia denetim masasından pes2012 ve settingsi yüksek performanslı nvidia işlemcisi yaptım ama yine aynı sorun inteli görüyor oyun nvidia yı görmüyor. pes 2011 var onu çalıstırıyor bu olmuyor. 2011i sildim olmadı. 2012yi silip tekrar kurdum yine aynı sorun. Valla gına geldi artık. Yardım ederseniz çok sevinirim abi şimdiden teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(abi benim ekran kartım ATI(AMD) 2GB ekran kartım var 4GB ram 640GB hafıza Var ama ekran kartı yetersiz diyo bir yardım edin nolur.:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah razı olsun, çok sağolun , işimi gördü
bilgilendirmek amacıyla
bilgisayarım SAMSUNG 300V5Z-S02 i7-2670QM 8 GB DDR3 1 TB HDD 15.6
battlefield 2 oynayacağım bir türlü tanıtamadım ekran kartını gt 520 mx 'i
video iş gördü sağol faruk16

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim işe yarıyormu eminmisin çok ugraştım ama açamıyorum normalde yetiyor ram ekran kartı ama bu oyunda ınvıda görmüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bende de var ekran kartım amd redeon hd 7470m 1 gb harici ama intel ... family olarak gözüküyor. Bende bunları denedim olmadı! Yardım edilirse memnun olurum.