Galaxy s4 mü samsung note 2 mi?

Bu konuyu okuyanlar

cherr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorum açık beyler yorumlar lütfen ?

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Galaxy s4 mü galaxy note 3 mü ? çıktıgını farz edelim aynı işlemci ve ram

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Bence S4 mü Note 3 mü olmalıydı..
Bu haliyle S4
Not: Note 2 kullanan arkadaşım S4'ümü eline aldı ve bu elime sığıyor lan :) dedi bende amaç o zaten dedim :D
Karar sizin

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Note3 çıksa bile s4 den vazgeçilmez artık 5 inç olmuş s4 oda büyük artık ram de 2gb note 2 den farkı kalmadı

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Hak veriyorum note 3 ciksa bile s4 cunku hemen hemen ayni seviyede olacaklar

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
note 3 un tanıtımabenzer videosu var youtubede... fantastik görukuyo ama

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tabiki s4. note 2 kullanan arkadas var oda s4 u tavsiye ediyor.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Kalem kullanıp çizim yapıyorsan note 2 :p şaka şaka bu klasik cümleyi kurmayacağım tabiki s4

cherr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar :)

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kesinlikle note 2 s pen denen olay küçük ama çok işlevsel ve note 2 deki hızlı not alma özelliği muhteşem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note 2 derim sentetik testlerde s4 önde gözüküyor ama günlük kullanımda hissetmen imkansız taşıma problemin yoksa eğer kesinlikle note 2, kalemi olması çok iyi bir olay s4 büyüklüğünde kalemli bir model çıkarsa samsung, ona geçebilirim ama bu haliyle s4 bana göre değil not alma işlevini çok kullanıyorum çünkü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne alaka git görsele baksana hangisi büyük. oldu o zaman T10'da samsung galaxy s3den büyük :):clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım note2 ile s4 arasında fazla bir fark yok note2 işlemci olarak s4'den daha hızlı ve daha akıcı s4 ise biraz geride kalıyor kamera olarak s4 13 mp olurken note2 8 mp gibi az bir çözünürlükle geride kalıyor ben olsam tabikide note2 alırdım ama sen uzun yolculuklara çıkmıyorsan telefonu sürekli kullanmıyorsan s4 tavsiye ederim note2'nin kalemi olması da çok iyi bir özellik bu arada note2'nin kullanım süresi daha fazla söylediklerimi dikkate alıp telefonunu seçebilirsin iyi forumlar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fazla söze gerek yok tabiki s4 temazsiz kontrolu olan başka telefon varmi

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Tasarım olarak Note 2 derim. Donanım olarak da S4'ün çok da gerisinde bir cihaz değil. 4-5 saat kurcaladım ancak ısınamadım S4'e.

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Bence Note 3 Çıksın Ona Göre Kararını 1 2 özelliği fazlaolur s4 en fazla

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence note 2 ve note 8 var ben de s4 de solidworks çizimleri yapamiyorum s4 sadece bir telefon gibi kaliyor ama ben bir solid works cü olarak note 2 yi tavsiye ederim note 3 ün özellikleri s4 baya baya üstünde olcağina eminim yaklaşik note 2 le s3 arasindaki kadar bir fark olacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clap:Herkesin dediği gibi S4 daha kullanışlı note2 den aynı özellikleri olmasına rağmen S4ün internet işlemcisi daha hızlı ben S4 kullanıcısıyım babam da note2 kullanıyor Ben kıyaslamasını yaptım S4 daha hızlı çalıştığını gördüm Zaten çoğunuz S4 ü destekliyorsunuz bende ama note2 de de oyunlar daha güzel oynanıyor aslında S4 ile note2 büyüklük farkı yok ama bir de şarz olayına gelirsek note2nin şarzı daha çok gidiyor aynı oyunu açtım note2 17.5 dakika uzun duruyor ÇOK TEŞEKKÜRLER...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note ailesi S serisinden daima daha güçlüdür note3 çıksa 3gb ram olur s pen dahada güçlendirilmiş olur ve androidi son sürüm olacaktır. :D
:D

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Tabiki s4 al note 2 den kat kat iyi bi cihaz bence note serisi alınmaz cok büyük 5 inçten büyük telefon bence yapmamalılar