Kore malı galaxy s3

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya klavyeden sorun dan dolayı tekrar yazıyorum ben 8 e gidiyorum gaziantepte trustik çarşı diye bir yer var ordan iphone 5 aldım android 4.1 var bunun ram ini ve ghz veya mhz sini nası örene bilirim 400 lira peşine aldım subway sorf oynamıştım kasdı :D adama desek ordaki note 2 veya s3 ile degişim yapaarmı sizce gta 3 u de yükledim iphone 5 e kapattı hemen açmıyo bile neden dir ne yapmam lazım açması için çünkü arkadaşım onu t 20 de açıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kore malı dediginiz şeyler den almalımıyım 3 ay kulanmak için ne dersiniz yoksa yakınından geçmiymi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende mardinden aldım kore malı gayet memnunum oyunlarda internette bi sıkıntı yok kamerasıda ideal bi durumda 1gb ramm 16gb hafıza var tek sorun batarya az gidiyordu yeni batarya aldım kalın geldi bende arka kapağı kullanmıyorum kılıf var o sekilde takılıyorum şu anda hiç bir problem yok ayrıca telin en güzel özelliği kendi üzerinden imei atabiliyorsun kapandığında tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum kore malı s3 ama indirim yapmış sanırım adam 420 liraya satıyor sizce orjinaliyle birebir olur mu ve de adam elinize geçtikten sonra 1 yıl garanti de veriyor son 3 günü kalmış bana bilgi verebilir misiniz acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Canım bende de yok telefoncuya sordum Çin malı olduğu için olmaz dediler maalesef :( Birde eğer biliyorsanız hizmetler adlı bölüm nerede ya :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim elimde var bitane de hiç kullanılmamış kore malı s3 350 satıyorum almak isteyen var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede s3 kore malı var ama şarjı çok çabuk bitiyor ayrıca kamera da çözünürlük çok kötü napabilirim

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
her yerde şubeleri var üretme işletmeleri var tek vietnamda tek korede diye birşey yok heryerde üretiliyor samsungun izin verdiği

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde karne hediyesi olarak 180 tlye alıcam samsung galaxy s3 fakat biraz kafa karışık wifi var ı yok mu dokunmatik çözünürlüğü nasıl lütfen yardıcı olu musunnuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aralarında ekran farkıvar. Hafızasıda 512 mb yani telefonun beyni. Içinde dahili diye baka bi bellek daha var orijinalinde 16 gb 11 i kendi beyni uygulamalar falan oraya kayıt yapılıyo bide internete girince aşırı ısınıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
470 liraya satıyormussun ojinal garantilimi kore malımı sattıgın alet

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler ben note 2 aldım kore malı çakma felan demişsiniz ama orjinalinden daha orjinal duruyor bi arkadaşın dedigi gibi hafıza az felanda deil 16 gb hiç bir özellik eksik deil gayet de memnumun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar şuan galaxy s3 kore malı kullanıyorum çokta memnunum tavsiye ederim her şey birebir orjinaldir kim ne diyorsa fazla kafayı takmayın inanın aldığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben s3 mini aldım korea mali sadece kamerası düşük dokunmatık hızlı et ve tırnakla la yonlendirebilirsiniz diger cın mali teller gibi sadece tırnak degil ben romanyadan 100 euro ya aldım yaklaşık 230 tl cıvarı tabi kutusunda sıfır aldım ben memnunum sadece dedigim gibi kamerası zayıf ve android işletim sistemi yok ben memnnunum arkadaşlar size öneririm :) YSF:cool:

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
kore malı s3 orjinal olmazmı ya ? nasıl çakma kore malı olabiliyor ki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar orjinalinde mavi ışık spotunda ise yeşil ışık yanıyo ben ankarada oturuyorum çok tanıdığım aldı çok iyi bende alcam bi kaç güne kadar alın yannyyy :)

BRuTaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsungun 3 tane fabrikasi var cin vietnam kore eger bu fabrikalardan birinde yapildiysa %100 orjinaldir fakat samsung sunu yapiyor kendi ulkesinde ki telefonlarin ozellikleti daha iyi oluyor ram falan fazla oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamınaleyküm samsung note 2 repikasını kore malı olnını nerden veya nasıl sipariş edebıliriz bilgi verirseniz sevinirim ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar; aradığınız telefondan Ağrı'da bolca var. Hemde 380 tl. fiyata. Bende meraklısı değildim ama nasıl olduysa aldım. Aldıktan sonra bir kaç foto çektim. Kaliteside azımsanmayacak kadar iyi. Ancak daha sonra kamerası bozuldu yani açılmıyor. Tamirciye sordum Bir uygulama yüklemek lazım o da 20 TL. Satıcı satarken bir şey olursa gel diyor, sonra gidince sen bozmuşsun kardeşim diyor; bu Ağrılılarda da hiç ahlak yok. Esnaflık desen hiç mi hiç yok. Almayı düşünenlere burdan duyurulur. Almadan önce satıcının ne kullandığına bakın. O orjinal kullanıyorsa sizinde ondan daha çok paranız olduğunu düşünüyorsanız alın ve güle güle kullanın derim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mellow:kore mali telefon interneti nsl yapiliyor yrdmci olurmusunuz

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben kullanıyordum çakma s3 . Sakın alma kardeşım çok aşırı yavaş .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Zaten android degilmı ? kasar sonucta :p
:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa bende alacağım 500tl ye adamların dükkanı var sadece garanti yok..ayrıca diyolarki hiç bir özellik farklı değil ve yurtdışından ithal ..edit : elazığ

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya allahaşkına biraz mantıklı olun. ADamlar üretmiş birebir görüntüsünü içine atmışlar android 4.2 sürümünü bi de touchwiz tamm al sana s4 s3 bizim akıllılarda yiyolar yok kore malıymış yok bilmem ne iphone bile çinde üretiliyor nerde üretildği önemli mi sonuçta çakma işte

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beylerrr S3 ler 700 ´900 tL arasi 150 - 200 tl arasi bulursaniz ozellikleri iyise wifi android falan varsa kacirmadan alin...